Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אקטיבי

xMasTer0fDw
שימו לב! השרשור הזה בן 2587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם,

כרגע התחלתי לעבוד אקטיבי אני יחזור על החלקים למרות שהכל רשום בחתימה

סט קידמי Rainbow GL C6.2 מוגבר בצורה אקטיבית ע"י Celestra Fa475X .

המצב הוא כזה כרגע, הטוויטרים נשמעים חנוקים מאוד,

והוופרים בהצד הימני שזה הנוסע , עובד בטדרים יותר גבוהים מהצד של הנהג , כאילו הצד של הנוסע נשמע טיפה יותר חזק ונקי מאשר הצד של הנהג.

יחידת הראש היא Avh8550BT , אין ליחידה פרוססור, בגלל זה הוופרים והטוויטרים שלי נשמעים ככה?

ברגע שאקנה יחידת ראש עם פרוססור (הזמנתי כבר Pioneer Avh5750BT) אני יוכל לכוון הכל בצורה נורמאלית, והכל ישמע כמו שצריך?

מזכיר שהסט הקדמי חדש, נקנה מהיבואן הרשמי ככה שבסט לא יכול להיות בעיות, והמגבר גם יחסית חדש, נקנה מבן אדם שרכש אותו חדש .

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

HU : Pioneer AVH-X5750BT AMP1 : Soundown Sax 100.4

AMP2 : Celestra FA475X Sub : Hertz ES300 Comp : Rainbow GL-C6.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם נעזרת בציוד כלשהו כדי לכוון את נקודות החיתוך והגיין במגבר?

יתכן ואף סביר שהיענות הטוויטרים בגבוהים טובה יותר באון אקסיס, מה שסביר להניח זה שבצד הנוסע נמצא בו ביחס לאוזן שלך, לעומת השמאלי שנמצא יותר באוף. אלא אם תגיד שהותקנו אחרת.

בדוק גם שהבאלאנס והפיידר ממורכזים.

או שבכלל היעזר בהם כעת כדי ליצור את האיזון הזמני שדרוש לך עד שתגיע היחידה החדשה.

אמור להיות ל-HU שלך גם תיקוני זמן בסיסיים בשם sonic center, אולי גם זה יכול לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש לי sonic center במולטימדיה, עזר טיפה אבל לא הרבה, עדיין

אם אתה משחק עם הבאלאנס משמאל לימין, אתה שומע הבדל בצליל, גם אם תזיז את הגוף לאמצע כדי לשמוע באמצע ולא מהצד,

שומעים שצד אחד כאילו מנגן "יותר טוב" הכוונה אני חושב ככה שזה תדר יותר גבוה , והטוויטרים אמרתי כבר הם נשמעים חנוקים מאוד, כמעט ואין צליל מהם, לא נעזרתי בשום מכשיר לכיוון החיתוכים מכיוון שאני מביא בקרוב יחידת ראש חדשה, אני פשוט רוצה לשאול אם כל הסלט שנוצר לי לאחר המעבר לאקטיבי בגלל שהמערכת לא מכוונת והיחידת ראש לא מתאימה לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסט אפ של החיתוכים?

מה הכוונה, אני פשוט לא מכיר את המושגים האלו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאפס את ההגדרות ברדיו דיסק וצלם לנו את החלק של הכיוונים במגבר ( בצד של חיבורי ה RCA ).

למגבר שלך יש קרוס בייפאס מובנה, חובה לוודא שכל אלמנט מקבל את טווח התדרים המתאים לו.

לגבי הטוויטרים החנוקים, תנסה תהרים בזהירות את הגיין שלהם במגבר עד שתגיע לתוצאה רצויה.

אבל את זה תעשה אחרי שווידאת שהחיתוך שלהם מתאים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאפס את ההגדרות ברדיו דיסק וצלם לנו את החלק של הכיוונים במגבר ( בצד של חיבורי ה RCA ).

למגבר שלך יש קרוס בייפאס מובנה, חובה לוודא שכל אלמנט מקבל את טווח התדרים המתאים לו.

