Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גשר מוצא החדש סומן הבוקר כסגור - מי אחראי לתעלול?

אורי מ.
שימו לב! השרשור הזה בן 2618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השעה - 7:50. המקום - יציאה ממחלף נווה אילן לכביש מס' 1.

אני מפעיל את וויז שמודיע לי ש:

א. אגיע לעבודה בירושלים אחרי 9 (מעל שעה ורבע :shock: ).

ב. שולח אותי ל-443 (סיבוב ענק של כמה עשרות ק"מ).

אני מסתכל לכביש מס'1 ומחפש את הפקק הנורא אבל רואה שבאופן מפתיע הוא כמעט ריק (מאז פתיחת מנהרות הראל התנועה לכיוון ירושלים בשעות האלו פחות או יותר עומדת). התעלמתי באלגנטיות מוויז וההמלצה המשונה שלו ויצאתי, כרגיל, מזרחה לירושלים. לאורך הדרך וויז מנסה לשלוח אותי חזרה לעיקוף שתכננן לי במחלף עין חמד ואח"כ דרך מבשרת אבל אני עקשן וממשיך כרגיל.

על גשר מוצא החדש התגלתה הסיבה לבלגן, בוויז הגשר מסומן ככביש סגור.

עכשיו אני מחפש למי להודות על התעלול המשונה הזה (מזמן לא הגעתי כל כך מוקדם לעבודה אחרי פיזור הילדים). האם מדובר בעובד וויז שהיה צריך להגיע הבוקר לירושלים ורצה לארגן לעצמו כביש פנוי, משטרת ישראל או האקר שהשתלט לוויז על השרתים וסגר כבישים באקראי. בכל מקרה, אותו אחד גרם לאלפי מכוניות הבוקר לעלות לירושלים מ-443 או 395.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו נשאר לי לבדוק האם אותו 'גורם מוסמך' בירושלים עדיין, בשביל שאוכל לגשת ולהודות לו אישית.

וכמובן לברר מתי הוא עוד מגיע לבירה ומארגן ב"טעות" כבישים פנויים.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד waze "סגר" בטעות את כביש 1: פקקי ענק נרשמו בדרך לי-ם

ב-waze אמרו כי הבוקר הופיעה חסימה בכביש 1 שגרמה לכך שהתנועה הופנתה ל-443. "מדובר בטעות אנוש של גורם מוסמך, שתוקנה ברגע שהובאה לתשומת לבנו", נמסר

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4926087,00.html

מתחיל לחשוב לפחות על כמה פעמים שנסעתי לעבודה באיזור 9-9:30 בבוקר בכביש החוף ולא היו פקקים בכלל כי לרוב הם ממשיכים גם עד 11 בבוקר.

אולי גם אז עובד WAZE סגר 'בטעות' את כביש החוף? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמורים להוסיף נתיב שלישי.

מה שקורה בפועל זה שנוסעים על יד התוואי הישן, רק במנהרה.

סיבוב מוצא התמתן, וזהו, בערך.

אחרי סיום העבודה אולי ייחסכו שתי דקות נסיעה. עד אז יתווספו כמה עשרות אלפי רכבים לכביש, ככה שזה יתקזז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שוייז נמכרו לגוגל אין להם שום תמריץ לשפר את האפליקציה שלהם וגם אין להם ממש מתחרים (M8 HERE)

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב כרגע גרוע ממה שהיה קודם, לפחות למי שמגיע מאיזור מבשרת/אבו גוש/שורש. אמנם לעולים מכיוון המרכז נראה שיש עומס קטן יותר בעליה משער הגיא עד שורש אבל אז כולם מתנקזים לשני הנתיבים ומשם יש פקק מתמשך כמעט עד הכניסה לירושלים.

נראה שכשיפתח הנתיב השלישי תשתפר התנועה לכיוון מערב אבל לכיוון ירושלים לא יהיה שיפור משמעותי. עדיין אותה מסה של מכוניות תגיע לכניסה לעיר ושם לא השתנה כלום. יכולת פיזור התנועה לתוך העיר לא השתפר בשום צורה.

במילים אחרות, פרויקט גרנדיוזי של 2.5 מיליארד שקל, שלפחות כרגע, לא נראה שהניב תוצאות. סליחה, יש תוצאות:

1. זמן ההגעה למבשרת, מכיוון ירושלים, התארך כי צריך לעבור את מבשרת מערבה, אחרי המנהרות, ואז לעשות סיבוב ולחזור.

2. כל התחבורה הציבורית שעצרה במבשרת (ממזרח למערב) ומתחת גשר הראל (ממערב למזרח) עברה לעין חמד וכתוצאה מכך מי שגר במבשרת ורוצה לעלות על אוטובוס צריך הסעה לעין חמד (מדברים על שטלים, אין לי מושג אם זה התממש).

3. הכניסה לאבו גוש ממזרח עמוסה יותר בגלל כל האוטובוסים שנאלצים לעבור שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...