Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פונטו ספייס 05, מנוע "מגמגם" לאחר נסיעה ממושכת עם נורת תדלוק דולקת

yoni_y93
שימו לב! השרשור הזה בן 2615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

בתחילת השבוע נסעתי נסיעה יחסית ארוכה כאשר הנורה של התדלוק דלוקה (מי שמכיר איך המחוג נראה בפיאט - אז הגעתי על לאמצע של החלק הכתום, ולפי המחשב דרך נשאר 40K לנסוע כאשר המנורה נדלק בערך כאשר נשאר 80K).

נשים רגע בצד אם זה טעות או לא וניגש לבעיה:

באותו היום כבר, לפני שהגעתי לתדלק המנוע התחיל לגמגם, מעין תחושה כאילו מוזרק דלק לא בצורה אחידה.

הנ"ל מורגש בעיקר בהאצה, אפילו קרה לי מצב שהרכב מונע, בהילוך N, הטורים פתאום נופלים בפעימות כאלו עד מצב שפעם אחת נכבה המנוע בעקבות זאת.

מי שמכיר גם התופעה הזאת מלווה בהידלקות של הנורה מנוע (מהבהבת) בתצוגה של השעונים.

כבר עבר כמעט שבוע, הרכב תודלק פעם אחד ל3/4 מיכל ונסע לא מעט, אך הבעיה נשארה - הרכב מגמגם, כאשר מאיצים הוא לא מאיץ בצורה אחידה, ובניוטל מרגיש כאילו עוד עומד להיכבות.

דבר ראשון שעלה לי, וגם כאשר שאלתי אנשים אקראית זה שכנראה הנסיעה ללא תדלוק ממושכת הכניסה לכלכוף למערכת משאבות דלק או יניקה או לא יודע מה השם המקצועי של זה.

השאלה שלי מה הטיפול לבעיה?

יש תוסף שמומלץ לנסות לפני פניה למוסך? (הרכב מעולם לא השתמש בתוסף)

מחיפוש שערכתי אולי החלפת מסנן דלק?

לא הכי בקיע בנושא ובטוח שכבר קרה פה למישהו ויש מה לעשות בנידון.

** חשוב לציין שזה קרה לי פעם לפני כ5 שנים אבל הבעיה הסתדרה למחרת בבוקר (אותו הדבר עם נסיעה ללא הרבה דלק במיכל)

תודה מראש לעונים!

AMP: JBL GTO1004

COMP: MOREL DOTECH OVATION 4

SUB: HERTZ ES200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מקרה דומה בפיאט פונטו ספייס 2001, זה נקרא misfire, לרוב בעיה היא בחוטי ההצתה/ סלילי הצתה/ פלאגים.

יכול גם לנבוע מבעיה ב ECU אך זה פחות שכיח.

אצלי זה נפתר לאחר החלפת חוטי הצתה למרות שהיו מקוריים שהוחלפו שנה וחצי לפני המקרה ( שמתי מקוריים שוב ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, תודה על התשובות.

1. אז זה ממש במקרה קרה לי באותו היום ומיד ומיד לא נסיעה ממושכת עם קצת דלק? האם יש משו משו לתקלה שציינת?

2. מה האופן טיפול / תיקון, ומה העלות צריכה צריכה?

מקבל

AMP: JBL GTO1004

COMP: MOREL DOTECH OVATION 4

SUB: HERTZ ES200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...