Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אודי A3-A4, סיוויק או אקורד

Therabrab
שימו לב! השרשור הזה בן 2605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני מעוניין לקנות רכב בקרוב ואני מתלבט בין כמה רכבים אשמח בבקשה לעזרה עם ההתלבטות הרכבים שאני מעוניין בהם הם

אאודי a3-a4 שנים 2006~2009

הונדה סיוויק שנים 2006~2009

הונדה אקורד שנים 2006~2009

שמעתי המון המלצות על הרכבים האלה ואני ממש מתקשה לבחור אם מישהו יכול לתת חוות דעת בעד ונגד אני אשמח לשמוע אני מחפש בעיקר עוצמה ונוחות נהיגה.

בנוסף שמעתי על בעיות בגיר באאודי רציתי לדעת אם זה גם בשנים שציינתי

עריכה אחרונה על ידי Therabrab
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עונים כי:

א. אלה רכבים כבר קצת ישנים, לא תמיד ימצא מי שיוכל לפרט, בטח לא על כולם, ו-

ב. תן קצת יותר פרטים. מה התקציב? כמה תיסע בשנה? באיזה תוואי? כמה אנשים? מה חשוב לך (בפירוט, "עוצמה ונוחות נהיגה" זה קצת כללי ולא ממש ברור)?

ולגבי הרכבים עצמם (שלצערי אני לא מכיר): למה דווקא אותם? מה מקשר בין קומפקטית יפנית ל"רכב מנהלים" פרימיום? (פרט אולי לתדמית)

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוותר לגמרי על אאודי בת 10 ( גירים רגישים ) וכנראה מתמקד בסיוויק 2007+ בצורת סדן (אם תמצא 2006 צורה חדשה גם טוב). בהאצ'בק עם גיר רובוטי אל תיגע.

אקורד רכב טוב, אבל פחות נפוץ, כנראה גם החלפים פחות זמינים, צריכת דלק יותר גבוהה.

אולי תוסיף מזדה 6 לרשימה במקום אאודי.

וכמובן, תחפש רכב שמור ככל הניתן.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עונים כי:

א. אלה רכבים כבר קצת ישנים, לא תמיד ימצא מי שיוכל לפרט, בטח לא על כולם, ו-

ב. תן קצת יותר פרטים. מה התקציב? כמה תיסע בשנה? באיזה תוואי? כמה אנשים? מה חשוב לך (בפירוט, "עוצמה ונוחות נהיגה" זה קצת כללי ולא ממש ברור)?

ולגבי הרכבים עצמם (שלצערי אני לא מכיר): למה דווקא אותם? מה מקשר בין קומפקטית יפנית ל"רכב מנהלים" פרימיום? (פרט אולי לתדמית)

הפורום הזה אמור לתת ייעוץ בלי קשר לרכבים ישנים או חדשים לתת ייעוץ על רכב חדש כל אחד יכול בלי להעליב

התקציב הו בסביבות ה40-45 אני אסע בסביבות ה25 בשנה לא יותר הנסיעה תהיה משולבת לגבי צריכת דלק לא כל כך מעניין אותי.

לגבי מה שאני מחפש זה רכב שיהיה כיף לנסוע בו עוצמתי מושבים נוחים אבזור טוב וזהו סהכ. ולא יודע איפה ראית קומפקטית יפנית ברשימה האאודי היא גרמנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוותר לגמרי על אאודי בת 10 ( גירים רגישים ) וכנראה מתמקד בסיוויק 2007+ בצורת סדן (אם תמצא 2006 צורה חדשה גם טוב). בהאצ'בק עם גיר רובוטי אל תיגע.

אקורד רכב טוב, אבל פחות נפוץ, כנראה גם החלפים פחות זמינים, צריכת דלק יותר גבוהה.

אולי תוסיף מזדה 6 לרשימה במקום אאודי.

וכמובן, תחפש רכב שמור ככל הניתן.

מודה לך על התשובה השאלה שלי האם עדיף לקחת אקורד או סיווק מזדה 6 לא באה בחשבון כרגע מסיבות כאלה ואחרות, הסתכלתי גם על האקורד דגם excutive היותר מפואר שבא עם מנוע 2.4 ויותר אבזור בנוסף אם אני לוקח סיווק אז אני אקח את הדגם ex המאובזר יותר ואת דגם הסדאן.

וכמובן שאני אחפש את הרכב השמור ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי רק על סיוויק השנתונים הללו 1.8 ליטר. למיטב זכרוני רכב יציב ויושב טוב על הכביש.

תא הנוסעים נעים בעיקר בגרסא המאובזרת. מה שזוכר לי זו נסיעה נוחה יחסית יש טובות ממנה אבל בקטגוריה היא בהחלט עושה את העבודה. המנוע לא מורגש ולא תרגיש שאתה נוסע ברכב שונה מכל משפחתית סטנדרטית מבחינת תאוצה וכד'.

עוצמה לא תיהיה החוויה מהרכב הזה...

- שקלת אלפא? :roll:

Alfa 159 TBi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כבר בעניין של "מנהלים", ולא אכפת לך מצריכת דלק, מונדיאו יכולה להיות אופציה.

תוכל למצוא בתקציב שלך טרנד אחרי מתיחת הפנים (2011 וצפונה, 2 ליטר טורבו, גיר רובוטי) או טיטניום לפני (עד 2011, מנוע 2.3 אטמוספרי, גיר פלנטרי) - תלוי אם אתה מעדיף כח או אבזור.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמנו בעבר קצת על הרכבים הללו - לא במרוכז.

לכן בצע חיפוש והצמד את חוו"ד - כדוגמה, כנס לדיונים הללו:

א - מזדה 6 \ הונדה אקורד \ סיוויק

ב - סבא השתגע ורוצה משפחתית גדולה.

ג - חוות דעתכם על הונדה 4 דלתות סיויק 2008 (הוקפץ אחרי שנה וחצי)

ד - משפחתית ל-5 נפשות, מחליפה ל-626 5 דלתות ב-80 אלף [כ"ע]

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...