Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות בגיר DSG אאודי/פולקסווגן/סקודה

ornakash123
שימו לב! השרשור הזה בן 1368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים יש לי גולף 2016 בליסינג פרטי של אוויס עלתה בחודש אוקטובר לכבישי ישראל המדהימים .

הרכב אצלי מהק"מ הראשון ועבר עד היום 6700 ק"מ מדוייקים.

לפני כמה ימים התחילו רעשים בתחילת נסיעה , מה שאובחן ע"י "מקצועני" מוסך מורשה פולקסווגן כמצמדים שהחזירו את נשמתם לבורא.

כאמור הרכב עם ק"מ מאוד מאוד מאוד נמוך וננהג בצורה רגועה מה שמאוד מפתיע.

כאמור שירות הלקוחות של צ'מפיון שאף פעם לא זכה לשבחים גם הפעם נכשל ,תיקון של יומיים בלי רכב חלופי .

אז שלא יעבדו עליכם "שפתרו" את הבעיות . למזלי לקחתי את הרכב בידיעה ש"הסחורה" הגרמנית לא כל כך אמינה אבל מה לעשות הנסיעה בה הרבה יותר נוחה מהתוצרת הקוראינית והיפנית האהובה על עם ישראל . ולמזלי עוד שנה וחצי נחזיר את הרכב ונתקדם לרכב הבא .

העדכן בקילקול הבא:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 271
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

meir_gi

אכן כן.....

אלא אם כן היא נופלת עליך, שאז היא רוחבית, אנכית, אורכית, וכל מה שתרצה...

עצוב שאפילו רכב חלופי לא קיבלת...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיסתי עם אודי q3 גם dsg7 ב 70000 הלכו מצמדים הרכב לא באחריות אבל בגלל התביעה היצוגית יש לה אחריות 5 שנים. החליפו את המצמדים לקח 3 ימים והיא קיבלה רכב חלופי גולף..... ככה שמבדילים בן הדם הכחול לדם האדום.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חלופי לא באחריות חברת הביטוח או המוסך המטפל?

מה הקשר ליבואנית עצמה?

מבאס לגמרי שדבר כזה קורה ברכב חדש אבל צריך לזכור שלימונים יש לכל קונצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיסתי עם אודי q3 גם dsg7 ב 70000 הלכו מצמדים הרכב לא באחריות אבל בגלל התביעה היצוגית יש לה אחריות 5 שנים. החליפו את המצמדים לקח 3 ימים והיא קיבלה רכב חלופי גולף..... ככה שמבדילים בן הדם הכחול לדם האדום.....

חבר עם סקודה ייטי והבעיה עם המצמדים קיבל רכב חלופי גם (סיאט טולדו לדעתי).

אני שהיה לי בעיה בגלל שזה היה ליסינג תפעולי קיבלתי רכב מהחברת ליסינג (הייתה לי איביזה 2014).

Sent from my D6603 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר 20 שנה שהם פותרים את הבעיות, מאז שנות ה90 שאכלתי מרורים מה VR6 שהיתה לי... כל עוד אנשים עומדים בתור לקנות, איזה אינטרס יש לתקן משהו? טוב? לא טוב? הפראיירים לא רק שלא מתים הם גם לא מתחלפים.

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא לבד, מוזמן להציץ בטבלה שהכנתי לפני חודש עם כל התקלות שהועלו בפורום לרכבים עם DSG7 משנת 2013

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HTHV5nX1n2rHFreu9v0Nc1gzeq9Aw26Lic5LwzxxFsU/edit#gid=0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חלופי לא באחריות חברת הביטוח או המוסך המטפל?

מה הקשר ליבואנית עצמה?

מבאס לגמרי שדבר כזה קורה ברכב חדש אבל צריך לזכור שלימונים יש לכל קונצרן.

נדמה שיש קונצרנים עם עצים מניבים במיוחד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להסתכל על זה בנקודה של הפורום - אל תשכח שרוב מי שקונה את הרכב לא מגיע לפורומים האלה, זה לא מיצג את הרוב.

ביחס לכמות בעלים של הרכבים האלו בפורום הכמות תקלות חריגה.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה בטוח שהיית אמור לקבל רכב חלופי? האם ההסכם שלך אל מול חברת הליסינג כולל רכב חלופי? לא המוסך ולא צ'מפיון אמורים לספק לך רכב חלופי, זה בוודאות אני אומר לך בלי לקרוא את החוזה.

תבדוק את החוזה שלך מול חברת הליסינג.

בנוגע לתקלה הרוחבית או לא רוחבית, מכיר מספיק בעלי וואג שלא סובלים משום תקלות. מקרה יחיד לא מעיד על הכלל ולהיפך.

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השירשור, אתה לא לבד.

גם אני דיווחתי בעבר על רעש דומה בגולף 2015. ב 20,000 ק"מ הוחלפו המצמדים. לאחר כ 10,000 ק"מ נוספים, חזר הרעש גם עם סט המצמדים החדש. אני צריך לגשת שוב לצמפיון.

מאכזב. אותי כלקוח עתידי, הם כנראה הפסידו (למרות שהרכב נוסע טוב יותר מכל רכב דומה באותה קטגוריה). יש יותר מדי סיפורים שמעידים שהתופעה אינה שולית. מעניין מה יקרה מחוץ לתקופת האחריות.

דרך אגב, חבר לעבודה עם אוקטביה 2015 עם אותו רעש כך שהבעיה אינה שולית.....ץץהוא ממשיך לסוע עד שהרכב יעצר. הוא לא טורח לפנות למוסך (ליסינג)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...