Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיבורית פשוטה עד 500 שקלים האם BURY 9040 היא המתאימה ביותר ?

eilam
שימו לב! השרשור הזה בן 2608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש דיבורית עבור אמי.

הדרישות הן -איכותית ואמינה עד 500 שקלים (ורצוי הכי פשוטה לתפעול שאפשר) .

בעקרון כאשר אני נוהג ברכב שלה אני מחבר את הפלאפון לקבל AUX והשיחה עוברת דרך הרמקול של הרכב.

לה זה לא נוח ועושה לה בעיות ומעלים לה את הקול בוויז.

בקיצור מחפש את המוצר שיהיה כמה שפחות מסובך לתפעול עבורה ולא צריך שום פונקציה חוץ מלענות ולנתק.

חשוב שאם זה יהיה דיבורית ניידת אז שיהיה ניתן לטעון את הסוללה גם בבית.

תודה רבה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש דיבורית עבור אמי.

הדרישות הן -איכותית ואמינה עד 500 שקלים (ורצוי הכי פשוטה לתפעול שאפשר) .

בעקרון כאשר אני נוהג ברכב שלה אני מחבר את הפלאפון לקבל AUX והשיחה עוברת דרך הרמקול של הרכב.

לה זה לא נוח ועושה לה בעיות ומעלים לה את הקול בוויז.

בקיצור מחפש את המוצר שיהיה כמה שפחות מסובך לתפעול עבורה ולא צריך שום פונקציה חוץ מלענות ולנתק.

חשוב שאם זה יהיה דיבורית ניידת אז שיהיה ניתן לטעון את הסוללה גם בבית.

תודה רבה לעוזרים

אם מדובר ברכב שהמערכת בו אינה אינטגרלית עדיף לקנות רדיו דיסק עם דיבורית בלוטות' בילט אין כגון http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=934489

אם המערכת מובנית אכן בורי הוא אופציה טובה ניתן למצוא כיום ב https://www.youtoo.co.il/deals/view/5027600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, רציתי להצטרף לשאלה בעקבות תשובתו של יהונתן.

מה כוונתך ב"רכב שהמערכת בו אינה אינטגרלית"? על איזו מערכת מדובר?

ברשותי יונדאי אקסנט משנת 2005. האם עדיף להחליף את הרדיו דיסק כפי שציינת, או לקנות דיבורית בורי בכמחצית המחיר? האם יש יתרון לרדיו דיסק? האם הוא מכיל מיקרופון בדומה לדיבורית בורי? מה החסרון בקניית דיבורית בורי?

בתודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, רציתי להצטרף לשאלה בעקבות תשובתו של יהונתן.

מה כוונתך ב"רכב שהמערכת בו אינה אינטגרלית"? על איזו מערכת מדובר?

ברשותי יונדאי אקסנט משנת 2005. האם עדיף להחליף את הרדיו דיסק כפי שציינת, או לקנות דיבורית בורי בכמחצית המחיר? האם יש יתרון לרדיו דיסק? האם הוא מכיל מיקרופון בדומה לדיבורית בורי? מה החסרון בקניית דיבורית בורי?

בתודה מראש

כוונתי במערכת אינטגרלית היא כזו שמובנית בפאנל הרכב ולא התקנה שניתנת לפירוק בלי החלפה של כל הפאנל (כולל הפלסטיקה של המחווני מיזוג אויר וכו). אם ניתן להוציא את הרדיו דיסק לבדו אז בטח שעדיף להחליף ולא להתקין בורי וכו' אתה מקבל דיבורית בלוטות' בילט אין ברדיו עם מיקרופון ושומעים דרך הרמקולים של הרכב לא דרך רמקול צפצפה כזה של הבורי. וכמובן כשנכנסת שיחה זה מחליף את המוזיקה מה שלא קורה בבורי וכו'... מכל הסיבות מלבד עוד 200 ש"ח שהולכים עדיף להחליף קומפלט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באקסנט 2005 לא נתקלתי בדגם עם מערכת מקורית, רק מערכות DIN1 בהתקנה מקומית.

