Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור פיאט מולטיפלה

שימו לב! השרשור הזה בן 2605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחר המון שנים עם הרכב ולאחר שכנראה די התרגלתי לכח המתפרץ שלו, אני מחפש המלצה לשיפורים לרכב.

מדובר בפיאט מולטיפלה שנת 2001 מנוע טורבו דיזל שעשתה 400 אלף ק"מ.

הרכב עצמו במצב די טוב ולכן חשבתי להשקיע בו מעט מכספי. אשמח לקבל המלצות ממה להתחיל כאשר הרעיון הוא לקבל תוספת כח.

תודה,

מייק.

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר כמה זה "מעט מכספך" ותקבל תשובות ענייניות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שכדאי להעמיס על מכלולים בני יותר מ 16 שנה, לדעתי האישית כמובן.

נגיד ויש תוכנה - קשה לי להאמין שיש לפיאט מולטיפלה - לא בדיוק רכב לשיפורים אבל.. שמעלה X קג"מ ו Y כ"ס, מעלה את הסכנה לרכב.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יישור קו מלא עם מוצרים איכותיים, צמיגים איכותיים, הפחתת משקל ע"י פינוי מטען מיותר ייתן לך את התמורה הראשונית הטובה ביותר.

וזה לא יהיה מעט כסף...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דווקא 1.9 של פיאט כמו בדובלו או של אלפות אפשר לעלות הספק ל150-165 עם תוכנה אבל הייתי מתחיל עם היציבות של האוטו, האוטו די גבוה..

עריכה אחרונה על ידי Unrated

Hu: Stock HU+Grom mst4 Comp: Hertz Hsk165XL Amp: TRU S44 Mono: JBL BP1200.1 Sub: Hertz HX300+Hertz HX300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו פה, יש הרבה מכלולים שצריך לטפל בהם לפני שמחזקים את הכח של הרכב, בלימה למשל? יציבות? צמיגים?

לא הכל זה כח.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהשיפור הכי טוב יגיע משיפור הנהג, אני ממליץ לך על שיעור נהיגה מתקדמת - עדיפות על מקום בו הרכב יכול למצות את הפוטנציאל שלו, כמו בנורבורגרינג.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...