Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מותר לנסוע בנתצ באיילון מחוץ לזמן אוטובוסים?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול במקרה נסעתי בקטע שבין יוספטל ועד היציאות של ראשון לציון - המהירות המותרת 90 קמ״ש.

המהירות כך כבר במשך תקופה, כאשר בחלק מהקטע (בין צומת חולון ליוספטל) הוצב בעבר תמרור של הגבלה ל 80 קמ״ש,

ולדעתי גם הוא לא קיים יותר.

באחת מנסיעותיך, אתה מוזמן להסתכל על התמרורים (או להדליק וויז ולראות, למרות שהוויז איננו ערובה לשום דבר).

אני מדגיש פעם נוספת - הכוונה היא לכיוון דרום ולא לצפון, לצפון אכן קיימת הגבלה של 70 קמ״ש לאורך הקטע המדובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי שרק התקינו את המצלמות אז הוייז כל פעם היה מתריע עליהן, גם בלילה.

היום אם אני נוסע באיילון הוא מתריע רק על המצלמה בקוממיות.

וממש לא ברור לי למה בכביש כזה צריך הגבלה של 70 קמ"ש שהכביש כולו מחלפים ולא עובר כלל באיזור עירוני.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת טיפשי שבכביש כזה יש הגבלה ל 70 קמ"ש (לכיוון צפון).

אגב, noknok, היום נסעתי פעם נוספת בין יוספטל לכיוון 431 (כיוון דרום),

כפי שכתבתי - מוצב במקום תמרור המורה 90 קמ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה חבר,

נוסע על הכביש הזה המון גם, המהירות המותרת זה 70 ויש הרבה שלטים על הכביש(בקצה של כל יציאה) שמורים על כך.

אתה מדבר על כיוון צפון. בכיוון צפון המהירות המותרת 70 לרוב אורך הכביש.

בכיוון דרום 90 קמ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המצב באיילון? ספציפית קטע בין רכבת משה דיין לרכבת צומת חולון.

בתחילת שנה שעברה שאלתי את דובר משרד התחבורה על כך, לדבריו הנתיב באיילון הוא בדיוק כמו בכביש 2, כלומר אסור לשימוש לכלי רכב פרטיים. לא ידוע לי על אכיפה בהקשר הזה מחוץ לשעות הפעילות, אבל לדבריו כאמור - הנתיב סגור לרכב פרטי 24/7.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת שנה שעברה שאלתי את דובר משרד התחבורה על כך, לדבריו הנתיב באיילון הוא בדיוק כמו בכביש 2, כלומר אסור לשימוש לכלי רכב פרטיים. לא ידוע לי על אכיפה בהקשר הזה מחוץ לשעות הפעילות, אבל לדבריו כאמור - הנתיב סגור לרכב פרטי 24/7.

אני לא מכיר דבר כזה, אולי הייתה למישהו כוונה כזאת אך זה לא קיים.

לא שלא אוכפים את זה, אלא שלא מדובר בעבירה - מעבר לשעות שיש הגבלה לתח"צ מותר לכל רכב לנוע בנתיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי תשובות בשבילכם. השאלה שלי אליו הייתה ברורה - האם מותר לנסוע מחוץ לשעות המסומנות, התשובה הייתה "לא" חד משמעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כל יום עובר את המצלמה לכיוון צפון (קוממיות) במהירות בערך של 90 קמ"ש,אין צילום .

לדעתי חסר שם תמרור או משהו כי שאתה יורד מכביש 4 לכביש 20 אין לדעתי תמרור ,ואין תמרור מ431 ל20.

רק יש איזה תמרור 70 קמש בירידה מראשון לכביש 20.

Hu: pioneer prs80 Comp: Hertz Hsk165XL Amp:phoenix gold xsenon200X2

amp:massive audio bx4 Mono:DC audio 3.5: Sub: DC audio 15xl

CAR: mazda 2 demio pure black

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תמרורים. גם כשיורדים מ-4 לצפון ל20 צפון (מחלף חולות) יש תמרורים של 70, וגם כשיורדים מ-431 מערב ל20 צפון יש תמרורים של 70. בוודאות.

לגבי המצלמה, נדמה לי שאין לולאות דריכה עדיין, יכול להיות שמדובר בדחליל, או שעוד לא הפעילו אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תמרורים. גם כשיורדים מ-4 לצפון ל20 צפון (מחלף חולות) יש תמרורים של 70, וגם כשיורדים מ-431 מערב ל20 צפון יש תמרורים של 70. בוודאות.

לגבי המצלמה, נדמה לי שאין לולאות דריכה עדיין, יכול להיות שמדובר בדחליל, או שעוד לא הפעילו אותה.

אתה רוצה להיות שפן הניסיונות שלנו? אני לא :lol:

כמו כולם - מאט לפני ותוך כדי (ומקטר כמובן לעצמי על הרס הזרימה של כביש 20) ואז חוזר למהירות התנועה כמו כולם

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...