Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות מול מוסך שלא עשה עבודה כראוי

Big_White
שימו לב! השרשור הזה בן 2612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הולך ליהיות ארוך.

מבוא קטן לסיפור.

לפני חודשיים שיפצתי גיר אוטומטי ל וולוו 940 שלי. בעלות של 5400₪

הסיבה שהלכתי לעשות את זה במוסך שנמצא 280 קילומטר ממני בצפון. זה כי לטענתו היו לו את כל החלקים הדרושים, ותוך סופש הרכב יהיה מוכן. מרביעי ובראשון אפשר לבוא לקחת.

בפועל הוא קיבל את הרכב ברביעי בבוקר אבל לקח לו עוד שבוע וחצי.

בנסיעה הראשונה בתוך האיזור תעשיה שמתי לב שהתגובה של המצערת לא מי יודע מה. :roll:

והגיר מושך הילוך או 2 ( מתוך ה4)

לטענתו זה בסדר גמור וככה זה צריך ליהיות. ומשהו במנוע אצלי לא בסדר. כי זה לא יכול ליהיות בתוך הגיר הכל חדש.

אחרי שלושה ימים שמתי לב שברגע שאני משלב R בירידה ומנסה לעלות למעלה, הרכב מדרדר קדימה. ולגיר קשה לתפוס ולהתחיל להיסתובב אחרונה.

לא התייחסתי לזה כל כך מכיבן שאני נתקל לעיתים מאוד נדירות במצבים כאלה.

שלחתי לו הודעה והסברתי את המצב. המכונאי אמר שיחזור אליי. ואף אחד לא חזר.

שבוע שעבר עשיתי טיפול שמן פילטר לרכב, וראיתי שכל הגיר מלא בשמן גיר. בדקתיאת המפלס, והוא ירד (ביום הקבלה היה מעל המאקסימום)

עכשיו המפלס בדיוק על המאקסימום.

ועכשיו מגיע הנושא שרציתי להיתיעץ עליו.

היום ביקרתי אצל חברים שיש להם מכון גירים, עשו סיבוב באוטו. מסתבר שהרוורס מחליק כמו שחשבתי.

התקשרתי לבעל הבית. הסברתי לו את המצב. הוא אמר לי שאני לא יכול לגשת אליו ביום שישי כי לשבועיים הקרובים הוא מלא בימי שישי, וביקש שלא לנסוע ברכב. (ואיך אני אמור להגיע לעבודה במשך 3 שבועות!?)

בנוסף לזה אמר לי שאם אני אשרוף את הגיר, תיהיה לי בעיה...

עכשיו לשאלה.

איך זה עובד? אני לא מכונאי, אני משתמש קצה. זה נוסע, יופי, לא נוסע, הולך למוסך.

האם זה באמת תיהיה אשמתי שהוא עשה עבודה לא טובה?

האם זאת עוד דרך להוציא כסף מאנשים? :roll:

מה עושים במצב כזה? למי פונים?

אין שום מצב בעולם שאני אשב בבית 3 שבועות עד שהוא יתפנה. או אשכיר רכב לכל התקופה הזאת... :shock:

דעתכם?

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלא בימי שישי ? שישאר לעבוד שעות נוספות. יש אנשים שמבינים רק שפה של תביעה משפטית.

לך למומחה לגירים תשלם לו על בדיקה מקיפה של הגיר ושירשום לך גם את התיקון שהוא מציע והעלות שלו.

נסח מכתב של "אתרעה לפני נקיטה בהליכים משפטיים" תדרוש שיבוצע תיקון מיידי ! של הגיר על חשבונו, לפי מה שכתב המומחה. תכתוב שיש לו שבועיים להגיב אחרת אתה מגיש תביעה. תכתוב לו שאם יישרף הגיר במהלך התקופה הזו תתבע ממנו גם עלות של גיר חדש.

אם לא הגיב לך , הגש תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות צרף את מסקנות המומחה לגירים, ותתבע את סכום התיקון שאותו דורש המומחה + עלות הבדיקה + עלות ימי העבודה ששהפסדת + כל הוצאה אחרת שתגרם לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שבבעלותו מכון גירים. (למה לא הלכתי לעשות אצלו זה סיפור אחר ממש לא עניין של כסף)

אותו חבר הציע לי עוד פעם לשפץ. לשלם לו על שיפוץ, ואחרי זה לתבוע בבית משפט לתביעות קטנות את השיפוץ החוזר...

ללא פירוק מלא של הגיר אי אפשר לדעת. ידוע שההילוך מחליק.. זה כל מה שאפשר לדעת.

הגיר עדיין במסגרת האחריות שנגמרת ב 23 לחודש הזה

יום ראשון הקרוב אמר לי להיתקשר אליו לתאם איתו.

אני מפחד מזה שהוא מורח אותי עד סוף האחריות ואז יגיד לי ביי ביי. אבל נכון לעכשיו הוא לא מסרב לתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעת לו על תקלה תקופת האחריות, אז אין כאן בעייה גם אם הוא יקבל אותך אחרי ה 23, רק תדאג שיהיה לך רישום מסודר של מה שקורה במקרה וזה יילך למשפט.

עדיף אולי לגבות את הדברים באימייל SMS או מכתב לבחור הזה שתהיה הוכחה שהודעת לו על תקלה בתקופת האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שבמידה ותתקן עכשיו את הגיר במקום אחר ותתבע אחרי זה את המוסך, הנתבע יטען שלא ניסית לממש את האחריות למרות שניתנה כזאת .

