Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - טויוטה C-HR

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם עיצוב שנראה כאילו נגנב מהכספת הסודית של הונדה, מנוע שנשלף ישירות מהפריוס וכניסה ראשונה לקטגוריית ה"ג'יפונים קטנים-אבל-גדולים-זולים-יחסית-וממש-מאובזרים-בטיחותית", טויוטה C-HR רוצה להיות מכונית שתקנו כי אתם רוצים, ולאו דווקא כי אתם צריכים.

למבחן המלא.

טויוטה-CHR-2017-06.jpgטויוטה-CHR-2017-10.jpgטויוטה-CHR-2017-18.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נראה מעולה לדעתי, למרות מאפיינים דומים אני מניח שמעטים יתלבטו בינו לבין הנירו בגלל העיצוב המוחצן של הטויוטה מול עיצוב הסטיישן המוגבה של הנירו.

התמונות מטורפות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנהגתי גם על הCHR וגם על הנירו, המסקנות שלי הם שחוץ מעיצוב ומולטימדיה שבהם הטויוטה יותר טובה בכל השאר הנירו הרבה יותר טוב. אבל העיצוב של הCHR פשוט מגניב ככה שהבחירה קשה למי שמתלבט בין שניהם.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הוא לא 136,000?, יש סיכוי שיגיע מתישהו ל 0 קילומטר?

מחיר הבסיס של ה-C-HR הוא 142 אלף ש"ח לדגם הטורבו ו-144 להיברידי.

תמונות מדהימות, שאפו לצלם! (איזו מצלמה ?)

תודה רבה :oops:

צולם עם ניקון D750

העדשות הן 85מ"מ 1.8G של ניקון, 50מ"מ 1.8D של ניקון ו-24-105מ"מ F4 ארט של סיגמא. מעבר לזה יש גם תאורה מסביב.

פבל.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לומר, ניסן שיחקו אותה עם הרמת הפנים של הג'וק

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לומר, ניסן שיחקו אותה עם הרמת הפנים של הג'וק

:roflmao:

פיג׳ו 307 XSI 2.0 2004 אוטומט

איביזה 2014 1.2 FR ידנית

LEON FR 2017' 150HP 1.4T ידנית

ספורטג׳ דיזל אורבן 2019 מליסינג 🥲

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

עיצוב מבולבל ועמוס.

דווקא מבפנים, למעט אותו מסך בלתי נמנע, נראה טוב מאוד.

מעניין לנסות אותו מול הנירו.

תמונות נהדרות!

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבולבל ולא עמוס. נראה מצויין.

הרכב נראה נהדר. גם בפנים. כאשר פאבל הגיע, לא רק שאני נסעתי איתו, אלא גם לקחנו אותו לסיבוב אצל "סבא" שהתעניין בו - ולמעט החלון האחורי הצר - הוא אהב את הרכב. מצד שני, הוא אוהב טויוטות icon_smile.gif אבל, האמירה כאילו אין מקום מאחרוה אינה נכונה. יש שם די והותר מקום לשני מבוגרים, וגם הילדים שלי אהבו את הרכב. יש שם בעיה אחת קשה - חלונות שדומים יותר לחרכי ירי, וכנגד זה אין מה לעשות. לכן, לדעתי, זה רכב פחות משפחתי ויותר לסבא/סבתא. אף ילד לא יינזק מנסיעה של פעם בשבוע במושב האחורי, ולסבא/סבתא זה מושלם. מה עוד? המושבים נוחים, לוח המחוונים סבבה (לא מת על פסי קישוט אבל לפחות בכחול הם לא מציקים מידי). איך הרכב נוסע? כמו ג'יפון בלי טורבו, כלומר בסדר. עוד שאלות? אשמח לענות.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לא מבולבל ולא עמוס. נראה מצויין.

"נראה מצויין" זה נתון לויכוח.

"עמוס, מבולבל" לא נתון. יש פה טונות של קווים ומשטחים מנוגדים אחד לשני,

השפה היחידה שאפשר להגיד שיש פה זה אגרסיביות.

אני אמנם מכבד אומץ, בעיקר מטויוטה שהם מאסטרים בשיעמום, אבל זה סתם בלאגן בעיניים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יתרון מהותי בלכתוב את הרשמים שלך מהרכב לא מיד אחרי הנהיגה, אלא בחלוף זמן. במקרה הזה עברו כמעט שבועיים ומבחינתי לפחות הטויוטה היא פשוט רכב אפור ויבש, שמתהדר בעיצוב חריג.

היא לא בולטת לחיוב בנהיגה, עם חוויית טויוטה טיפוסית. כמובן שהיא גם לא בולטת לשלילה. פשוט אפורה. היא לא בוטלת מדי בנוחות. לא רעה, לא מצוינת. המרווח בפנים טוב, איכות ההרכבה מעולה כצפוי, החומרים קשים כאבן כצפוי. מה שנראה כבד כחול בדלתות בתמונות הנהדרות של פבל זה פלסטיק קשה, כמו יתר החומרים בפנים. בידוד הרעשים סביר, לא מצטיין ולא מעיק. הביצועים סבירים, לא משהו לכתוב עליו הביתה אך כמובן לא מעכבים את התנועה. מן הסתם היא תהיה חסכונית, כיאה לטויוטה היברידית.

שני המינוסים הבולטים באמת של האוטו הם התחושה במושב האחורי ותא המטען.

לגבי המושב האחורי - בפועל יש שם לא מעט מקום, גם לרגליים, גם לראש. מבחינת תחושה, אתה מרגיש בתוך נגמ"ש. בפעם הראשונה שיצאתי מהמושב האחורי הרגשתי אשם שלא צעקתי "יהלום יהלום פעל". התחושה מאד מעיקה ולדעתי ילדים לא יאהבו את זה, כמו שהם לא יאהבו את מיקום ידיות פתיחת הדלתות, בפינה העליונה של החלון. רובם פשוט לא יגיעו אליהן, וזה גם די מעיק עבור ההורים.

לגבי תא המטען - הוא קטן. מדי, לדעתי, לרכב שממוצב ומתומחר כרכב משפחתי פלוס. בפועל, זה הופך אותו לסוג של ג'וק פרימיום. פספוס.

למעשה, חוץ מהעיצוב אין לאוטו הזה שום קלף ביד (חוץ מאחד, אליו אגיע בהמשך). העיצוב הוא מאד take it or leave it. מבחינתי leave it, אבל רבים יאהבו אותו ויקראו לה "חללית". אני לא מת על עיצובי הונדה, וזה בפירוש עיצוב הונדה (יחד עם שם של הונדה. קטע לא ברור).

הקלף השני הוא זה שיגרום לכל מה שכתבתי קודם להפוך ללא רלוונטי, והקלף הזה נקרא "אבל זה טויוטה". מכיוון שכל טויוטה, פרט אולי לקורולה הרובוטית, נהנית אוטומטית מאמון הציבור, שמירה על ערך וקלות מכירה, אמינות מושלמת ותדמית ללא רבב, גם במקרה הזה, הC-HR יימכר בכמויות יפות. העיצוב יהפוך מחריג לנועז, חוויית הנהיגה מעניינת את רוכשי טויוטה כשלג דאשתקד, וחוץ מזה, זאת הרי טויוטה.

הקול שלי, בקטגוריה הזאת, ילך לנירו. עם עיצוב נסבל יותר, תא מטען משמעותית יותר טוב, התנהגות ונוחות עדיפים (גם אם לא בהפרשי שמיים וארץ), מחיר נמוך יותר וחיסרון בודד בדמות בידוד רעשים מוצלח פחות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...