Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 60K

mordydd91
שימו לב! השרשור הזה בן 2619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברשותי דיאטסו סיירון 2008 עשתה 200k מחירון 30k

השאלה היא כזאת...

איך מתקדמים מפה, בתקציב של עד 50 אלף לא כולל האוטו שלי.

מחפש רכב גדול, חסכוני, אמין,

וסתם בשביל ההנאה שיהיה מספיק חזק לעבור את המאה קמ"ש מתחת ל122 שניותהצעות מטרייד אין:

הציעו לי פלואנס דיזל 1.5 ליסינג..

פורד פוקוס 1.66 בנזין סטיישן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורד פוקוס בין המודלים 2011-2016 מגיעה עם גיר בעייתי מאוד ולא מומלצת(במגרשי הליסינג חונות אלפים כאלו ולא מצליחות להימכר),

הפלואנס דיזל בוודאי מגיעה עם קילומטרז של מאות אלפי קילומטר לרכב צעיר יחסית ואם הדיזל הוא לא חובה, הייתי מוותר.

נסה לראות מה יש לשוק הפרטי להציע, יודע שזה יותר נחמד לראות כמה רכבים בתוך מגרש אבל לרוב רכבי ליסינג עברו חיים קשים יותר וננהגו בגישת "זה לא הרכב שלי"(לא כולם).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך פה בפורום פיג'ו 308 שנת 2014 שנסעה קצת הרבה, מבקשים עליה 65.

אם המוכר מעט גמיש, והנסועה שלך לא מאוד גבוהה, והצבע לא מפחיד אותך (חום אאל"ט), זו יכולה להיות אפשרות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברשותי דיאטסו סיירון 2008 עשתה 200k מחירון 30k

השאלה היא כזאת...

איך מתקדמים מפה, בתקציב של עד 50 אלף לא כולל האוטו שלי.

מחפש רכב גדול, חסכוני, אמין,

וסתם בשביל ההנאה שיהיה מספיק חזק לעבור את המאה קמ"ש מתחת ל122 שניותהצעות מטרייד אין:

הציעו לי פלואנס דיזל 1.5 ליסינג..

פורד פוקוס 1.66 בנזין סטיישן

אתה לא באמת מצפה שרכב עם 200kק"מ יקבל מחיר של 30k

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצתי - תמכור לבד בכמה שתצליח ותקנה יונדאי i30 סטיישן במקום פוקוס עם גיר בעייתי. לא רשמת כמה גדול צריך להיות הרכב ולאיזו מטרה. אם צריך רכב סטנדרטי למשפחה וגם בגאז' סביר לעגלה ( במקום מה שיש לך בסיריון) , תסתכל על ניסן נוט ( סוג של מיקרוואן ) - יש לו מנוע 1.6 זריז וצריכת דלק טובה.

רכב משפחתי לא יקר ואמין - מיצובישי לנסר. יש אלפים כאלה בכל חברת ליסינג עם מנוע 1500 או מפרטי 1800 ( עדיף כי לא רצית רכב חלש ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...