Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על שירות מצויין - דינמומטר רעננה

Be roo
שימו לב! השרשור הזה בן 2605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל מה שרציתי זה להחליף מגב אחורי לפנדה.

רק מה, בניגוד למגבים הקדמיים שהם סטנדרטים, האחורי הוא "מיוחד" (שלא יעלב). מגב קומפלט עולה כ-100 שקלים לפי השמועות (הזוג הקדמי עלה 40).

אז החלטתי לרכוש מגב רגיל כדי להחליף בעצמי את הגומיה בלבד.

היות ומקום העבודה נמצא באיזור התעשיה של רעננה, לא חסרים עסקים שמחזיקים מגבים.

למוסך הראשון היו מגבים, אבל לא כאלה שנשלפים, אז הוא המליץ לי לנסות בזוג מכוני הרישוי ברחוב הסמוך.

במכון הקרוב יותר רצו 52 שקלים על מגב בודד פשוט. עזבתי.

המשכתי במורד הרחוב (התעשיה) עד לדינמומטר ושם סיפרתי ליהודה מה אני רוצה. "בשביל מה לך להתעסק בזה? אני מחליף לך פה ברגע עבור 25 שקלים"

תוך 30 שניות הייתי בחוץ אחרי תשלום ועם מגב משופץ לתפארת מדינת ישראל.

אז תודה ליהודה מדינמומטר ברחוב התעשיה 14 ברעננה.

ותודה גם לארז מ"מוסך ארז" שלא רק שהפנה אותי למקום שפתר לי את הבעיה, על הדרך התייעצתי איתו בנושא נורת המנוע, ושאלתי לגבי עלות החלפת מחשב. והוא המליץ לא לגעת היות ואין שום סימפטום נוסף. מסתבר שלא כולם מנסים למשוך לקוחות באף.

והרבה פחות פרגון ל"גו קי אביזרים" שאצלם עברתי לפני שבוע והיו חסרי סבלנות כי סרבתי להעמיד את הרכב מול החנות תוך כדי חסימה מוחלטת של המעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...