Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה ברכב חדש.

ping
שימו לב! השרשור הזה בן 2608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

קיבלתי את הרכב לפני כחודש ימים,

מתוכם הרכב נמצא במוסך היבואן כבר מעל לשבוע.

המוסך לא מכיר את התקלה ומבצע כל מיני ניסויים לאתרה. אין להם כל הערכת זמן מתי התקלה תפתר.

כמה זמן לדעתכם סביר שהרכב יהיה במוסך?

האם הגיוני שרכב חדש צריך להכנס למוסך ושהם יבצעו עליו כ"כ הרבה ניסויים?

בנתיים לא אחשוף מי היבואן או היצרן, אבל גם זה יגיע....

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר להתייחס לזה בלי לדעת לפחות את אופי התקלה? מובן הנושא שלא לחשוף כרגע את סוג הרכב, אבל מה מונע ממך להסביר באיזה סוג תקלה מדובר כדי שאפשר יהיה להתייחס?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה היא סל"ד לא יציב בעמידה ורעשי נקישות בזמן נפילה של הסל"ד.

נאמר לי שביצעו סריקת מחשב, אך התקבלו המון תקלות בסורק ומנסים למצוא מה התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בזה שלך אין מה לעשות הרבה. תקלות ברכבים חדשים זה לא מקרה נדיר ולפעמים למוסך בגלל היותו רכב חדש ודיאגנוסטיקה שמראה המון שגיאות יקח זמן לטפל. כך גם בחשבון שכל דבר שהם רוצים להחליף או לתקן הם חייבים לקבל אישור מהיצרן.( יבואן ) . מה שכן. אני ממליץ להתקשר לשירות לקוחות ןלבקש רכב חילופי. הם יסרבו אבל אל תוותר. אני לאחר 7 ימים שהרכב עמד במסגרת אחריות עם תקלה התלוננתי בשירות לקוחות ונתנו לי רכב השכרה עד לפיתרון שנמשך דרך אגב 14 יום. באסה לעבור חוויה כזאת עם רכב חדש אבל זה חלק מהחיים. גם בהייטק נרכשות מכונות במיליוני דולרים שעברו בדיקות לפני מסירה ללקוח ומגיעות עם תקלות אין סופיות. העיקר שיספקו לך שירות טוב וטיפול יעיל.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים לא אחשוף מי היבואן או היצרן, אבל גם זה יגיע

תן לי לנחש... פיג'ו 208 אקסס 1.2 טורבו 110 כ"ס?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו מעלי, גם ברכבים חדשים יש תקלות ובשביל זה יש אחריות.

תתעקש על רכב חליפי, לא הגיוני שישביתו אותך לכל כך הרבה זמן.

לגבי הזמן שהרכב יהיה במוסך אין איזה חוק או זמן מסויים הכל תלוי בתקלה ודרך הפתרון שלה.

לגבי סוג הרכב, אני אישית מאוד הייתי שמח לדעת על איזה רכב מדובר, ע"מ שנוכל להחכים ואולי נגלה על עוד אנשים שסובלים מזה או אולי תוכל לגרום לאנשים ששוקלים לרכוש רכב חדש להכיר את הבעיה ולבדוק את הנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לנחש... פיג'ו 208 אקסס 1.2 טורבו 110 כ"ס?

למה דווקא אקסס ? לאקטיב יש אותה יחידת הנעה וגיר. אתה מכיר את מר פינג ? שאם לא הניחוש שלך יכול להתייחס באותה מידה לכל מכונית אחרת, למעט כמובן אאוטלאנדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אתה אומנם משתף בסיפורך אבל אין לאף אחד מושג מי היבואן ומה סוג הרכב ומה יש לו בדיוק ומה הרגשת

זה אחד הדיונים הכי מוזרים שיצא לי לקרוא בזמן האחרון כאילו מה אתה בדיוק משתף הכול פה חסוי לחלוטין

אין לדיון הזה שום ערך! כמו כן מה הבעיה לספר כאילו מה נראה לך שידעו שזה אתה לא הבנתי את הסיפור. מה נראה לך אנשים משעמם להם , מה אתה היחיד בארץ עם הבעיה או שאתה בורח ממישהו. קיצור או שתפרט או שפשוט תחיה עם עצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם העובדה שטרחת לכתוב שורות אלו מוכיחה ההפך.

לא טוב טוב לך, אתה מוזמן להתחפף...

סה"כ רציתי לשאול מה פרק הזמן הסביר שהמוסך/היבואן יכול להחזיק רכב חדש תקול.

ואין שום קשר לזהות היבואן או היצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה תקלה כזאת ברכב חדש שברולט אבאו ביג 2010 האוטו נכנס ויצא מהמוסך כל כמה ימים בגלל סל"ד שעלה בעמידה

כל פעם "עשו איפוס למחשב והכל בסדר"

עד שבסוף אמרו לי שהחליפו "צמת חוטים" וזה הסתדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם העובדה שטרחת לכתוב שורות אלו מוכיחה ההפך.

לא טוב טוב לך, אתה מוזמן להתחפף...

סה"כ רציתי לשאול מה פרק הזמן הסביר שהמוסך/היבואן יכול להחזיק רכב חדש תקול.

ואין שום קשר לזהות היבואן או היצרן.

כי זה בקטע של וואלה בנאדם רוצים לעזור לך מה אתה כאילו מנסה לשחק איתנו במשחק הניחושים בוא תיהיה רציני

והשאלה שאתה שואל אתה בתכלס צריך לשאול בחברה ששמת את הרכב ומה קורה ולקבל תשובות ברורות לכאן או לכאן

זאת ועוד שאתה לא מפרט פה שום דבר מעבר ולא ניתן לקבוע זמן ראוי אם אף אחד לא יודע מה התקלה.?!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...