Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צלחות בלם קדמיות סוזוקי

סוזוקי11
שימו לב! השרשור הזה בן 2614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

הייתי במוסך ביולי 2016 שאז עשיתי טיפול כללי ברכב ,הכוונה לשמנים ומסננים.

המוסכניק פירק את הגלגלים כי רצה לראות מצב ברפידות בלם.

הוא אמר שהם כבר די שחוקות (הרפידות שחוקות ) וצריך להחליף אותם , וגם הראה לי אותם.

ביקשתי לראות רפידות חדשות והוא הראה לי רפידות חלופיות לא מקוריות חדשות, וראיתי שיש הבדל.

אבל לא הסכמתי.

הקילומטראז היה 32,000

היום הקילומטראז כמעט 36,000

רשמתי בהתחלה לא ברור ותיקנתי עכשיו, אני שואל לגבי הצלחות בעיקר איך זה נראה, והאם יש קצת מגרעת כזאת בקצה הדיסק כמו שיפוע קטנטן מאוד וזה תקין?

הורדתי את הגלגל בעצמי ,וצילמתי.

כמובן מי שיודע ויכול לומר מה הוא חושב.

תודה20170225_120012.jpg20170225_120019.jpg20170225_120028.jpg20170225_120038.jpg

עריכה אחרונה על ידי סוזוקי11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המספרים בהודעה שלי נעלמו משום מה .

הנה עוד פעם הקילומטראז היה 32000 ב יולי 2016 שעשיתי טיפול.

היום הקילומטראז כמעט 36000

הרכב סוזוקי אלטו שנת 2011

עריכה אחרונה על ידי סוזוקי11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן להעריך מצב בלמים רק מצפייה בתמונות, אבל בהערכה זהירה ניתן לומר כי הרפידות עברו את אמצע החיים שלהן וניתן להעריך כי נשארו 5-6 מ"מ של בשר על הרפידה, זאת בהנחה והמצב זהה (כלומר שהשחיקה זהה) בכל ארבעת הרפידות של הגלגלים הקדמיים.

המגרעת (או מדרגה) שיש בקצה הדיסק זו תופעה טבעית של צלחות בלם שמתבלות. בטיפול הבא יש לבדוק את עובי הצלחת ולהשוותה לנתוני היצרן, לראות האם היא תקינה, האם יש צורך וניתן לבצע חריטה או שיש להחליפה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה 4 תמונות של צד ימין של הרכב

עד כמה שאני מבין בעצמי, יש עוד חומר ברפידה.

ועוד המוסך הציע לי כבר אז להחליף את הרפידות ,כי "הן שחוקות".

20170227_162821.jpg20170227_162837.jpg20170227_163051.jpg20170227_163101.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...