Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה במהירות גבוהה מהמותר וזימון לבית משפט

שימו לב! השרשור הזה בן 2519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כדי להגדיל את הסיכוי לקבלת דחייה

נסה לפנות למשטרה שתסכים לדחיית הדיון.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להגדיל את הסיכוי לקבלת דחייה

נסה לפנות למשטרה שתסכים לדחיית הדיון.

מקום ספציפי? משטרת התנועה ? אגף? מחוז?

Sent from my Le X820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתובע המטפל בתיק /משרדו אם אין עוד תובע ספציפי

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתובע המטפל בתיק /משרדו אם אין עוד תובע ספציפי

יש לי צילום של החומר. לדברי המשטרה עדיין אין סידור עבודה לשבוע הבא ולכן הם לא יודעים להגיד לי מי התובע. שלחתי לך פניה בפרטי אשמח לקבל מייל להעביר לך את החומר. תודה.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשלח אליך

מעולה . שלחתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון. הדיון נדחה ל28.6 . הבנתי שאם אני מעוניין לסגור עסקת טיעון עם התובע אני צריך להתייצב בשבע בבוקר בבית המשפט ולדבר איתו לפני הדיון. לא מבין מה הרעיון ואיך אני אחסוך ככה זמן שיפוטי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכון בזמן שיפוטי זה חיסכון זמנו של השופט

בהליך רגיל

אתה מתייצב לפני השופט , הוא שואל אותך מודה לא מודה, אתה רוצה ללכת למשפט , הוא משכנע אותך כי לא כדאי לך, ואם תפסיד תחוייב בעונש כבד יותר.

היית גיבור ואמרת רוצה אני להישפט תוזמן פעם שניה הפעם לישיבת ההוכחות

אליה יביאו את השוטר / עדים נוספים אם יש , העדים יעידו אתה תחקור אותם אח"כ אתה תעיד והתובע יחקור אותך התובע ואתה תסכמו, ואז השופט צריך לכתוב הכרעת דין.

מצא אותך אשם , דיון נוסף לגזירת העונש או במהלך אותה ישיבה.

סגירה עם התובע על עיסקת טיעון חוסכת את כל האמור לעיל.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכון בזמן שיפוטי זה חיסכון זמנו של השופט

בהליך רגיל

אתה מתייצב לפני השופט , הוא שואל אותך מודה לא מודה, אתה רוצה ללכת למשפט , הוא משכנע אותך כי לא כדאי לך, ואם תפסיד תחוייב בעונש כבד יותר.

היית גיבור ואמרת רוצה אני להישפט תוזמן פעם שניה הפעם לישיבת ההוכחות

אליה יביאו את השוטר / עדים נוספים אם יש , העדים יעידו אתה תחקור אותם אח"כ אתה תעיד והתובע יחקור אותך התובע ואתה תסכמו, ואז השופט צריך לכתוב הכרעת דין.

מצא אותך אשם , דיון נוסף לגזירת העונש או במהלך אותה ישיבה.

סגירה עם התובע על עיסקת טיעון חוסכת את כל האמור לעיל.

פה בדיוק נכנס ענין חסכון שיפוטי. בשביל מה להטריח אותי בשבע בבוקר ולבזבז לי הזמן אם אני יכול להפגש איתו בתחנה או בכל מקום אחר בשעה נורמלית ? וזה כן יחסוך זמן כי נניח שהדיון שלי בשמונה וחצי ואני בא בשבע. אם אנחנו מסכימים על העונש צריך להכנס לשופטת עדיין ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הטכניקה והיא כדאית יותר כך כי אם תפגוש את התובע בלשכתו יש לו יותר זמן ופחות רצון לסגור איתך

שם הוא "בלחץ" 100 תיקים מוזמנים לשעה 0830 והוא רוצה כמה שיותר תיקים לסגור בהרשעה, לכן מוכן להתגמש.

ואם הוא סגר איתך הוא שולח אותך הביתה ובסוף היום הוא יושב עם השופט ומתקתקים את עיסקאות הטיעון בשיטת הסרט הנע.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הטכניקה והיא כדאית יותר כך כי אם תפגוש את התובע בלשכתו יש לו יותר זמן ופחות רצון לסגור איתך

שם הוא "בלחץ" 100 תיקים מוזמנים לשעה 0830 והוא רוצה כמה שיותר תיקים לסגור בהרשעה, לכן מוכן להתגמש.

ואם הוא סגר איתך הוא שולח אותך הביתה ובסוף היום הוא יושב עם השופט ומתקתקים את עיסקאות הטיעון בשיטת הסרט הנע.

האם ריאלי על עבירה כמו שלי לבקש קנס כמו שמקבלים על מהירות עד 30 קמש מעל המותר או שהוא יבעט אותי מהדלת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יבעט אותך מהדלת

כולה 4 קמ"ש מעל המהירות של 30 קמ"ש, זה 750 ש"ח קנס ו 8 נקודות אבל אם היית נתפס אחרי 22.3.17 , בכלל לא היו מזמנים אותך למשפט אלא זו הייתה ברירת קנס של 1500 ש"ח ו 10 נקודות.

בין שני אלה נסה לתמרן את הטוב ביותר

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יבעט אותך מהדלת

כולה 4 קמ"ש מעל המהירות של 30 קמ"ש, זה 750 ש"ח קנס ו 8 נקודות אבל אם היית נתפס אחרי 22.3.17 , בכלל לא היו מזמנים אותך למשפט אלא זו הייתה ברירת קנס של 1500 ש"ח ו 10 נקודות.

בין שני אלה נסה לתמרן את הטוב ביותר

בדוח שקיבלתי מהשוטר מופיע עשר נקודות ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במספר סעיף 6543 =הזמנה לדין ועוד 10 נקודות. זה מה שקיבלת. זה היה בתוקף עד ל 22.3.17

מאותו מועד סעיף 6543 נעלם ובמקומו בא סעיף 7074 מעל 31 קמ"ש ועד 40 קמ"ש 1500 ש"ח ו 10 נקודות ואליו תנסה לכוון או לנמוך ממנו שזה 6542 מעל 21 קמ"ש ועד 30 קמ"ש 750 ש"ח ו 8 נקודות

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...