נכון לעכשיו הוא לא מסרב עקרונית לקחת אחריות, אלא לא מוכן לעשות זאת מיידית. לכן כל פניה אליו צריכה להיות מתועדת, כדי להוכיח במשפט מריחת זמן והתחמקות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכתוב לו במייל / SMS משהו שיש מעקב אחריו

הצעתך כי אשבית את הרכב ל 3 שבועות עד שתתפנה אינה מקובלת עליך.

ככל שלא תקבל את הרכב לתיקון באופן מיידי , אני אעמיד את הרכב עד שתתפנה, אבל אשכיר רכב כי אני צריך להגיע למקום עבודתי מדי יום. כשההוצאה הזו תהיה על חשבונך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שבמידה ותתקן עכשיו את הגיר במקום אחר ותתבע אחרי זה את המוסך, הנתבע יטען שלא ניסית לממש את האחריות למרות שניתנה כזאת .

נכון לעכשיו הוא לא מסרב עקרונית לקחת אחריות, אלא לא מוכן לעשות זאת מיידית. לכן כל פניה אליו צריכה להיות מתועדת, כדי להוכיח במשפט מריחת זמן והתחמקות.

שיחות מוקלטות ברוסית תקפות?

תכתוב לו במייל / SMS משהו שיש מעקב אחריו

הצעתך כי אשבית את הרכב ל 3 שבועות עד שתתפנה אינה מקובלת עליך.

ככל שלא תקבל את הרכב לתיקון באופן מיידי , אני אעמיד את הרכב עד שתתפנה, אבל אשכיר רכב כי אני צריך להגיע למקום עבודתי מדי יום. כשההוצאה הזו תהיה על חשבונך.

אמרתי לו, זה לא מעניין אותו כל כך. הוא אמר שאם ישרף הגיר, זאת תיהיה בעיה שלי. לצד מי נמצא החוק במצב כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר לי שאני לא יכול לגשת אליו ביום שישי כי לשבועיים הקרובים הוא מלא בימי שישי, וביקש שלא לנסוע ברכב. (ואיך אני אמור להגיע לעבודה במשך 3 שבועות!?)

למה חייבים לגשת לטיפול דווקא ביום שישי?

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תציג לו 2 אופציות:

או לקבל את האוטו מיידית

או להתחייב לשלם שכירות לתקופה שבה אינו יכול לקבל את האוטו

תן לו 24 שעות להחליט

יקבל - מה טוב

לא יקבל - תכניס לתיקון במקום אחר ותבע אותו

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה חייבים לגשת לטיפול דווקא ביום שישי?

לא חייבים, היומית שלי זה 500₪

יום לא בעבודה (צריך לנסוע לצפון למסור את הרכב ולחזור הביתה באוטובוסים ורכבות)

לכן, חשבתי שיהיה הגיוני לגשת אליו ביום שישי הקרוב, למסור את הרכב, ולחסוך את כל הבלגן עם החברת גרירה. המרחק יותר מ 120 קילומטר, לכן הם ישלחו טכנאי שיבדוק אם הרב יכול לנוע. ואם כן לא אקבל גרר)

אבל לפי הצורת דיבור שלו ( למה ניראה לך שאתה יכול לבוא אליי? (בדיוק במילים האלה רק ברוסית)

להיסתכל עליו הוא בכל מקרה יסתכל עליו רק שבוע הבא ולא במיידית.

מחר אתקשר לבדוק אם יש אופציה להזמין גרר (עוד פעם,על אותה התקלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל טיפ מאחד שאכל לא מעט חרא בשיפוץ גיר- אם המוסך לא הצליח לפתור את הבעיה בפעם הראשונה ששיפץ את הגיר- אל תעניש את עצמך בזה שתיתן לו שוב להתעסק עם הגיר.

תחסוך לעצמך את הזמן, הכסף, העצבים והתסכול ושלח את הרכב למקצוען שיתקן את הגיר כמו שצריך.

את עלות התיקון השני תתבע מהחאפר הראשון.

4 חודשים לקח לתקן את הגיר אצלי, מתוכם 3 וחצי חודשים בהם הרכב עשה סבבים יומיים אצלי ועוד 3 שבועות במוסך כולל 5 פעמים שהרכב נתקע ונגרר לאותו מוסך.

רק אז החלטתי שמספיק, שלחתי את הרכב למודל אחר שתוך שבוע וחצי סידר את הגיר בשליש מהעלות שגבה המוסך הראשון.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסברת לו את מה שהסברת לנו?

את מה שכתוב בפוסט הראשון, כן כמובן, מזה התחילה השיחה.

יש למישהו תשובה בנוגע לגיר שאני יכול לשרוף? ועל מי תיהיה האחריות? (הוא כבר עכשיו מגלגל את זה עליי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

280 ק"מ מרחק. הכנסת את עצמך לבעייה לא פשוטה בגלל המרחק.

אם תתבע תיאלץ להגיש את התביעה באיזור של הנתבע, זה יהיה לך קצת טירטור.

140 קילומטר לכל כיוון הכוונה חח

הכנסתי את עצמי לזה בגלל הזמני עבודה שהובטחו לי.

החברה שאני מכיר טוב מאוד נמצאים בסגולה בפתח תקווה. רק מה. הזמני המתנה שציינו לי בערך שבוע שבועיים (בלי רכב)

לעומת סופש אצל הבחור בצפון שטען שיש לו את כל החלקים הדרושים ( יש בפנים חלק שנשחק וקצת סרט להמציא כזה)

המחיר לא שיחק תפקיד פה, זמני עבודה בלבד.

בפועל יצא שגם אצל הבחור בצפון חיכיתי שבוע וחצי לא ברור מאיזה סיבה. וגם עשה עקום. למרות שאת הכסף הוא קיבל בדיוק את הסכום שדרש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...