Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב נוח וחסכוני (יחסית) עד 300,000

mogo
שימו לב! השרשור הזה בן 2610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני מעוניין ברכב נוח וחסכוני לנסיעות ארוכות. נוח מבחינתי זה גם במתלים אבל גם במושבים.

מבדיקה קצרה שעשיתי, לרוב הרכבים יש בעייה שאין מספיק תמיכה לירכיים וזה די מעצבן אותי.

מעבר לזה, דבר שמאוד עושה לי את זה הוא בקרת שיוט אקטיבית.

בנוסף ישיבה גבוהה היא יתרון מבחינתי.

כרגע אני מתלבט בין טיגואן החדשה (שלא כ"כ התרשמתי לטובה ממנה בפועל), סופרב (220 או 280), A4 מנוע 2000, וולוו XC60, וולוו S80 (יד שנייה), פורד אדג' ולקסוס GS או מרצדס E (שתיהן יד שנייה).

כיום אני נוהג על הסופרב הישנה ולא כ"כ מרוצה מהנוחות ומהרעש.

אשמח לשמוע במה אתם הייתם בוחרים עם דגש מיוחד על נוחות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שרובנו לא חיים במספרים האלה...

תתייעץ בייעוץ של מגזין אוטו. נראה לי שעדיף.

חוץ מזה שבתקציב הזה, תמיד תוכל לשדרג מושב נהג בתוספת כמה אלפי שקלים, למשהו נוח

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הGS300 ההיבירדית שקטה ונוחה בצורה מטורפת. אחלה רכב

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שרובנו לא חיים במספרים האלה...

תתייעץ בייעוץ של מגזין אוטו. נראה לי שעדיף.

חוץ מזה שבתקציב הזה, תמיד תוכל לשדרג מושב נהג בתוספת כמה אלפי שקלים, למשהו נוח

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

ה"מספרים האלה" רחוקים פחות ממה שאתה חושב מהישג ידם של אנשים.

היום יש מבצעים די טובים בחלק גדול מהמכוניות שציינתי - כך שתג המחיר של כ-300 הוא רק באופן רשמי.

בפועל, במבצעים כאלה או אחרים, בעסקאות 0 ק"מ או בעסקאות יד 2 בנות כשנה, ניתן להשיג מכוניות טובות מאוד בקצת יותר ממחירה של מכונית מנהלים מאובזרת.

לגבי המושב, לא שמעתי על ההליך שאתה מתאר והוא גם נשמע לי מסוכן לכריות האוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תעשה סיבוב על ה330E של במוו, גם הייבריד שמאפשר חיסכון, אבזור, יחידת כוח משולבת חזקה ונוחות נסיעה טובה.

בשל הטבת המיסוי ניתן לקנות במחיר אטרקטיבי מתחת ל300 אלף המדוברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאת פה רעיון מדליק. לא שמעתי על זה עד היום. תודה. אני מניח שיש לה ביקושים מטורפים ולא יהיה מלאי?

איך זה עובד כל העניין של פלאג-אין? איפה בדיוק אני אמור להטעין את הרכב (אפילו בהנחה שיש לי חניה פרטית)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת נסיעות ארוכות להיברידי אין יתרון על דיזל. ההפיך. מבחינת נוחות, בתור לוחם דרכים שטוחן קילומטראז׳ים אני יכול להגיד שזה נורא אינדיבידואלי ונוחות של רכב לאורך זמן קשה להבין מנסיעת מבחן. לדוגמה בלקסוס יש מושבים מדהימים כשאתה יושב בהם בחנות אבל לא נוחים בסוף כביש 6. אני אישית ממליץ על אינפיניטי q50 עם מושבי ספורט או קומפורט (לא זוכר את השם) שהיו נוחים מאוד ובעלי כוונונים רבים. הייתי הולך על דגם 2.0 טורבו.

עוד רכב שיש בו מושבים נוחים זה דווקא קיה סורנטו. גרסת דיזל יכולה להיות תשובה הולמת לדרישות.

יש גם מכוניות עם מושבים שלא נראים לך נוחים אבל אתה לא מרגיש עייף גם אחרי 5 שעות נהיגה רצופה. אלה מושבים של צרפתיות החדשות מבית PSA. הכי חשוב תתעקש על נסיעת מבחן ארוכה כדי שתתרשם לבד. גל גב והמושב בשבילו.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלה שנרתעים מחשמלי/היברידי ולא יקנו כזאת, אבל אינני יודע על מצב המלאי.

בתכלס יש לך שני מנועים ברכב, בנזין 2.0 טורבו וחשמלי. אם מנוע הבעירה הפנימית עובד על בנזין (ואתה ממלא דלק כדי שהוא יעבוד), אז את הרכב החשמלי אתה מטעין. אתהה יכול להטעין (למיטב זכרוני) גם בעמדות הטעינה של ג'ינרג'י (של הפלואנס ZE המנוחה), גם משקע חשמל ביתי (לא בטוח לגבי חוקיות העניין, אבל מכר עם אותה פלואנס טען שקנה שנאי בעלות של 2,000 שאיתו הוא יכול להטעין באופן די איטי את הרכב משקע חשמל ביתי, מניח שאפשר לעשות כן בבימר גם), או לא להטעין אותה בכלל ולהתייחס אליה כמו היברידית "רגילה" (שמנוע הבנזין/בלימות מטעינים אותו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תעשה סיבוב על ה330E של במוו, גם הייבריד שמאפשר חיסכון, אבזור, יחידת כוח משולבת חזקה ונוחות נסיעה טובה.

בשל הטבת המיסוי ניתן לקנות במחיר אטרקטיבי מתחת ל300 אלף המדוברים

אומנם נכנסת לתקציב, אבל לדעתי היא לא מספיק נוחה בשביל להצדיק את תג המחיר.

לקסוס GS יד שנייה יתן ערך גדול יותר לכסף לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאת פה רעיון מדליק. לא שמעתי על זה עד היום. תודה. אני מניח שיש לה ביקושים מטורפים ולא יהיה מלאי?

איך זה עובד כל העניין של פלאג-אין? איפה בדיוק אני אמור להטעין את הרכב (אפילו בהנחה שיש לי חניה פרטית)?

מחזק, וזה בדיוק מה שרציתי להציע לך גם כשקראתי את הפוסט שלך.

הרכב שקט מאוד וחסכוני מאוד בעיר כמובן, אבל חזק מאוד, ויודע להיות מהיר מאוד מחוץ לעיר(גם בעיר, אבל פחות מומלץ...).

בנוסף הוא מאובזר לחלוטין (כולל בקרת שיוט אדפטיבית).

מושבי הספורט שלו לדעתי מדהימים.

לגבי ביקושים, השאלה היא כמה אתה לחוץ כי סביר שתחכה חודשיים שלושה לרכב.

היבואן פה מספק לך עמדת טעינה בבית (או בעבודה אם תרצה...) של חברת ג׳ינרג׳י ללא עלות.

ממליץ בחום על נסיעת מבחן ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם נכנסת לתקציב, אבל לדעתי היא לא מספיק נוחה בשביל להצדיק את תג המחיר.

.

ועוד איך נוחה, וביחס לקטגוריה ולשוק נותנת תמורה מעולה, ודי מציאה אפילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...