Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן גיר מיצובישי לנסר אוטומטית שנת ייצור 1993 מנוע 12 שסתומים.

alechko01
שימו לב! השרשור הזה בן 2609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

רכב אצלי כבר 8 חודשיים עבר 2 טסטים .

היום בדקתי שמן גיר וחושב שהיה חסר קצת.

אף פעם לא טיפלתי בגיר אוטומטי ולכן הייתי רוצה לשאול האם הוספתי שמן לרמה תקינה ובכללי.

בקיצור - מנוע היה חם ורכב עמד ישר, שמתי בניוטרל ואז הוספתי שמן גיר לקוו עליון שהיה מסומן HOT על המדיד.האם זה נכון?

IMG-20170225-WA0002.jpg

IMG-20170225-WA0004.jpg

אחרי מילוי.

IMG-20170225-WA0006.jpg

עריכה אחרונה על ידי alechko01
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברת בין ההילוכים?

אני מבין שהרכב הוא גרוטאה אבל אמריקן איגל שעולה כמו שמן גיר נורמלי זה לא מובן לי עדיין.

כן,העברתי פעם אחת.

רכב מיושן ולא ממש גרוטאה,נרכש עם 88 אלף היום 91 אלף ,יש לינק כאן בפורום למה רכשתי את הרכב.

לגבי שמן אמריקן איגל היה לי אותו ברכב הראשון(מיצי דגם ידנית שנת 92)כבר יותר מ15 שנה ואין לי מושג כמה עלה אז זוכר שנרכש בAutodepot ברחובות.:-D

הוספתי כל פעם את השמן קצת כשמפלס שמן על מדיד היה נמוך במיכל ששייך להגה כוח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן גיר בן 15 לא אמור להיכנס לרכב.

אם אתה לא מפחד אתה יכול לעשות החלפה חלקית של שמן הגיר.

אם.אתה צריך עזרה במציאת ספר הדרכה בטיפול ברכבך הספציפי אשמח לחפש עבורך במידה וקיים ברשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

1. לא מפחד ,רכב הזה לקחתי כדונור לרכב אחר שגם שלי ובסוף היה לי חבל לפרק אותו בשביל חלקים ואז להפך-שיפצתי אותו(החלפתי כל הרצועות כולל משאבת מים + מים רכים מעבודה)

2. הוספתי משהו כמו 150 מ"ל שמן "חדש" כי חשבתי שהיה חסר. דרך אגב בדגם הזה לא ברור איך מוסיפים,קראתי בכמה מקומות ואז יצאתי יותר מבולבל.

3. ספר טיפלים יש לי מקורי בעיברית ,שמרתי אותו מרכב הראשון שלי (דגם ידנית בן 26 )אני יד ראשונה.

4. מה קורה אם יש עודף שמן בגיר ? מה נזק שיכול להיות ? סתם לידע כללי.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי alechko01
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזירי שמן שינזלו.

כשיש עודף שמן במערכת סגורה זה יוצר לחצים שיכולים להביא לגזירה של חלקים בתיבה עצמה.

בתכל"ס חוסר עדיף מעןוף לדעתי.

הכוונה שלי הייתה ספר בסגנון היינס לא ספר טיפולים כדי שתדע איך לגשת נכון עבודה

http://manuals.co/workshop/mitsubishi/mirage

עריכה אחרונה על ידי mark_Avn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אחרי נסיעה הביתה אבדוק רמת השמן שוב,השאלה לאיזה פס במדיד שמן אמור להגיע שמנוע חם וקר(זה ברור אבל בכל זאת)? ואם זה נכון לבדוק במצב P ומנוע עובד ?

אשמח אם תמצא ספר בסגנון היינס .

יש עוד דבר ,בבוקר שקר בחוץ נותן גז רכב מגמגם אפילו נכבה לעמים אם לא נותן לחיצות קצרות. הבעיה בקרבורטור וזה בטוח כי ,אחרי מספר דקת שחום מנוע מתחיל לעלות בעיה נעלמת.ספרי קרבורטור לא עזר הרבה. קראתי בפורומים איך בדיוק לכוון ,לפי דעתי זה לא יעזור ,מרגיש שאחת האלמנטים דורש החלפה כי הוא נשאר פתוח או סגור... לא מבין גדול.

האם יש המלצה מה לבדוק או לנסות ? (כל הצינורות שלמות.)למוסך אני לא אלך .

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...