Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף 2012/2011

Acejin
שימו לב! השרשור הזה בן 2609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

החלטתי לקנות גולף אבל אני מתלבט בין השנתונים, הפרש המחירים די זניח, אבל בכל זאת אני אשמח לדעת אילו הבדלים קיימים בין השנתונים 2011/2012. האם קיים הבדל משמעותי לטובת שנתון 2012?

חוץ מזה, אני מודע לגיר הבעייתי, האם זה נכון לחשוב שאם הרכב עבר בין 60K-80K ק"מ אז אפשר להיות רגוע, או שאני טועה והתקלות בגיר יכולות גם להופיע בשלב מאוחר יותר?

האם יש דברים/מכלולים מסוימים שאני צריך לבדוק במיוחד בזמן שאני בודק את הרכב, ובכלל, האם יש דגם ספציפי שנחשב מוצלח לעומת דגמים אחרים?

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להיות רגוע, הכל עניין של מזל. אולי תמצא רכב עם אחריות מוארכת על הגיר.

אני אישית לא הייתי לוקח את הסיכון במידה ואין אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי לוקח סיכון אבל מתמחר אותו בהתאם. כמו שחברות ביטוח חיים עושות.

החלפת מצמדים כ ₪4500 .

החלפת מכטרוניק כ ₪6000-8000

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב חדש יותר סיכוי גבוה יותר שכל המחלות ילדות כבר טופלו במפעל ע"י התקנת חלקים מרויזיה אחרונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תיארתי לעצמי שהגולף כ"כ גרועה מבחינת אמינות, איפה אני יכול לבדוק פרטים לגבי ריקול של רכבים?

מישהו כאן יודע על ריקול ספציפי שעשו לגולף בשנתונים 2012/2011? אני אשמח גם לדעת אילו הבדלים יש בין השנתונים.

אני די סגור על הרכב, אני רק רוצה לדעת כמה שיותר פרטים כדי לעשות בחירה טובה.

תודה לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא קונה גולף בגלל " אמינות גרמנית" . כי זה לא. זה היה פעם בעידן מנועי ה FSI . מצד שני היא דיי מהנה וגם גימור התפירה והריפוד מאד איכותי.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב מתארגנת עכשיו תביעה ייצוגית בנושא השרשרת תזמון

אם תצטרך להחליף שמור קבלות וקרא http://www.vagit.co.il/forum/viewtopic.php?t=17063

בדיוק כפי שקרה לגיר בגולף 2008-2012. (תביעה בה צ'מפיון בסוף הפסידו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להודות שכל התגובות כאן גורמות לי לחשוב פעמיים, אבל אני ממש סגור על הגולף ולא בא לי להתחיל לחפש אלטרנטיבה אחרת. אני מודע לבעיות שיש בגיר, אבל אני מוכן לקחת את הסיכון בהתחשב בעובדה שאני אבדוק את דגם המנוע ושנת הייצור של הרכב.

תקן אותי אם אני טועה, הבעיות של הגיר הופיעו אצל רכבים שיוצרו עד מאי 2012, זה נכון?

אילו דברים אני צריך לבדוק ברישיון של הרכב כדי לכסות את עצמי עד כמה שאפשר שהרכב לא נכלל בריקול, ובכלל.. ברגע שאני נוהג ברכב, אילו מכלולים כדאי לבדוק ועל מה לשים דגש?

תודה לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לקחת בחשבון שאתה קונה רכב שיצא גם מה"אחריות המורחבת" שניתנה לגיר(עוד 5 שנים),

קח בחשבון שבמידה של תקלה עלויות התיקון עלולות להגיע עד לכדי 5,000 שקל.

אם זה מובן לך אז סך הכל מדובר ברכב נחמד נורא(ביצועים טובים ורמת גימור מעולה).

לא לכולם זה מתאים - אם מפחיד אותך הנושא? דלג לרכב הבא.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלות בגיר לא נעצרו במאי. גם ב 2016 הן המשיכו ואין מניעה שגם ב 2017. אולי טיפה פחות אבל היצרן לא משחרר מספרים.

תריץ פה חיפוש... Dsg7

לכן כתבתי לך קודם: אהבת את הרכב:תקנה אבל תתמחר את הסיכון הגלום. צריך קצת להנות בחיים.

הזכרנו כבר את המשאבת מים ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת, רוב הרכבים מתומחרים כבר 10K מתחת למחירון, וזה עוד לפני המיקוח על המחיר.

אני מאוד אוהב את הרכב, מה גם שהיחס בין המחיר לתמורה עושה את שלו, אני לא אמצא רכב ברמה הזאת בתקציב שעומד לרשותי.

השאלה אם בזמן הבדיקה של הרכב יכולים להתגלות דברים שעלולים לגרום לבעיות עתידיות בגיר/מנוע וכ'ו..?

save - אני מרגיש מהתגובות שאתה כותב שיש לך ניסיון אישי גרוע עם הגולף, אני צודק?

תודה לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח שהחלפת מצמדים עולה 5K ש"ח - יש מידע על כך שהתקלות יכולות לחזור תוך 10-15K ק"מ.

אם אתה נוסע כמו ישראלי ממוצע ומטה, יש סיכוי שתצטרך להוסיף לסך ההוצאות השנתיות 5K ש"ח.

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...