Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכירת רכב+קניית רכב אחר(סופר מיני)

ליצן צהוב
שימו לב! השרשור הזה בן 2612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אז ככה...אני שוקל להחליף/ למכור בקרוב את הרכב שלי ויש לי מספר שאלות:

1.מאחר וזו המכונית היחידה במשפחה , האם האפשרות הריאלית ביותר עבורי היא אך ורק לבצע טרייד אין(וקרוב לוודאי להפסיד סכום לא מבוטל עליו),

או שעליי לנסות קודם למכור את רכבי ואז להשכיר רכב עד שאמצא רכב אחר,במידה וכמובן אכן מכרתי את הרכב?

יש אולי רעיון אחר?

2. עד כמה זה משתלם/ לא משתלם לקנות ממישהו רכב ,כשהרכב לצורך העניין משנת 2015, יד שנייה,

כשהיד הראשונה הייתה 0 ק"מ?, ואני אהיה כמובן כבר יד שלישית? יש בכלל טעם לשקול עסקה כזו?

3. אני חושב לעשות נסיעת מבחן בפיגו 208 חדשה.(מחפש סופר מיני שתהיה נוחה קודם כל).בהנחה והרכב ימצא חן בעיני,

אך בלובינסקי יתעקשו על התקנת מובילאיי ברכב,האם זו "עילה" לוותר עלייה?

4.יש סופר מיני אוטומטית מומלצת אחרת ברמת המחיר של הפיג'ו? (מעדיך שלא לרכוש איביזה או פאביה בגלל האחריות הקצרה ובעיקר הגיר).

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אז ככה...אני שוקל להחליף/ למכור בקרוב את הרכב שלי ויש לי מספר שאלות:

1.מאחר וזו המכונית היחידה במשפחה , האם האפשרות הריאלית ביותר עבורי היא אך ורק לבצע טרייד אין(וקרוב לוודאי להפסיד סכום לא מבוטל עליו),

או שעליי לנסות קודם למכור את רכבי ואז להשכיר רכב עד שאמצא רכב אחר,במידה וכמובן אכן מכרתי את הרכב?

יש אולי רעיון אחר?

2. עד כמה זה משתלם/ לא משתלם לקנות ממישהו רכב ,כשהרכב לצורך העניין משנת 2015, יד שנייה,

כשהיד הראשונה הייתה 0 ק"מ?, ואני אהיה כמובן כבר יד שלישית? יש בכלל טעם לשקול עסקה כזו?

3. אני חושב לעשות נסיעת מבחן בפיגו 208 חדשה.(מחפש סופר מיני שתהיה נוחה קודם כל).בהנחה והרכב ימצא חן בעיני,

אך בלובינסקי יתעקשו על התקנת מובילאיי ברכב,האם זו "עילה" לוותר עלייה?

4.יש סופר מיני אוטומטית מומלצת אחרת ברמת המחיר של הפיג'ו? (מעדיך שלא לרכוש איביזה או פאביה בגלל האחריות הקצרה ובעיקר הגיר).

תודה רבה.

1. הייתי מוכר בפרטי , ומתרחק ממגרשים, או מבצע טרייד אין אצל אחד מהיבואנים, לרוב הם מסכימים לזה. אצל חלק מהיבואנים אפשר למצוא רכבי יד2 שחזרו אליהם כ buy back.

במידה ומכרת ולא קנית רכב עדיין ניתן לשכור רכב זמני למספר ימים.

2. אם הרכב במצב טוב , למה לא? זה כמו לקנות יד שלישית... אבל תדאג להוריד ממחיר הרכב את הנחת הליסינג.

3. מה רע במובילאיי? לדעתי זה לא השיקול החשוב.

4. מה התקציב? לאיזה דגם של ה 208 אתה מכוון?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי sidewinder
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הייתי מוכר בפרטי , ומתרחק ממגרשים, או מבצע טרייד אין אצל אחד מהיבואנים, לרוב הם מסכימים לזה. אצל חלק מהיבואנים אפשר למצוא רכבי יד2 שחזרו אליהם כ buy back.

במידה ומכרת ולא קנית רכב עדיין ניתן לשכור רכב זמני למספר ימים.

2. אם הרכב במצב טוב , למה לא? זה כמו לקנות יד שלישית... אבל תדאג להוריד ממחיר הרכב את הנחת הליסינג.

3. מה רע במובילאיי? לדעתי זה לא השיקול החשוב.

4. מה התקציב? לאיזה דגם של ה 208 אתה מכוון?

תודה על המענה.

לגבי המובילאיי-האמת שאין לי ניסיון עם המערכת הזו, אך מקריאה בפורום עושה רושם שהיא לא כל כך מוצלחת באופן כללי ובטח בגלל שהיא מותקנת בהתקנה מקומית.

לגבי הדגם של ה 208 והתקציב- אני מדבר על דגם האקטיב אוטומט, כך שהתקציב הוא סביב 95,000 ש"ח(תלוי כמובן כמה אקבל על רכבי).