אם המערכת הנוכחית טובה ואתה מרוצה ממנה, אז אפשר להוסיף רק דיבורית בלוטות', היתרון של מערכת עם בלוטות' מובנה זה שהיא עושה הכול - ניתן לחייג ממנה (במידה ואנשי הקשר באנגלית), ניתן לשמוע גם מוזיקה מהטלפון דרך המערכת.

את נושא ההשתקה של המערכת בזמן שיחה ניתן להשיג בשני המקרים - במערכת עם דיבורית זה פשוט אוטומטי, במערכת ללא דיבורית, מחברים כבל Mute מהדיבורית לרדיו, כך שבזמן קבלת שיחה הרדיו מושתק זמנית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות! אכן יש לי רדיו דיסק שאינו מקורי ואמנם אני מרוצה ממנו, אך אין לו איכויות מיוחדות שבגינן הייתי נמנע מהחלפתו כדי לקבל דיבורית עדיפה. האם הרדיו דיסקים שמכילים גם דיבורית בלוטות' מובנית מגיעים עם מיקרופון חיצוני בדומה לדיבורית בורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נסיון עם 4 דיבוריות מהדגם שרשמת (9040)

דיבורית פשוטה ומצוינת. ממליץ בחום אם לא בא לך להיכנס להחלפות רציניות יותר.

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות! אכן יש לי רדיו דיסק שאינו מקורי ואמנם אני מרוצה ממנו, אך אין לו איכויות מיוחדות שבגינן הייתי נמנע מהחלפתו כדי לקבל דיבורית עדיפה. האם הרדיו דיסקים שמכילים גם דיבורית בלוטות' מובנית מגיעים עם מיקרופון חיצוני בדומה לדיבורית בורי?

הם מגיעים עם מיקרופון, וזה היתרון הענק ההתקנה כמו של רדיו רגיל פלוס השחלה של המיקרופון בלבד - חוסך הרבה זמן והתעסקות. האיכות הרבה יותר טובה משל בורי בשמע, יש לך אופציה לנגן מבלוטות' דרך הרדיו - יענו לנגן שירים וקטעים מהסלולרי. מכל הבחינות למעט התוספת של 200 ש"ח עדיף רדיו בלוטות' מהבורי.

וזה מנסיון עם שניהם - ברכב של אשתי מותקן בורי (הגיע עם הרכב כשקנינו אותו משומש) אצלי יש רדיו בלוטות' של פיוניר שאני התקנתי נשמע פי כמה יותר טוב ויותר פונקציונלי

עריכה אחרונה על ידי yehonatankapara
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע כמה זה ידבר אליכם אבל אני קניתי דיבורית שלא דורשת התקנה של plantronics ב200 שקל.

עובדת פצצה!! ווליום מאוד חזק. תומכת בהשמעת מוזיקה ואפליקציות, ובעלת משדר FM שעובד יוצא מן הכלל.

לא רציתי התקנה פולשנית והפתרון הזה בשבילי היה פשוט מושלם.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בורי 9040 היא דיבורית מעולה - ובמחיר שהיא מוצעת אין לה מתחרים כאן אפשר לרכוש אותה ב-299 ש"ח כולל התקנה חינם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בורי 9040 היא דיבורית מעולה - ובמחיר שהיא מוצעת אין לה מתחרים כאן אפשר לרכוש אותה ב-299 ש"ח כולל התקנה חינם.

אני רכשתי לא מזמן את parrot Neo 2 HD

מאי ביי . נשלח מפולין. יצא לי בסופו של דבר כ-150₪. בארץ עולה 400₪ וצפונה.

דיבורית מעולה !

בלי התקנה ומאד פשוטה להפעלה.

היתה לי ברכב הקודם גם את ה-bury המדוברת.

אחלה דיבורית. אבל איכות השמע ב-parrot טובה יותר.

HU-Pioneer 4250SD, Comp- Morel Tempo 6, Sub- ES200, AMP- Hertz HE4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...