Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי קרוסאובר המחודשת בישראל

inon007
שימו לב! השרשור הזה בן 2601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשעה טובה נוחתת בארץ הקודש סוזוקי קרוסאובר לאחר מתיחת פנים ומנוע חדש עם שבלול.

http://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2733/חדשות/טורבו---סוזוקי-קרוסאובר-המחודש-בישראל

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעכשיו תהיה רק גרסת הטורבו או שהמחירים האטרקטיביים הם למנוע הישן? אם זה טורבו, אז המחירים טובים בהחלט. מצד השני לאון עולה פחות (מנוע אומנם חלש יותר, אבל בכל זאת לאון).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעכשיו תהיה רק גרסת הטורבו או שהמחירים האטרקטיביים הם למנוע הישן? אם זה טורבו, אז המחירים טובים בהחלט. מצד השני לאון עולה פחות (מנוע אומנם חלש יותר, אבל בכל זאת לאון).

מעכשיו המנוע היחידי שיהיה הוא הטורבו עם 140 כוחות סוס בסוזוקי - המחירים הם לטורבו.

הלאון לא באותה הקטגוריה.

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרוסובר שלהם לא ממש קרוסובר, אלא הצב'ק טיפה "מוגבהת" מבחינה עיצובית, לא רואה למה הלאון לא באותה קטגוריה - זה גם הצ'בק. אם כבר ויטרה יותר בכיוון של קרוסובר (למרות שב4X4 הסרן האחורית ממש נמוך שם).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוזוקי קרוסאובר הוא אכן קרוסאובר - אבל לא בין רכב נוסעים לג'יפון כמקובל, אלא בין משפחתית הצ'בק לסטיישן. אפשר להתיחס אליה כאל האצ' ארוך או כאל סטיישן קצר, אבל המבנה הזה שימושי מאד. די לי לציין כי לפני 4 חודשים הובלתי בדבר הזה את המשפחה שלי (5 מבוגרים) כולל 5 מזוודות מחיפה לנתב"ג ובחזרה.

בהשואה לדגם היוצא המחירים לא מי יודע מה אטרקטיביים, אני קניתי לפני שנה את הדגם האוטומטי (תיבה רציפה) תמורת 116K כולל אבזור נוסף ורישוי במבצע "הוט", והיו לא מעט מבצעים במחיר זה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזכות סוזוקי יירשם שהם לקחו מוצר טוב ועשו אותו טוב יותר. מנוע טורבו בהתאם לצו האופנה ותיבה פלנטרית 6 הילוכים הם מתכון מנצח מבחינת מר ישראלי.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע שנותן ביצועים הרבה יותר טובים, אבזור טוב יותר, איכות פנים גבוהה יותר, במחיר שגבוה ב3000 ש"ח מהדגם המוחלף. זה מחיר מעולה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה ללאון לא נכונה - מי שמחפש ג'יפון לא יסתכל לכיוון הלאון, אלא לכיוון האטקה והיא יקרה יותר מהקרוסאובר, על הנייר נשמע אופציה מעולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוזוקי בהחלט אינו ג'יפון. הוא רכב משפחתי קצת ארוך מרגיל, ואולי גם טיפה יותר גבוה. לצרכים שלי, ועם הנאמנות לסוזוקי שפיתחתי בשנים האחרונות (בזכות ניסיון טוב עם מספר כלי רכב מתוצרת זו) ניצול הזדמנות שהרכב עלה 114K (ועוד 2000 לרישוי ואבזרים) גרם לי לקנות את הדגם בלי יותר מידי בדיקות של מתחרים.

אני לא בטוח שכיום הייתי קונה את הקרוסאובר בלי להמתין קצת לדיווחים על מחלות ילדות. בכל זאת לא מדובר באבולוציה של מכלולים מוכרים אלא בטכנולוגיה שאנחנו לא מכירים אצל היצרן, והיא חדשה גם למכונאים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מרווח גחון של 18 ס"מ זה יותר מספורטאג' וחצי ס"מ מתחת לוויטארה,זה בהחלט קרוסאובר.

רכב מעניין מאוד,כנראה שזו הולכת להיות המחליפה של הקורולה 09' שיש בבית.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית, כאשר לוקחים רכב מוצלח, אמין מאוד ונמכר בכמויות, משביחים אותי עוד יותר ובמחיר של 125k לפני מיקוח - אין לו מתחרים.

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גריל של BMW ופס DRL של מרצדס... מעניין..היו משקיעים עוד טיפה בג׳אנט..

פיג׳ו 307 XSI 2.0 2004 אוטומט

איביזה 2014 1.2 FR ידנית

LEON FR 2017' 150HP 1.4T ידנית

ספורטג׳ דיזל אורבן 2019 מליסינג 🥲

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...