Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה במהירות גבוהה מהמותר וזימון לבית משפט

שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מגיע לי מזל טוב (לא באמת) , אחרי 16 שנה על הכביש היום נתפסתי ע"י שוטרים נוהג במהירות של 114 במקום 80. למזלי הרישיון נשאר אצלי בגלל שהעבירות אחרונות שלי היו בשנת 2014 . (אי ציות לתמרור ואי חגירת חגורת בטיחות).

כמה נק' חטפתי על העניין ? יש גם קנס ? מה לצפות במשפט ? יש דרך לסגור את העניין בלי להגיע למשפט? כל עזרה תתקבל בברכה .

תודה לכולם.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תפס אותך?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תפס אותך?

היה לו מן אקדח אפור כזה , כאשר הצג הראה 118 .

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתר פרטים אישיים העלה את הדו"ח לפה.

הראה לך את המרחק שבו נתפסת?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נעצר ע"י ניידות משטרה אחת לכמה שנים טובות. לעולם לא נעצרתי בעבירות מהירות. לכן כשהוא שאל אותי אם אני יודע על כמה נסעתי והראה לי את האקדח , מה שראיתי שם היה את המספר 118 . לגבי המרחק אני לא זוכר שהיה דבר כזה, או שאולי היה באקדח ולא הבנתי את זה. את הדו"ח אעלה כשאהיה בסביבת הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה זה היה ? אם קיבלת הזמנה למשפט מדובר בשטח עירוני

בתוך נתב"ג , קצת לפני שפונים ימינה לאיזור שנקרא "איזור תמך מזרחי" .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצה הסטנדרטית:

על פי ההנחיות, יש להחסיר 5 קמ"ש מקריאת הממל"ז. משמע נסעת 3 קמ"ש מעל ברירת משפט שהמשמעות היא קנס 750 ש"ח + 8 נקודות באדיבות משרד הרישוי.

ביום המשפט תפגש עם התובע ותבקש ממנו להוריד 4 קמ"ש ולהודות. רוב הסיכויים שזה יקרה.

היה ולא, תתיצב בפני השופט ותודה בעובדות. תצהיר כי אתה עושה זאת על מנת לחסוך זמן יקר של שיפוט. יש לך מה להתגאות בעבר תעבורתי דל.

יש סיכוי סביר לצאת ללא פסילה בפועל, עם קנס מקורי (750 ש"ח ) ופסילה קצרה על תנאי לשנתיים וכמובן 10 נקודות באדיבות משרד הרישוי.

בהצלחה

לשיטתי, אין מה לערב עורך דין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצה הסטנדרטית:

על פי ההנחיות, יש להחסיר 5 קמ"ש מקריאת הממל"ז. משמע נסעת 3 קמ"ש מעל ברירת משפט שהמשמעות היא קנס 750 ש"ח + 8 נקודות באדיבות משרד הרישוי.

ביום המשפט תפגש עם התובע ותבקש ממנו להוריד 4 קמ"ש ולהודות. רוב הסיכויים שזה יקרה.

היה ולא, תתיצב בפני השופט ותודה בעובדות. תצהיר כי אתה עושה זאת על מנת לחסוך זמן יקר של שיפוט. יש לך מה להתגאות בעבר תעבורתי דל.

יש סיכוי סביר לצאת ללא פסילה בפועל, עם קנס מקורי (750 ש"ח ) ופסילה קצרה על תנאי לשנתיים וכמובן 10 נקודות באדיבות משרד הרישוי.

בהצלחה

לשיטתי, אין מה לערב עורך דין

אני חושב שזה שטח בינעירוני , 80 קמ"ש בד"כ זה הגדרה לשטח בינעירוני ולא עירוני.

- אותי תפסו שם על 127 קמ"ש - והוריד לי ל 122 (נראה לי לא כתוב בדו"ח שהוא הוריד 5 קמ"ש).

מחר אני נשפט על זה - גם במקרה שלי העברה האחרונה מ 2013 - על מעבר חצייה באדום ברגל (!)

