Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסט בדינמומטר יד אליהו - חוות דעת שלילית

אני רק שאלה
שימו לב! השרשור הזה בן 2612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בצעתי השבוע טסט שנתי ליונדאי גטס, שנת 2006.

האוטו עבר לפני חודש טיפול הכנה, קצת מעל 1,000 ש"ח, במוסך שאני סומך עליו ומטפל בו כבר שנים (עמד בכמה מבחני אמינות).

המקום יחסית מסודר ונקי. יחס הבוחנים לא נעים (מעשנים קרוב לחלון שחייב להיות פתוח כדי לשמוע, מתעצבנים ומעירים באגרסיביות, לעיתים מתנשאים - ויחסי הכוחות הרי ברורים במצב הזה).

הרכב לא עבר טסט על לוחית רישוי ועל עוצמת אורות קדמיים. לך תתווכח. הפנסים במצב מצוין, נורות לפי תקן בספר הרכב.

הם שולחים אותך ישר למחלקת האביזרים שלהם, שגבו ממני 50 ש"ח לנורה (!) ו-50 ש"ח נוספים על לוחית הרישוי.

אח"כ הבחור במחלקת האביזרים שלח אותי למשרד לפתוח טסט חוזר, אבל רשם שהוא "מוותר לי" על 19 ש"ח תשלום על הטסט החוזר.

הלכתי למשרד, כמובן שהפקידה לא הזינה דבר במחשב, שכן לא באמת היה טסט חוזר.

כל הזמן הזה היה לי ברור שמרמים אותי. חילופי המבטים בין הבוחן לבחור במחלקת האביזרים היו ברורים, ועניין הטסט החוזר כבר הסגיר את הסיטואציה. כשנפל לי האסימון כבר היה מאוחר מדי לסגת, ולא חשקתי בעימות, רציתי לסיים עם הסיטואציה וללכת.

כמובן שלא באמת בדקו שוב את הפנסים, סגרתי את הטופס והלכתי על "עובר" בטסט.

עשיתי כמה טעויות בהתנהלות שלי - יכולתי ללכת למקום אחר להחליף נורות במחיר שפוי יותר, יכולתי לבקש לראות בעיניים את תוצאות בדיקת הנורות ועוד. אבל הסיטואציה הלא סימטרית הזו, שאתה כבר "שבוי" של המכון - גורמת לך לרצות לסיים עם מינימום נזק (150 ש"ח במקרה הזה). הרי כל רכב יימצא על מה להכשיל אותו.

לסיכום - שומר נפשו ירחק, יש מכוני טסטים הוגנים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא עבר טסט על לוחית רישוי ועל עוצמת אורות קדמיים. לך תתווכח.

לוחית רישוי זה אביזר שקל יחסית להוכיח שהוא תקין, חבל שלא צילמת אותה לפני ההחלפה.

נורה ראשית בפנס הייתי מחליף רק במוסך מורשה או בחנות שמתמחה בחלפים איכותיים. כסף זה לא יחסוך אבל לפחות תדע שהתקנת משהו איכותי.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השיתוף.

ב-3 השנים האחרונות, יצא שהעברתי את שני הרכבים טסט במכון הנ"ל.

אני מוכרח לחזק את דבריך, בנוגע ליחס הבוחנים ולהרגשה שהמקום אינו נעים (בלשון המעטה).

קרה שהעברתי את הרכב טסט פעם אחת, במכון קומפיוטסט שבאור יהודה וההרגשה היתה טובה יותר בניגוד למכון דינמומטר הנ"ל.

אשמח לשמוע המלצות על מכונים נורמלים באיזור המרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השיתוף.

ב-3 השנים האחרונות, יצא שהעברתי את שני הרכבים טסט במכון הנ"ל.

אני מוכרח לחזק את דבריך, בנוגע ליחס הבוחנים ולהרגשה שהמקום אינו נעים (בלשון המעטה).

קרה שהעברתי את הרכב טסט פעם אחת, במכון קומפיוטסט שבאור יהודה וההרגשה היתה טובה יותר בניגוד למכון דינמומטר הנ"ל.

אשמח לשמוע המלצות על מכונים נורמלים באיזור המרכז.

מצטרף לבקשה להמלצות למכון טסטים אמין במרכז....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומר נפשו ירחק. לפני שנה בטעות באתי לשם עם רנו בת שנתיים. טסט ראשון. כמעט ביקשו ממני להוריד תחתונים ודחפו לי פנס לטוסיק כדי לבדוק אולי יש שם מספר שלדה.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי Ahbarony
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע , אין תקנה שלוחית רישוי זה בחינם ?

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=623164

האחריות תקפה עד 5 שנים מיום ייצור הלוחית.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...