Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסבת רכבי טורבו להנעה בגז

sharon.vosco
שימו לב! השרשור הזה בן 2612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לדעת האם אין בעיה בהסבת רכבי טורבו להנעה בגז.

האם מדובר במערכת אמינה שאינה פוגעת במכלולי המנוע, באמינותו ובביצועים שלו.

אני למשל סקרן לדעת האם רכב כמו שלי, סיאט לאון 1.8 טורבו מודל 2011 מתאים להסבה כזו והאם יש בעלי ניסיון שיכולים לדווח על ניסיונם לאחר שביצעו הסבה שכזו מבחינת עלויות וכל מה שנלווה לכך.

אני מניח שאחת הבעיות לאחר ההסבה היא העובדה שאסור להחנות רכבים כאלו בחניונים תת קרקעיים למרות שלי אישית זה נשמע קצת טפשי לאור המערכות הבטוחות שיש כיום ברכבים מסוג זה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שקיימת גירסת 1.4TSI שמותאמת לשימוש בגז. באותה גירסא יש שסתומים עמידים יותר לחום.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי. החיסרון הוא שהרכב צריך לעבוד על תערובת גז-בנזין עם רמת בנזין גבוהה יותר (30% בנזין) מה שהופך את העסק לפחות משתלם.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת האם אין בעיה בהסבת רכבי טורבו להנעה בגז.

האם מדובר במערכת אמינה שאינה פוגעת במכלולי המנוע, באמינותו ובביצועים שלו.

אני למשל סקרן לדעת האם רכב כמו שלי, סיאט לאון 1.8 טורבו מודל 2011 מתאים להסבה כזו והאם יש בעלי ניסיון שיכולים לדווח על ניסיונם לאחר שביצעו הסבה שכזו מבחינת עלויות וכל מה שנלווה לכך.

אני מניח שאחת הבעיות לאחר ההסבה היא העובדה שאסור להחנות רכבים כאלו בחניונים תת קרקעיים למרות שלי אישית זה נשמע קצת טפשי לאור המערכות הבטוחות שיש כיום ברכבים מסוג זה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

האיסור הוא עקב בעיות ביטחוניות / פיגועי תופת שם גז שמתפשט במקום סגור עקב פיצוץ הוא קטלני והרסני.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיסור הוא עקב בעיות ביטחוניות / פיגועי תופת שם גז שמתפשט במקום סגור עקב פיצוץ הוא קטלני והרסני.

לא פיגוע, אלא חשש מדליפת גז בחלל סגור

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שקיימת גירסת 1.4TSI שמותאמת לשימוש בגז. באותה גירסא יש שסתומים עמידים יותר לחום.

לפי מה שאני יודע לא ניתן להתקין מערכת גז על מנועי הזרקה ישירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע לא ניתן להתקין מערכת גז על מנועי הזרקה ישירה.

זה לא מדויק.

אני יכול להפנות אותך רק לסימוכין ברוסית: http://www.kolesa.ru/kak-kupit-i-kakoy-vibrat-avtomobil/vw-passat-b7-s-probegom-mificheskie-i-nastoyashhie-problemy-s-motorami-tsi-i-korobkami-dsg

בכתבה הם מספרים על פסאט בשלל גירסאותיו ובעיות פוטנציאליות.

שם כתוב:

Совсем редко встречаются варианты этого мотора, оптимизированные для работы на сжатом газе, серии CDGA на 150 л. с.

תרגום שלי: קיימת גירסא נדירה (הערה שלי: ברוסיה) של מנוע 1.4TSI (הערה שלי: זה כתוב מעלה באותה פסקה) בעל 150 סוסים המיועד לעבודה על גז עם קוד CDGA.

מצאתי מידע על מנוע הזה רק בצ'כית ורוסית. לא מצאתי באנגלית.

להערכתי, המנוע ככל הניראה עובד על CNG - שזה גז טבעי דחוס ולא LPG שזה גפ"מ.

הם גם מציינים:

Как ни странно, наилучшим вариантом является именно «газовый» мотор. У него упрочненная поршневая группа, почти не склонная к закоксовке, более прочный материал ГБЦ и штатно пониженная рабочая температура.

תרגום שלי:

זה מפתיע, אבל דווקא הגירסא הטובה ביותר של המנוע היא זאת שמיועדת לגז. יש לו בוכנות חזקות יותר, כמעט ללא נטייה להסתם בפיח, חומרים יותר חזקים במנגנון טיימינג וטמפרורת עבודה נמוכה יותר.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לקבל מידע מדויק אני מציע לך לדבר עם מתקין מורשה למערכות גז. גזפרו הוא מתקין מספיק גדול שיש לו ניסיון עם מגוון גדול של כלי רכב, ויוכל לתת לך אינפורמציה מלאה.

לדעתי לא ניתן להסב את המנוע להנעה בגז, ואישית גם אם היה אפשר - לא הייתי נכנס להרפתקה הזאת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...