ולפני 2006 על מהירות ע"י מצלמה (קנס וזהו)

הולך בלי עורך דין - בכל זאת - לא עבריין מביע חרטה - ובעיקר מקווה לטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתוך נתב"ג , קצת לפני שפונים ימינה לאיזור שנקרא "איזור תמך מזרחי" .

תבדוק אם יש תמרור שמדובר בשטח בנוי היכן שהוא שם, והאם יש לך דרך להגיע למקום שבו תפסו אותך בלי לעבור דרך אותו תמרור

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתר פרטים אישיים העלה את הדו"ח לפה.

הראה לך את המרחק שבו נתפסת?

P70302-235203.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה

מספר משימות לפניך לפני הדיון הראשון ב 5.6. ( יום הולדת של אחת מבנותי ).

הראשון לפנות לתנועה בן גוריון כדי לצלם את כל החומר בתיק

השוטר מילא לא מעט פרטים שאין לך העתק מזה, כמו כן צריך להיות מזכר של מי שמופיע בתור עד.

נראה אם משם תבוא ישועה.

השני לחפש הימצאות של תמרור 424 זה עם הבית , המכריז על האיזור כשטח עירוני אמורים להופיע 2 תמרורים משני צידי הכביש.

השלישי לחפש הימצאות של תמרור 426 שוב משני צידי הכביש בו נסעת שמציין מהירות 80 קמ"ש.

הרביעי דרך בו ניתן להגיע לאיזור בו נתפסת מבלי לעבור דרך התמרורים 424.

בזמן שאתה מצלם את החומר אתה לא מנדב שום מידע לשוטר שמסייע לך.

ואז תחזור לכאן עם מה שצילמת + תובנות לגבי התימרור

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
יפה

מספר משימות לפניך לפני הדיון הראשון ב 5.6. ( יום הולדת של אחת מבנותי ).

הראשון לפנות לתנועה בן גוריון כדי לצלם את כל החומר בתיק

השוטר מילא לא מעט פרטים שאין לך העתק מזה, כמו כן צריך להיות מזכר של מי שמופיע בתור עד.

נראה אם משם תבוא ישועה.

השני לחפש הימצאות של תמרור 424 זה עם הבית , המכריז על האיזור כשטח עירוני אמורים להופיע 2 תמרורים משני צידי הכביש.

השלישי לחפש הימצאות של תמרור 426 שוב משני צידי הכביש בו נסעת שמציין מהירות 80 קמ"ש.

הרביעי דרך בו ניתן להגיע לאיזור בו נתפסת מבלי לעבור דרך התמרורים 424.

בזמן שאתה מצלם את החומר אתה לא מנדב שום מידע לשוטר שמסייע לך.

ואז תחזור לכאן עם מה שצילמת + תובנות לגבי התימרור

בעוונותי הרבים , רק עכשיו מתפנה (יודע שהתזמון בעייתי, אילוצים וחוסר זמן ) . לא הצלחתי לתפוס טלפונית את משטרת התנועה במחוז מרכז, האם משטרת התנועה יושבת בתוך נתבג? ואם כן היכן. לגבי שאר הפרטים , יש שלט בדרך שמראים שמותר לנסוע 80 קצת לפני איפה שנתפסתי. אין דרך אחרת להגיע למקום עבודתי בלי לנסוע מאותה דרך. ישנם שלטים המתריאים על דרך עירונית (זה עם הבית) אבל הם נמצאים לפני הכניסה לנתבג . הדיון ב5.6 ובאותו שבוע שכחתי מזה לגמרי ואני אהיה באילת. יש דרך לבקש דחיה למשפט ?

Sent from my Le X829 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון. דרך האתר של משטרת התנועה ביקשתי לצלם את חומר החקירה ושישלחו לי למייל, טרם קיבלתי. מחר אלך לצלם עצמאית. לגבי עסקת טיעון עם התובע, לא ידוע עדיין מי התובע ומה שנאמר לי במוקד של משטרת התנועה זה "תגיע בשבע בבוקר ביום של המשפט ותדבר עם התובע". המשפט ביום שני ואני אהיה בכלל בנופש באילת (שכחתי מהמשפט לגמרי). אני יכול להגיש בקשה לדחות את הדיון? מה אני מצרף? אישור הזמנה מהבית מלון?

Sent from my Le X820 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...