Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקווה שלא רימו אותי עם מצבר VARTA לא מתאים

אני טלי
שימו לב! השרשור הזה בן 2611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקשרתי לאחד המומלצים פה בפורום להחלפת מצבר וביקשתי בפירוש מצבר מהסדרה השחורה או הכחולה , הוא הטעה אותי , והגיע אלי עם מצבר שחור אמנם אך מהסדרה של start.

הייתי צריכה ביומיים האחרונים להשתלם בזריזות בנושא המצברים ועדיין מקווה שלא רימו אותי , האם מצבר start זוהי טכנולוגיה אחרת שאולי לא מתאימה לרכב שלי ?

תודה על תשובתכם המהירה שאוכל להחזיר את המצבר ואו/לתבוע את החברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי לאחד המומלצים פה בפורום להחלפת מצבר וביקשתי בפירוש מצבר מהסדרה השחורה או הכחולה , הוא הטעה אותי , והגיע אלי עם מצבר שחור אמנם אך מהסדרה של start.

הייתי צריכה ביומיים האחרונים להשתלם בזריזות בנושא המצברים ועדיין מקווה שלא רימו אותי , האם מצבר start זוהי טכנולוגיה אחרת שאולי לא מתאימה לרכב שלי ?

תודה על תשובתכם המהירה שאוכל להחזיר את המצבר ואו/לתבוע את החברה.

איזה רכב ברשותך ושנת ייצור ? איזה מצבר היה מותקן ברכבך ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצבר סטראט אפ אינו מצבר תוצרת וורטא אלא מותג של הייבואן המקומי וזו הטעיה של ציבור הלקוחות.

כנראה כי וורטא לא מייצרת מצברים..

אבל היצרן הוא אותו היצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אסף זה פחות עניין המחיר יותר עניין התאמה , ראיתי שמצברים כאילו מיועדים לרכבים עם מערכת start-stop לא יודעת אם יש לי כזאת מערכת ומהי בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שעשית סלט.

מערכת start- stop מכבה את מנוע הרכב במצב העמידה ( ברמזור, למשל ), כאשר הרגל לוחצת על דוושת הבלם ומדליקה שוב כאשר מרימים את הרגל מהברקס. אין בין המערכת הזאת למצבר start up שום דבר משותף חוץ ממילה start.

מצברים שמתאימים לטכנולוגיה הזאת יקרים מאוד ( מעל 1000 שקלים ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת START&STOP מכבה את המנוע בעת עצירה, על מנת לחסוך בדלק.

מצברים שמיועדים לעבודה עם המערכת הם יותר 'חזקים', ועולים הרבה יותר ממצבר רגיל; אם היו מתקינים לך מצבר כזה - יותר טוב.

לא משווקים מצברי START UP כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה כי וורטא לא מייצרת מצברים..

אבל היצרן הוא אותו היצרן.

וורטא בעבר הייתה ייצרנית מצברי רכב גדולה מאוד והיא מכרה את פעילות ייצור המצברים לחברת גו'נסון.נכון שהחברה מייצרת גם את מצברי START UP וגם את מצברי וורטא אבל מאותו מפעל יכולים לצאת שני מצברים שונים או דומים בספיקציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אסף זה פחות עניין המחיר יותר עניין התאמה , ראיתי שמצברים כאילו מיועדים לרכבים עם מערכת start-stop לא יודעת אם יש לי כזאת מערכת ומהי בכלל.

אם קיימת מערכת S&S רצוי להתקין מצבר אשר מתאים למערכת הזו. בספר הרכב תוכלי לדעת האם ברכבך מותקנת מערכת S&S.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וורטא בעבר הייתה ייצרנית מצברי רכב גדולה מאוד והיא מכרה את פעילות ייצור המצברים לחברת גו'נסון.נכון שהחברה מייצרת גם את מצברי START UP וגם את מצברי וורטא אבל מאותו מפעל יכולים לצאת שני מצברים שונים או דומים בספיקציות.

האם המצברים דומים או שונים בתכונות אני לא יודע, ניתן רק להשען על מה שאמר הנציג של היבואן (שהם זהים בתכונות לסדרה הכחולה).

היות והמצברים האחרים שג'ונסון מייצרת (אנרגייזר, בוש) זהים לחלוטין לוורטה עד לרמת המקט קשה לי להאמין שג'ונסון פתחה פס יצור רק כדי לייצר מצברים מוזלים עבור היבואן הישראלי.

אבל זה לא משנה, כי היבואן מציג את המצברים כ "מבית וורטא" וזה לא שקר בין כה וכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלי, שאלו אותך כמה פעמים - כמה עלה המצבר? בלי המידע הקריטי הזה לא נוכל לדעת אם קיבלת שירות טוב או שבאמת רימו אותך.

מצברי סטארט-אפ כמו שאמרו הם מצברים שמיוצרים ע"י אותה חברה שמייצרת את מצברי ווארטה, והרבה פעמים "דוחפים" אותם בגלל עלותם הנמוכה יותר. בגדול אין מה לדאוג, אלה מצברים בסדר גמור עבור המחיר שדורשים עליהם, אבל שוב - הכל תלוי בכמה שילמת. אז... כמה שילמת?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה לא משנה, כי היבואן מציג את המצברים כ "מבית וורטא" וזה לא שקר בין כה וכה.

אז מה זה בדיוק ? תעלול שיווקי ? הטעיית הצרכן ?

באתר של הייבואן לא כתוב שהמצבר 'מבית וורטא' אלא חברת טלרון משווקת בנוסף למצברים תוצרת וורטא גם מצברים תחת המותג שלהם הנקרא סטארט אפ.

להבדיל ממצברים תוצרת וורטא או מותג וורטא שניתן למצוא נתונים של טכנולוגית המצבר קרי קלציום/קלציום או קלציום סילבר ומבנה המצבר בצורה ברורה לעומת מצברי סטארט אפ המידע לוקה בחסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...