Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקת הסיטרואן C3 החדשה.

ldti
שימו לב! השרשור הזה בן 2600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ציטוט מאוטו אקספרס

"There’s also a world first built-in dash cam on top-spec Flair models (optional on mid-spec Feel) that has all the safety benefits of regular dash cams but with added social sharing – through an app, of course – and no wires. It's a really valuable addition and one that we're surprised didn't crop up sooner."

http://www.autoexpress.co.uk/citroen/c3/97337/new-citroen-c3-2016-review

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"

עם מצלמה מובנית לשיתוף חוויות מהדרך!"

:-P

בולשיט של מחלקת השיווק שלא מסכימים לכתוב מושגים שליליים כמו 'תאונות' בפרסומת.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע ותיארתי לעצמי.. לכן זה הצחיק אותי.. אבל מעבר לצחוקים על חשבון השיווק, פיצ'ר מבורך האמת, באמת יהיה טוב אם זה יהפוך לסטנדרט במקום ההתקנות הסיניות שאנשים רוכשים. (מוזר שהביטוח מעלה/מוזיל מחירים על שטויות, אבל לא מתייחס למצלמה בתור אביזר לשקלול)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שלתת לחברות הביטוח להכתיב את המפרט ברכבים שלנו זה רעיון טוב כל כך.

גם מצלמה מובנית, ככלי לתחקור ארועי תעבורה, עלול להתגלגל לשלב הבא שהוא טכומטר בכל רכב.

הייתי מעדיף שישאירו לי את הבחירה ולא יכפו אותה עלי.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלו שכוססים ציפורניים וקשה להם להירדם מציפייה ל-C3 החדשה: היא כבר בארץ, והיא נראית ממש טוב במציאות.

סוג של בייבי קקטוס, גם מבפנים וגם מבחוץ.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלו שכוססים ציפורניים וקשה להם להירדם מציפייה ל-C3 החדשה: היא כבר בארץ, והיא נראית ממש טוב במציאות.

סוג של בייבי קקטוס, גם מבפנים וגם מבחוץ.

this-thread-is-useless-without-pictures-meme-9253.jpg

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לשתף כלום מהדרך.

רוצה ליהנות מהדרך ושהדרך לא תהיה למוסך.

רכב מעניין עבורי בגרסת הטורבו בנזין ובאם המחיר שפוי כלומר נמוך כמובן.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולשיט של מחלקת השיווק שלא מסכימים לכתוב מושגים שליליים כמו 'תאונות' בפרסומת.

רלוונטי במיוחד כאשר משיקים רכב חדש ללא כל מערכת בטיחות מתקדמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעצבן אותי לא קשור ל c3 עצמו, שהוא רכב שנראה מצוין, מגיע עם שילוב מנוע גיר טובים והמושבים שלו מאוד מאוד נוחים (ישבתי בו בתערוכה בפריז, לא זוכר את רמת הגימור). מה שממש מעצבן זה התנהלות היבואן. נכנס מנכל חדש לתפקיד והדבר הראשון שהוא עושה זה להעלות את המחיר של ה 208 באופן קיצוני, וזה אחרי שבזמן האחרון זו היתה קניה מצויינת של סופרמיני אוטומטית ומתחרה מעולה לאיביזה ולקליאו. נכון, זה לא שהוא נמכר כמו לחמניות אבל הוא בטח שיפר את מכירות המותג באופן כללי ואפשר אפילו פה בפורום לראות כמה המליצו על הרכב, גם כאלה שמתנזרים מצרפתיות. וכל זה למה? הערכה שלי - היערכות לתמחור ה c3 החדשה. הרי אין יותר טוב מלהשיק רכב חדש ״בתמחור אטרקטיבי״ ולעשות כותרות. אז מה אם סיטרואן כמותג מכוון על ידי psa כמותג עממי יותר והפיג׳ו כפרימיום יותר, למה שלא נמכור את ה c3 במחיר שבו נמכרה ה 208 עד לפני חודש...

זה מקומם כי זה ברור לי שזה מה שיהיה ואם כבר, היו צריכים להשאיר את ה 208 במחיר שלו, וכשמגיעים לתמחר את ה c3, לתמחר נמוך יותר קצת...וזה אפשרי. ראו דוגמת הקקטוס וה 2008.

נראה לי שהתמחור לא יפתיע...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...