Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אילו דגמי סיטרואן c4 אמינים?

tomy669
שימו לב! השרשור הזה בן 2609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי שישנם מספר דגמי סיטרואן c4 ביד 2. מתעניין ברכב משנת 2011 ומעלה (נכנס תקציבית = 35 אש"ח)

רציתי לדעת איזה מבין כל הדגמים שהזכרתי למטה המנוע והגיר שלהם הכי אמינים ועם פחות תקלות.

אלה הדגמים שקרצו לי:

1.6 120 כ"ס

1.6 130 כ"ס

דיזל 1.6 115 כ"ס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיזל אמין אבל מגיע עם גיר רובוטי חד מצמדי.

ה1.6 120 כ"ס אמין והגיר אוטומטי פלנטרי al4 גם כן אמין.

לא ידוע לי שום לגבי המנוע עם 130 כ"ס חכה למומחים פיג'ו של הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

130 כ"ס אתה כנראה מתבלבל וזה ה1.2 החדש.

ה1.6 AL4 זה שילוב ותיק, צריך להיות אמין.

ה1.6 דיזל גם דיי אמין (המומחיות של הצרפתים) והגיר הרובוטי חד מצמדי גם דיי אמין ( ממה שיצא לי לחוות בC4 ובC3 פיקסו).

ויש דגם 1.6 טורבו בנזין עם 156 (המנוע THP הידוע לשמצה) משודך לאותו גיר רובוטי חד מצמדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה לגיר.

בגרסאותיו הראשונות היה בעייתי ממש, גם באופן פעולתו גם באמינותו, בגרסאות המאוחרות יותר המצב השתפר אך ממש לא מדובר בפאר היצירה. זה לא שתתקע כל יומיים או כל שנתיים.. וצריך להסתכל על כל החבילה (וסי 4 בגלל מחירי השחיטה בהן נמכרות הן חבילה לא רעה) .

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך אין באמת מנועים וגיר אוטומט אמין לצרפתיות?

HDI עם גיר רובוטי - לאבא שלי יש C3 פיקאסו עם השילוב הנ"ל והוא עושה 50K בשנה, הרכב על הכיפאק!

שיא האמינות תקבל מ HDI עם גיר ידני.

המנוע 120 כ"ס רגיש להתחממויות (כשקניתי את ה C4 הידנית שלי התייעצתי עם המוסכניק שלי והוא אמר לי בפירוש שה NFU 110 כ"ס קצת חלש יותר בכח אבל אמין בהרבה מה 120 כ"ס שהחליף אותו)

עריכה אחרונה על ידי yehonatankapara
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתב יהונתן מעלי.

יש גם את המנוע 2000 סמק אבל הן נדירות.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HDI עם גיר רובוטי - לאבא שלי יש C3 פיקאסו עם השילוב הנ"ל והוא עושה 50K בשנה, הרכב על הכיפאק!

שיא האמינות תקבל מ HDI עם גיר ידני.

המנוע 120 כ"ס רגיש להתחממויות (כשקניתי את ה C4 הידנית שלי התייעצתי עם המוסכניק שלי והוא אמר לי בפירוש שה NFU 110 כ"ס קצת חלש יותר בכח אבל אמין בהרבה מה 120 כ"ס שהחליף אותו)

קצת התבלבתי מכל הדגמים, אם מדברים על רכבים משנת 2011 ואילך, איזה דגמי בנזין הכי אמינים ואיזה דגמי דיזל הכי אמינים?

כאשר אני מתכוונן רק לאוטומט/רובוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השילוב של 1.2 טורבו וגיר פלנטרי 6 הילוכים של אייסין בינתיים מוכיח את עצמו (קיים החל מ-2015 ב-c4). והוא גם הרבה יותר נעים מה-1.6 אטמוספרי עם al4 שהיה קודם.

לא יודע לגבי הדיזל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 2011 השילוב המומלץ הוא בנזין 1.6 עם 120 כ"ס.

AL4 כבר הרבה שנים יודעים לתקן, והמחירים ירדו בצורה משמעותית. לרוב מדובר בהחלפת חיישן או שסתום לחץ שמן.

רכב כזה כדאי לקנות מלובינסקי טרייד עם אחריות, רצוי שנתיים על מנוע וגיר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם מנוע 1600 של BMW , זה עם ה 120 כס , לא הייתי מתקרב אליו ולא ממליץ לאף אחד לגעת בו.

היה ברשותנו 3 שנים פיג'ו 207 בליסינג ממקום העבודה של אשתי.

רק המנוע הצרפתי 110 כס או המנוע 2000 סמק 143 כס.

לפני שנתיים וחצי כשפזלתי לכיוון ה 208 עם אותו מנוע פניתי לכמה מוסכים מומלצי הפורום , כולם אוששו את מה שחשבתי ,

אם לא חייבים אז לא לקנות .

לפותח השרשור , אם הייתי אתה , גם במחיר של ירידה בשנתון אחד הייתי קונה את המנוע הישן והטוב בכפוף לבדיקה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, טעות שלי.

התכוונתי למנוע 1600 הישן, ללא טורבו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין את המנוע הישן 110 כ"ס ב С4 דור שני, שזה הדגם המדובר פה, 2011 ומעלה.

המנוע הישן נמצא רק בדור הראשון, עד 2011.

מנוע 2.0 ליטר קיים עד 2007, הוא הוחלף עוד בדור הראשון ב 2008 ב 1.6 טורבו.

הדגם הכי טוב ב C4 דור שני הוא הדיזל. אבל יש מעט כאלה, ממש אין מבחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...