אם הייתי מוצא אחת כזו בת שנה -שנה וחצי(טורבו כמובן),יש משהו מיוחד שצריך לבדוק ולשים לב אליו בגלל שהמנוע טורבו?

צריך לחשוש מכך? תודה רבה.

עריכה אחרונה על ידי ליצן צהוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך רק לבדוק שאין נזילות ושהטורבו עובד כמו שצריך, אם האוטו חדש וטופל בזמן אין סיבה ממשית שיקרה משהו, אלא אם כן התעללו באוטו.

זכור לי דווקא שמישהו בפורום הזמין 208 והייתה עוד אופציה לבחור אם להתקין מוביל איי או לא (אז כדאי לברר).

חוץ מנוחות, מה עוד חשוב לך ברכב? (ה208 לטעמי הכי נוחה בקטגוריה , ניסיתי את רובה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך רק לבדוק שאין נזילות ושהטורבו עובד כמו שצריך, אם האוטו חדש וטופל בזמן אין סיבה ממשית שיקרה משהו, אלא אם כן התעללו באוטו.

זכור לי דווקא שמישהו בפורום הזמין 208 והייתה עוד אופציה לבחור אם להתקין מוביל איי או לא (אז כדאי לברר).

חוץ מנוחות, מה עוד חשוב לך ברכב? (ה208 לטעמי הכי נוחה בקטגוריה , ניסיתי את רובה).

תודה על המענה.

אקח לתשומת ליבי את הערותייך לגבי הטורבו.

חשוב לי שיהיה יחסית מרווח מאחור(מרווח רגליים ),צריכת דלק,אבזור(אך מוכן להתפשר בסעיף זה בשביל נוחות ומרווח) ואמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה.

אקח לתשומת ליבי את הערותייך לגבי הטורבו.

חשוב לי שיהיה יחסית מרווח מאחור(מרווח רגליים ),צריכת דלק,אבזור(אך מוכן להתפשר בסעיף זה בשביל נוחות ומרווח) ואמינות.

אתה יכול גם ג'אז, במתיחה קלה של התקציב (לדגם המאובזר), או אפס קילומטר מליסינג עבור הדגם הפחות מאובזר. היא תענה על הדרישות שלך ורוב הסיכויים שתפגין אמינות מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר שאלה?

איזה רכב יש לך עכשיו?

יש רכבים שכדאי למכור לבד, ואפשר אפילו לבנות על זה שבמחיר סביר ניתן למכור אותו לבד יחסית מהר.

יש רכבים שכדי למכור מהר צריך להוריד במחיר עד רמת הצעות טרייד אין.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב ללא עבר ליסינג , עם קילומטראז' לא גבוה וללא תאונות משמעותיות, עדיף למכור לבד, לשכור רכב קטן לחודש, ועדיין תצא עם עודף בהשוואה להצעת טרייד אין ( וזה עוד בלי חישוב הנחות כאלה או אחרות כאשר באים רק לקנות ולא לעשות טרייד ).

אם הרכב יד שניה אחרי ליסינג ועם מעל 100 אלף קילומטרים, אפשרות סבירה להתקע הרבה זמן עד שמקבלים מחיר לא מעליב.

מה הסיבה להחליף יונדאי i20 2013 בסופר מיני אחרת?

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב ללא עבר ליסינג , עם קילומטראז' לא גבוה וללא תאונות משמעותיות, עדיף למכור לבד, לשכור רכב קטן לחודש, ועדיין תצא עם עודף בהשוואה להצעת טרייד אין ( וזה עוד בלי חישוב הנחות כאלה או אחרות כאשר באים רק לקנות ולא לעשות טרייד ).

אם הרכב יד שניה אחרי ליסינג ועם מעל 100 אלף קילומטרים, אפשרות סבירה להתקע הרבה זמן עד שמקבלים מחיר לא מעליב.

מה הסיבה להחליף יונדאי i20 2013 בסופר מיני אחרת?

הרכב יד 2(גם היד הראשונה פרטית), עם קילומטרז לא גבוה ושמור מאוד.

השיקול המרכזי שבגינוי אני שוקל להחליף את הרכב הוא הנוחות הלא מצטיינת(בלשון המעטה) של הרכב.

מעבר לכך,באיזור שבו אני מתגורר כעת ישנם לא מעט עליות והרכב מתקשה לסחוב את העליות הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש קודם כל רכב שיהיה לך נוח ( נסיעות מבחן !), זה מאוד סובייקטיבי. רצוי עם מנוע טורבו. משהו בסגנון קליאו, 208. גם מזדה 2, למרות שמדובר במנוע אטמוספרי, תרגיש לך יותר חזקה מיונדאי , אבל היא צפופה יחסית ויותר יקרה.

אני מניח שבטרייד תקבל הצעות סביב 40 אלף שקלים כאשר מחיר השוק של הרכב שלך סביב 50.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...