Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר ספורטבק 2011, החלפת יחידת בקרה ויחידת בלימה, חשד לתקלה של חשמלאי

gennady9
שימו לב! השרשור הזה בן 2621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש לנו מיצובישי לנסר ספורטבק 2011, והנה סדר האירועים

-> הרכב לא רצה להניע במספר מקרים -> במוסך מורשה אמרו כי הבעיה במערכת מולטימדיה שמקצרת ->

החלפת מערכת מולטימדיה תואמת אצל חשמלאי -> הופעת נורות תקלה חדשות בלוח שעונים -> פנייה חוזרת לחשמלאי -> החשמלאי מחזיר את המערכת הישנה ומגלה שעדיין דולקות הנורות -> החשמלאי לוקח את הרכב למוסך מורשה לבדיקה -> המוסך מורשה אומר כי צריך להחליף יחידת בקרה ויחידת בלימה בעלות 15,000 שקל -> החשמלאי חוזר אלינו ואומר כי יש צורך להחליף את החלקים

מה עושים במצב כזה? לפני החשמלאי הנורות האלה לא דלקו, בנוסף המוסך מורשה עשה בדיקה ברכב כדי לגלות את המקור ולכן אם היה צורך להחליף את החלקים טרם החשמלאי הם היו אומרים לנו.

מכאן אני חושד כי הסיבה לכך היא שהחשמלאי עשה עבודה לא תקינה וגרם לקצר בחלקים.

מה עושים במצב כזה?? מדובר בעלות מאוד גבוהה ואני שוקל לפנות לבית משפט - האם זו הדרך? ואם כן איך עלי לפעול כדי להוכיח את זה בבית משפט אם החשמלאי לא מתכוון לקחת אחריות?

תודה לעוזרים :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשל עלות התיקון,חובה לקבל חוות דעת שלישית נייטראלית.חבל שלא כתבת אילו מנורות נדלקו.לפעמים אורגן אורות מבשר על מותו של המצבר אבל...

יתכן,שעדיף לחבר סורק תקלות ולברר בדיוק מה משמעות המנורות שנדלקו כי התקלה מעט חריגה ולא ידועה /נפוצה ברכב הזה.

גם אם החשמלאי עשה קצר מכאן ועד נזק של 15,000 ש"ח קשה לי אישית להאמין.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשל עלות התיקון,חובה לקבל חוות דעת שלישית נייטראלית.חבל שלא כתבת אילו מנורות נדלקו.לפעמים אורגן אורות מבשר על מותו של המצבר אבל...

יתכן,שעדיף לחבר סורק תקלות ולברר בדיוק מה משמעות המנורות שנדלקו כי התקלה מעט חריגה ולא ידועה /נפוצה ברכב הזה.

גם אם החשמלאי עשה קצר מכאן ועד נזק של 15,000 ש"ח קשה לי אישית להאמין.

גם לי היה קשה להאמין אבל זה מה שהמסך מורשה אמר, 15,000 שקל. דיברתי עם המוסך מורשה היום והוא אמר שככל הנראה עקב התקנה לקויה של מערכת מולטימדיה אז בלי להיכנס יותר מדי לפרטים הטכנים אבל הייתה אי התאמה בין תקשורת CANBUS למערכת מה שגרם לשריפת יחידות בקרה. הוא אמר שהלכה יחידת ABS(או EBS?) והלך מחשב BODY של כל המרכב. הוא אמר שזה קרה כתוצאה מהתקשורת AUDIO.

החשמלאי מצידו טוען שאין סיכוי שהוא גרם לזה ושהוא התעסק רק עם הAUDIO והוא לא מוכן לקחת אחריות!!

הוא ביקש להרכיב את המערכת הישנה ולקחת למוסך מורשה במקום אחר שאני לא מתכוון לאשר את זה.

אני מתכוון לתבוע אותו אבל אני לא יודע מה התהליך לזה :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שלך יש מה להפסיד האופציה שנישארת בעינה היא לגשת לעוד חוות דעת ולזרום עם החשמלאי. אם בחוות דעת נוספת יוכח שהבעיה היא מהתקנה לקוייה של החשמלאי רק אז יהיה לך את הקייס לדרוש לאחריותו ולהתקדם בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שלך יש מה להפסיד האופציה שנישארת בעינה היא לגשת לעוד חוות דעת ולזרום עם החשמלאי. אם בחוות דעת נוספת יוכח שהבעיה היא מהתקנה לקוייה של החשמלאי רק אז יהיה לך את הקייס לדרוש לאחריותו ולהתקדם בעניין.

התכנון זה לשאול אותו אם גם בבדיקה במוסך האחר תראה על בעיה עקב התקנת מולטימדיה אז האם הוא יקח אחריות על זה,

למי שלא האמין לגובה התיקון אז אני מצרף הצעת מחיר של המוסך המורשה לתיקון של הABS וכו'

חשבונית.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...