Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקווה שלא רימו אותי עם מצבר VARTA לא מתאים

אני טלי
שימו לב! השרשור הזה בן 2604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום

ערב טוב לכולם,

בד"כ אנחנו לא מגיבים בכאלה שעות, אבל נזרק כאן הרבה מידע, לכאורה.

הן מצבריVARTA והן מצברי Start Up מיוצרים על ידי אותו יצרן המצברים ג'ונסון קונטרול.

מצברי VARTA המיובאים על ידינו, הם מותג של חברת ג'ונסון קונטרול, ונהנים ממוניטין רב בכל העולם.

מצברי Start Up מיוצרים באותו קו ייצור, והם מותג בבעלות חברת טלרון, כלומר אנחנו, ומיובאים על ידינו לארץ.

ספציפית לגבי השאלה המקורית, בהינתן דגם מדויק של הרכב, ושנתון הרכב, נוכל לומר איזה מצבר מתאים לרכב.

להשתמע,

שרות לקוחות VARTA

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהמצברים מיוצרים באותו מפעל או באותו קו ייצור הדבר לא בהכרח מצביע ששני המצברים זהים בתכונותיהם.

באותו קו ייצור ניתן לייצר בשבוע מסויים מוצר A ושבוע שלאחריו מוצר B אם תכונות אחרות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול ההבדל המהותי בין בדגם השחור לכחול הוא תקופת האחריות..

12 חודשים לשחור,

24 חודשים לאפור (לבן)

אגב מצבר בוש הוא זהה לורטה רק נארז באריזה שונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי משירות הלקוחות של ורטא:

לדעתי אתה רוקד כאן על שתי חתונות. האם תוכל לתת תשובה סופית לגבי האם מצברי ורטא זהים למצברי סטרט ?

כבר לא מעט זמן לקוחות מבקשים תשובה סופית ומוחלטת .

טוב לכם שלקוחות חושבים שורטא טוב יותר מסטרט, כי כך לקוחות שרוצים לקבל מוצר טוב יותר רוכשים ורטא

טוב לכם שלקוחות חושבים שסטרט טוב כמו ורטא כי כך הם חושבים שהם קונים מצבר איכותי במחיר זול מהמקורי.

אין לי בעיה עם ניהול כפול של מותג ,הדבר מוכר בעולם השיווק, אבל אני מציע שתיתן תשובה סופית אחת ולתמיד האם הם זהים.

זה לא יפגע במכירות לטעמי, כי מצברי ורטא מגיעים עם יותר אחריות, ולכן תמיד יהיה הבדל בין המותגים.

שים לב שגם בתשובתך למעלה בעמוד זה אתה ממשיך לשמור על עמימות מבלי לתת תשובה סופית ומדוייקת.

אנא חשוב על כך.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק,

ברור שלוקי יהיה מרוצה, אם תתקבל תשובה שהם זהים אחד לאחד..

קרוב לוודאי שרוב הלקוחות יעדיפו לרכוש את המותג START-UP ולא ורטא, בהינתן מחיר נמוך יותר לטובת START-UP ותקופת אחריות זהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיוז'ן

מי שירצא אחריות ארוכה יותר ישלם עבור ורטא, ומי שמסתפק ב 12 חודשים יקנה סטרט.

ולכן טלרון לא יפגעו.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי משירות הלקוחות של ורטא:

לדעתי אתה רוקד כאן על שתי חתונות. האם תוכל לתת תשובה סופית לגבי האם מצברי ורטא זהים למצברי סטרט ?

כבר לא מעט זמן לקוחות מבקשים תשובה סופית ומוחלטת .

טוב לכם שלקוחות חושבים שורטא טוב יותר מסטרט, כי כך לקוחות שרוצים לקבל מוצר טוב יותר רוכשים ורטא

טוב לכם שלקוחות חושבים שסטרט טוב כמו ורטא כי כך הם חושבים שהם קונים מצבר איכותי במחיר זול מהמקורי.

אין לי בעיה עם ניהול כפול של מותג ,הדבר מוכר בעולם השיווק, אבל אני מציע שתיתן תשובה סופית אחת ולתמיד האם הם זהים.

זה לא יפגע במכירות לטעמי, כי מצברי ורטא מגיעים עם יותר אחריות, ולכן תמיד יהיה הבדל בין המותגים.

שים לב שגם בתשובתך למעלה בעמוד זה אתה ממשיך לשמור על עמימות מבלי לתת תשובה סופית ומדוייקת.

אנא חשוב על כך.

ניתוח שיווקי נחמד עשית פה, אבל מה אם הניתוח המשפטי ?

נניח שיש יצרן מצברים

ג'ונסון קונטרול

שמייצר מצברים במותג VARTA.. עד פה הכל בסדר

אבל אותו יצרן מוכן למכור גם מצברי מדבקה מאותו פס ייצור... האם יכול להיות שמבחינה משפטית

הוא יאסור על מי שרוכש ממנו להצהיר שהם זהים למותג שלו?

כנראה הוא בכלל לא מתחייב שהם יהיו זהים, למרות שבפועל הם עלולים להיות זהים (אולי לא בכל משלוח)

כנס לשופרסל ותקנה את הטחינה של מותג הבית.... חפש את קוד היצרן ותגלה שזה יצרן טחינה מוכר וגדול.

נסה לקבל תגובה משופרסל שמדובר באותה טחינה בדיוק!!! לדעתי לא תקבל תגובה כזאת...

ולדעתי גם אם הנציג של חברת

טלרון

שחבר פה בפורום ינסה לבדוק פנימית ולקבל תשובה כזאת הוא לא יצליח,

קשה לי להאמין שבחוזה עם חברת

ג'ונסון קונטרול

שהם קונים את מצברי המדבקה רשום שהם זהים לחלוטין למצברים האחרים.

בטח בכל חוזה יש רק את הפרמטרים של המצברים וזה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיוז'ן

מי שירצא אחריות ארוכה יותר ישלם עבור ורטא, ומי שמסתפק ב 12 חודשים יקנה סטרט.

ולכן טלרון לא יפגעו.

לוקי,

הם לא נפגעים בכלל :)

יש 2 מותגים:

1. START-UP עם 12 חודשי אחריות

2. POWER-UP עם 20 חודשי אחריות

ומי שרוצה לשלם יותר בגין אותה תקופת אחריות יבחר ב-VARTA :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...