לגבי הטוויטרים החנוקים, תנסה תהרים בזהירות את הגיין שלהם במגבר עד שתגיע לתוצאה רצויה.

אבל את זה תעשה אחרי שווידאת שהחיתוך שלהם מתאים.

שגיא תודה רבה על ההסבר המפורט, אבל עדיין אף אחד לא ענה לי על השאלה שלי...

שאלתי אם אני יחליף את הדאבל דין לדאבל דין עם פרוססור, שיהיה אפשר לכוון כל צד בנפרד, הבעיות שלי הסתדרו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי למצוא פתרון לבעיה צריך לאתר את הבעיה.

דאבל דין החדש שהזמנת מגיע עם פרוססור בסיסי נחמד שיכול לעזר במידה מסויימת לכיוונים כמו אקולייזר ( בסיסי ) , תיקוני זמנים, הנחתות, פאזות וכו'...

תנסה להפוך פאזה במגבר לאחד מן הצדדים ותגיד אם יש שינוי.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה, אני פשוט לא מכיר את המושגים האלו..

ע"י חיתוך אתה בעצם מגדיר את תחום התדרים עבור אלמנט מסויים(טוויטר,מידבאס, סאב).

שגיא הסביר טוב. ממליץ לך לעשות קודם מה ששגיא אמר. קודם כל צלם לנו את המגבר שנראה אם החיתוכים אכן הגיוניים, אחר כך נוכל להמשיך להמליץ לך. אל תרים גיין ואל תגע בכלום לפני שנוודא שהחיתוכים בסדר כי ניתן לפגוע באלמנטים ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"י חיתוך אתה בעצם מגדיר את תחום התדרים עבור אלמנט מסויים(טוויטר,מידבאס, סאב).

שגיא הסביר טוב. ממליץ לך לעשות קודם מה ששגיא אמר. קודם כל צלם לנו את המגבר שנראה אם החיתוכים אכן הגיוניים, אחר כך נוכל להמשיך להמליץ לך. אל תרים גיין ואל תגע בכלום לפני שנוודא שהחיתוכים בסדר כי ניתן לפגוע באלמנטים ככה.

אז ככה :

התמונה של המגבר האפור זה הסלסטרה אליו מחוברים הרמקולים הקדמיים ערוץ 1+2 זה טוויטרים,

ערוך 3+4 זה וופרים.

והכיוונים של המגבר השני צלמתי על הדרך כבר זה הסאנדאון שמגביר את הסאב.

20170226_204454.jpg20170226_204537.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שרציתי להגיד הכיוונים ניראים כאילו הטעו אותם ושלחו אותם לפתח תקווה.

אני חושב שבכלל מיותר קרוס במגבר אפשר לשלוט על הכל דרך פרוססור או דרך הקרוס של ה hu.

אצלי בבילט אין קרוס במגבר ומהחברה מסרו שזה תורם כי ככה הסאונד עובר פחות עירבולים בדרך לרמקול.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Kill the ROAD and not YOURSELF

לכולם שמי שגיא תמיד שמח לעזור :)

כרגע סיוויק 05'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שרציתי להגיד הכיוונים ניראים כאילו הטעו אותם ושלחו אותם לפתח תקווה.

אני חושב שבכלל מיותר קרוס במגבר אפשר לשלוט על הכל דרך פרוססור או דרך הקרוס של ה hu.

אצלי בבילט אין קרוס במגבר ומהחברה מסרו שזה תורם כי ככה הסאונד עובר פחות עירבולים בדרך לרמקול.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

מישהו יוכל לעזור לי עם הכיוונים האלו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מתקין חצי נורמלי אמור להיות מסוגל לבצע כיוונים בסיסיים.

אפשר גם להכווין מפה באופן כללי, לפחות לכיוונים בטוחים (!) עד שיגיע ה-HU החדש שדרכו יהיה ניתן לכוון ישירות ובאופן נקודתי יותר.

לא יזיק להעזר בחוברות הוראה אם קיימות פיזית/אונליין.

מתנצל שלא עושה זאת בעצמי כרגע, לא לחלוטין פנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...