Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אשם?? מצורף סרטון

שימו לב! השרשור הזה בן 2621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסרטון אינו זמין

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשדוד?

תראה אני לא יודע אם רואים במצלמה משהו שלא רואים מנק' המבט של הנהג, אבל היה אפשר לבלום 20 פעם או לצפור לפחות (אין סאונד אז לא יודע אם צפרת או לא), זה קרה כל כך כל כך לאט, היה אפשר ללטף את הבלם הכי חלש שאפשר ועדיין להספיק למנוע תאונה אבל הנהג פשוט המשיך.

לדעתי שניהם אשמים, אחד עוקף מימין ולא מונע תאונה שניתן למנוע בקלות, והשני עובר לנתיב לא פנוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיבה שלא עקפת אותו משמאל?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי סאונד קשה לדעת. מה עשה הרכב המצלם? צפר?

כעקרון הרכב המצלם נהג בצורה הכי גרועה שניתן היה לנהוג. במקום לעקוף משמאל, עבר 3 נתיבים לימין, די בחדות, כדי לעקוף משם. לאחר מכן יכל לבלום בקלות, היה המון זמן. ואז כבר כמעט ביצע עקיפה ומשום מה האט. כאילו בכוונה ניסה להישאר כל הזמן בשטח המת של הרכב הלבן. תאונה לא ברורה בכלל.

אני לא שופט ולא משפטן. לדעתי בהחלט יש כאן אשמה תורמת של הרכב המצלם.

אם אני שופט נותן לכם כל אחד לשלם נזקיו שלו או 50-50.

בנוסף מחייב את שני הצדדים לקחת קורס נהיגה מתקדמת.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגע שהנהג הפעיל איתות עד שחצה את קו הנתיב היו 5 (!) שניות שבהן יכולת להיות חכם במקום צודק.

הוא החל לאותת בדיוק במקום שנמצא לרוב הנהגים בשטח מת, כשפינה נושקת לפינה. זה פרט שאם אתה לא מודע לו, זה הזמן ללמוד.

גם אם רוב האשמה עליו, אתה יכולת למנוע מעצמך את הבלאגן הזה בכמה וכמה הזדמנויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לו אני השופט מחלק את האשמה 30% לחודר לנתיב , 70% לפות"ש.

ויצאת בזול.

אכן טעה "הזקן" אבל אתה יכולת בקלות למנוע את התאונה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלם נוסע בנתיב המכוון לפניה ימינה, הסקודה לפניה לשמאל. עד כאן עוד אפשר להבין מדוע עוקף מימין.

אבל חוסר התגובה לסטיה של הסקודה ימינה מוגזם. גם הוא נוהג בלי תשומת לב לסביבה. מספיק היה לשחרר את הגז עם תחילת הסטיה, מכסימום ללטף את הברקס - והארוע היה נגמר בלא יותר מקללה עסיסית. אבל המצלם מתעקש לעקוף מימין.

בחלוקת האשמה אני עם ישה, ולו בגלל הטפשות של המצלם.

לאשתי יש פתגם: "בכביש תהיה זונה - תן לכל אחד להכנס". לפעמים זה באמת מרגיז כאשר מישהו עוקף את התור ונדחף בראשו. לא זה המצב כאן, האטה קלה, עיכוב של לא יותר מ-1-2 שניות והכל בא על מקומו בשלום.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבוד השופט תגובתו של הצלם:

"כמו שנאמר יש שני כיוני נסיעה שמאלה וימינה .. חייב לעקוף מימין כדי להגיע לנתיב הימני...

לפני שפונים צריך לשים לב.. וכמו שאמרתה חמש שניות הוא יכל להסתכל במראאות משני הצדדים שאני עובר מצד שמאל לצד ימין..

הוא עבר נתיב סימן שהוא היה בטוח שאין אף אחד שיפריע לא... או שהוא עבר על דעת עצמו.

אני צפרתי ... להראות שאני כאן

לא ניסיתי להתעקש , הוא היה צריך להשתלב בנתיב ולא להידחף.

ניסתי לברוח כמה שיותר ימינה תוך כדי צפירה והוא ממשיך להיכנס לנתיב כאילו אני לא שם.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורדי - הסרט מראה משהו אחר לגמרי. המצלם ראה את האיתות ונדחף קדימה. לא רצה להיות פראייר - וישלם על כך.

ד"א - הסרט שוב לא זמין לצפיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש

עם תגובה שכזו לשופט אני מגדיל לך בשקל ותשעים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...