Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוזל קירור מנוע נגמר - אימפרזה 2005

ykg
שימו לב! השרשור הזה בן 2615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לא מלאתי הרבה זמן נוזל קירור וראיתי היום שכמעט ולא נשאר.

ממה שאני מבין הוא לא אמור להגמר ככה סתם? מהצד השני לא עקבתי אחרי זה הרבה זמן. בד"כ שמים לי בטיפול ואני לא מתעסק עם זה.

האם זה תקין שהוא נגמר לאט לאט?

משהו יכול להמליץ על נוזל טוב שיתאים לאימפרזה 2005 (ירוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לגשת למוסך/מכון רדיאטורים ולבצע בדיקת לחץ למערכת הקירור.

סיבות אפשריות לדליפה: צינורות/טרמוסטט או בית טרמוסטט/משאבת מים ואם יש סימני "נס קפה" על פקק השמן זה גם עלול להיגמר בראש מנוע.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת קירור היא מערכת סגורה לא אמור להתרוקן ממנה כלום.

אתה בודק ברדיאטור או במיכל העיבוי?

אם החוסר ברדיאטור וודא שהוא לא נמצא במיכל העיבוי.

אם אין סימני נזילה מתחת לרכב הבעיה יכולה להיות ברדיאטור חימום - דליפה לפנים הרכב או שנוזל הקירור נשרף\מגיע לשמן מנוע או גיר אם יש קולר על הרדיאטור (שמן בצבע טחינה\נס קפה כמו שרשמו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את החלק העליון והתחתון של הרדיאטור וצינורות מים אם קיימת נזילה או שאריות מים שהתייבשו, בכל מקרה גש למוסך לבדיקת לחץ שיאתרו את הנזילה.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...