Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעלומת טויוטה ברת מזל FORTUNER

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 2619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בנסיעה במרכז ירושלים בפקק שגרתי ניצבה לפני מכונית שלא הכרתי. (ואני מכיר כמעט כל מה שיש...)

זה היה כבישטח של טויוטה עם מספר לבן שוויצרי ושייך כנראה לצלב האדום הבינ"ל. לפי השם בירכתי הרכב דגם - FORTUNER.

יפה אמרתי לעצמי, הרי לא כל דגמי טויוטה מגיעים לארץ וגם לא היה זכור לי שראיתי דבר כזה בארה"ב או באירופה.

לאחר זמן קצר מסקרנות פתחתי גוגל לברר במה מדובר.

https://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_Fortuner

לפי ויקיפדיה זה כבישטח בינוני שמורכב בתאילנד ואינדונזיה ובעוד מדינות עולם שלישי על פלטפורמת טנדר היילקס. יש לו 3 שורות מושבים והנעה רגילה או כפולה.

מה שמוזר שמצויין שדגם זה אינו מוצע למכירה ביפן, אירופה וצפון אמריקה.

כיצד ומאיפה אם כן הגיעה לארץ שהרי לוחית הזיהוי הינה שוויצרית עם קידומת GE (ג'נבה).

IMG_20170222_133120.jpgIMG_20170222_133138.jpgIMG_20170222_133159.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח זה הלך כך:

הצלב האדום הנפיק מכרז ל- רכבי כביש שטח לפריקה בנמלי המזרח התיכון: נניח בין - 10-30 רכבים בכל מדינה.

טויוטה זכתה, וארגנה את המשלוח מתאילנד למדינות אלו, וביניהם ישראל. הלוחיות נשלחו משוייץ.

הרכב לא חייב לשוט לשוויץ ומשם לאלכסנדיה, למשל. הוא יכול להגיע ישירות לאלכסנדריה לידי נציגי הצל"ה עם לוחות רישוי באמתחותם....

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באיזשהי צורה ממשיך דרכו של טויוטה פוראנר, ג'יפ שמבוסס על שלדה של טנדר. היו בעבר כלים דומים כמו מיצובישי פג'ארו ספורט שבכלל התבסס על המנגנום ואני זוכר שגם לאיסוזו היה משהו דומה על בסיס ה-Dמקס. בתאילנד בירת הטנדרים העולמת הכלים האלה מאוד פופולאריים. אני מניח שלארץ הם הפסיקו להגיע בכלל ענייני תקינה בזמנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרטונר יושב על בסיס ההיילקס ואפילו נמצא בתאילנד בתור מוניות.

מדובר בדגם מיושן, יש כיום דגם חדש יותר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...