Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט קרוז החדשה VS שברולט מאליבו החדשה

lolmit
שימו לב! השרשור הזה בן 2607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חבר'ה,

היום מתוך שיעמום בדקתי את נתוני ההאצה 0-100 וגיליתי כי הקרוז מהירה יותר .

ברצוני לשאול מה ההיגיון להפוך רכב משפחתי "סטנדרטי" למהיר יותר מרכב משפחתי "גדול" (כלומר לא הגיוני שאם אני משלם יותר עבור המאליבו, אקבל בין היתר יותר כוח?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בשביל יותר פח ויותר מרווח אשלם בהערכה פרועה 35,000 ש"ח יותר?

ולפעמים אף יותר, תלוי במותג.

רוב הסיכויים שזה גם מגיע בתוספת אבזור כלשהו או גימור יוקרתי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאליבו משווקת בעולם עם עוד מנועים מלבד ה-1.5 ליטר כך שיש גם דגמים חזקים יותר מהקרוז. לארץ בחרו לייבא רק את גרסת הכניסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאליבו הקודמת הייתה חזקה מאוד, נדמה לי 260 כ"ס במחיר די זול, הדגם החדש חלש משעותית ונמכר במחיר דומה, קצת מוזר העניין.

בנוסף הנתון של הקרוז הוא אמריקאי - עד 97 קמ"ש וגם בהתחשב בעובדה הזו, זה נראה לא ממש אמיתי, אבל אולי אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור אמנם ציין שזה מתוך שיעמום ושאל מה ההגיון - התשובה היא שזה נתון שיעזור להם לשווק רכב משפחתי קומפקטי בסגמנט סופר תחרותי עם קלף חזק ביד שזה נתון המיאוץ.

אבל לגבי הקלף הזה אני גם יכול לפרוק את התיסכול הבא:

משעשע אותי שלחלק ניכר מהאוכלוסיה וגם בתוך קהילת חובבי המוטוריקה - רכישה של רכב, טיב של רכב - הכל מצטמצם בסוף לנתון אחד וזה הזינוק מ0 ל100.

נוחות במובן של סוג הנעה, מיתלים, בסיס גלגלים, גודל הצמיג (לא, לא גודל החישוק - חתך הצמיג), איכות המושבים, רמת הגימור ורמת החומרים, אבזור, אבזור בטיחותי, הנדסת אנוש הן בפן של תחזוקה ועד לידידות למשתמש - כל הדברים האלה ועוד אלפי פרמטרים אחרים - הכל מושלך לפח!

ואם זה לא מספיק גרוע - אז מה באמת אומר לנו נתון הזינוק מ0 למאה?

זה בסה"כ אומר לנו בכמה זמן על משטח ישר וחלק - הרכב יגיע מעמידה מוחלטת למאה קמ"ש.

זה אפילו לא אומר איך הרכב יגיע ל100 קמ"ש האלה ומתי הוא יפתח את מירב התאוצה ועד כמה החוויה תהיה נעימה או עגומה.

זה לא אומר דבר לגבי הכוח של הרכב לטפס שיפוע.

לא מזמן עשו השוואה בין שברולט קרוז עם 150 כוחות סוס לגולף עם 125 כוחות סוס והדבר המשעשע ביותר היה שעד בערך לסמן מהירות של 80 קמ"ש הגולף היתה זריזה יותר! רק במיאוץ מ80 למאה הקרוז השיגה אותה.

ובזמן הזה הגולף ניצחה גם בכל פרמטר אחר.

נעשתה כאן השוואה בין תפוח לתפוז - אמנם אותו היצרן אבל לא אותה הקטגוריה.

גם אם הקרוז תהיה זריזה יותר - היא תהיה פחות מרווחת ופחות פרקטית מהמאליבו

הייעוד של אחת היא משפחתית קומפטית בעוד השניה מיד-סייז סדאן שהיא בכלל קרוזרית משפחתית.

ואם זה כל כך קריטי - המאליבו בגרסא הלפני אחרונה שלקחו ושמו בה מאפיינים של קאמארו - סוגרת 0 ל100 ב6.3 שניות! אבל אם תביטו ותראו סקירה של subwrxfan ביוטיוב לגביה למשל, או TFL אתם תראו איך קטלו את הרכב הזה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0-100 זה OVER RATED.

לא מאפיין כלום - כאילו שהאנשים כאן הם דופקים רייסים ודראגים בשכונה - נו באמת? כולכם זוחלים בפקקים.

והקרוז שרושמת 7.7 - בפועל? תשכח מזה, כל ביקורת מציינת את הנושא הזה ובמיוחד שהיא לא מרגישה חזקה כמו שהנייר רומז.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאליבו הקודמת הייתה חזקה מאוד, נדמה לי 260 כ"ס במחיר די זול, הדגם החדש חלש משעותית ונמכר במחיר דומה, קצת מוזר העניין.

בנוסף הנתון של הקרוז הוא אמריקאי - עד 97 קמ"ש וגם בהתחשב בעובדה הזו, זה נראה לא ממש אמיתי, אבל אולי אני טועה.

המאליבו הקודמת חזקה מידי ודי צפופה לרכב בגודל שלה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...