Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן מורידה סוף סוף גיר רובוטי (dsg7 (dq200 הבעייתי!

adrakin
שימו לב! השרשור הזה בן 2530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש חדשות טובות חברים. הדגם המחודש של גולף מקבל גיר dsg 7 dq381 החל ממנוע 1.5 טורבו ומעלה. זה גיר עם קלטצים רטובים וגיר הזה יכול להחזיק מומנט עד 40 קגם.

הדגמים חלשים יותר ימשיכו עם גיר בעייתי.

לפחות הגולף חוזר לרשימת הרכב הבא שלי!!!

פיאט בראבו סינסיישן 2011(2013-2015). היום פיג׳ו 308 פרימיום כחול כהה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא מפתיע כי קונצרן פולקסווגן כל הזמן משתפר ומחדש. גם הדור הנוכחי של הDSG מעולה וכל מי שיש לו ברכב כזה יודע את זה. גיר מאוד יעיל וחכם שמתפקד נהדר ואני כבר בפולו השניה שלי אז יש לי קצת ניסיון והכרות גם עם הדור הקודם לפני ששודרג. אם הדור החדש יהיה יותר טוב, מה טוב.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שיגיע גם לאיביזה החדשה ובאמת בעיות בגיר יהיו דבר נדיר מאוד,כי הגיר באמת מעולה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון את מה שכתוב בלינק שאדרקין צירף, הגיר החדש DQ381 מיועד למנועים בעלי מומנט גבוה יחסית של מעל ל-35 קג"מ. למנועים עד 25 קג"מ ישודך גיר DQ200 המוכר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיום הראשון הם טוענים שזה הגיר הכי הכי, וזה הגיוני-הם צריכים למכור. כל הפתיים או הלא מבינים נופלים כל הזמן למלכודת שלהם. האם הגיר החדש טוב או לא, רק הזמן יגיד. אם יש גירים פלנטריים עם אמינות מוכחת, עם מהירות החלפת הילוכים יותר מהירה, בשביל מה לקנות את המוצר הבוסר הזה? פרסום ומספרים יפים (שהוכח כבר שהם שקריים) ממשיכים להוליך אנשים שולל.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחום המשפחתיות והיוקרה אני מסכים איתך,יש אופציות מעולות,אבל בתחום הסופר מיני,פשוט אין לך מתחרות ולכן סיאט נותנת שם בראש לכולם.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

381 לא פחות טוב מdsg6. עם תקלות מעטות. Dq200 לא בדיוק יוצא לפנסיה הוא עדיין ישרת את כל המנועים הקטנים

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Dq381 כבר מותקן הגולף חדשה עם מנוע 1.5 החדש! דרך אגב אותו גיר יהיה מותקן על gti החדשה. בקיצור ממנוע 1.5 טורבו ומעלה... יש גם מלא סקירות על גולף החדש עם שילוב מנוע חדש וגיר חדש! תבדקו בגוגל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהחל מ2013, כל התקלות של הdq200 נובעות מסגנון נהיגה וחוסר הבנה שמדובר בגיר רובוטי ולא פלנטרי,

לדוגמא - זחילה בפקקים גורמת להתחממות יתר של המצמדים, עזיבת דוושת הגז במהירויות נמוכות מעבירה את הגיר לניוטרל ומצריכה שילוב מחדש - מה שגם גורם לבלאי מואץ של המצמדים. אבל זו דעתי.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהחל מ2013, כל התקלות של הdq200 נובעות מסגנון נהיגה וחוסר הבנה שמדובר בגיר רובוטי ולא פלנטרי,

לדוגמא - זחילה בפקקים גורמת להתחממות יתר של המצמדים, עזיבת דוושת הגז במהירויות נמוכות מעבירה את הגיר לניוטרל ומצריכה שילוב מחדש - מה שגם גורם לבלאי מואץ של המצמדים. אבל זו דעתי.

אז מה צריך לעשות?להאיץ בפקקים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה צריך לעשות?להאיץ בפקקים?

צריך לשכנע את היבואן להביא גם רכבים בהם קיימת

תיבת הילוכים ידנית כמו במרבית רכבי הקונצרן VAG

הנוסעים ברחבי באירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרבה הצער, הDQ200 ישאר בדגמים שנחשבים חלשים (כלומר הדגמים הרלוונטיים לשוק שלנו עם מנוע מינימאלי).

גיר רובוטי, גם כפול מצמד לא זה אוטומט רגיל של "לשים D ולנסוע". את זה הרבה אנשים לא הפנימו וזה כן משפיע על אורך חיים, גם בגירים רובוטיים שהם נחשבים מוצלחים.

אני חושב שזה בסדר גמור להסתגל ולנהוג בהתאם לסוג רכב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...