Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - מאזדה 3 המחודשת בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היבואן יודע בדיוק מה הוא עושה, ואין פה שום טעות.

ההבדל בין ה1.5 ל-2.0 הוא בגובה ההנחה לציי רכב.

מוזר קצת שהם מייעדים את הרכב לציים אבל מביאים אותו בגירסה מאובזרת יותר מהבסיסית של ה-2 ליטר. מצד שני אני גם חושב כמוך שהם יודעים מה הם עושים וזה דגם שמיועד בעיקר לציים ובטח יוצע גם במחיר אטרקטיבי כ-0 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב אני לא חי בארץ אלא באוסטריה ושלי היא G165 Revlution Top ידנית מודל 2015, אבל לא ברור לי מה כוונת המשורר ב''אין בקרת מהירות אקטיבית'' היות ואצלי יש שמירת מרחק אוטומטית בנסיעה אחרי רכב אחר כאשר בקרת המהירות עובדת. לעניין המרווח בפנים, אני 1.82 ואין לי שום תלונות - אחת הסיבות המרכזיות שקניתי את הרכב היא הארגונומיה, במיוחד כסא הנהג. מצד שני אני זקן ערירי אז כך שתא המטען וכו, לא כ''כ משמעותי בשבילי.

התלונות היחידות שיש לי הוא הבידוד הבלתי מספיק, מה שאני מבין שופר במודל העכשווי, הגה הכוח עם הסרוו החשמלי שלטעמי מוגזם בקלות שלו (ו''משתגע'' אחרי החלפה לחישוקי/צמיגי חורף - הופך לאפילו יותר קל עד שהוא ''מבין'' שהצמיגים צרים יותר), ההספק שבשביל 1400 ק''ג סביר אבל לא יותר מכך (לצערי לא מוצע כאן המנוע הגדול עם 184 כ''ס שקיים בשוק האמריקאי) ובקרת אזהרת לחץ נמוך בצמיגים שרגישה מידי.

לכשיגיע זמנו של הרכב להיות מוחלף אין לי שום ספק שאלך על המודל העדכני.

12666297_10207249984322125_1414837962_n.jpg

12666384_10207249981802062_1695186710_n.jpg

12695318_10207249983882114_1846622107_o.jpg

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, שמי מייק וזוהי הודעתי הראשונה בפורום. שמח להיות פה :)

אולי מישהו יכול להסביר לי בבקשה מה ההבדלים החיצוניים בין המאזדה 3 החדשה לקודמת?

תודה ויום נפלא!

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידיוק.

היבואן עושה טעות עם התמחור של ה1.5, הוא צריך להיות סביב ה128.

אף ייבואן לא יירד היום למתחת ל-130.

בגלל זה צ'מפיון חיסלו את הייבוא של גולף 1.2 ובעבר אופל ושברולט הפסיקו את שיווק גרסת ה-1.6 בצורה שתמחרו את דגם הטורבו במחיר זהה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם משהוא יודע אם הגירסא המעודכנת כבר קיימת באולם התצוגה המרכזי של מאזדה בתל אביב?

באתר שלהם, התמונות עדיין מתייחסות לגדם הישן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף ייבואן לא יירד היום למתחת ל-130.

בגלל זה צ'מפיון חיסלו את הייבוא של גולף 1.2 ובעבר אופל ושברולט הפסיקו את שיווק גרסת ה-1.6 בצורה שתמחרו את דגם הטורבו במחיר זהה.

סיאט לאון 1.4 150 כ''ס עולה 125K.

לדעתי עניין של זמן עד היבואנים יורידו מחירים בגלל קטגורית הג'יפונים.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...