Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוי ושיחזור גלקסי

cbacba
שימו לב! השרשור הזה בן 2621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רציתי לשאול,לאמא שלי יש גלקסי 5 והיא רוצה לשדרג לגלקסי 7, השאלה היא איך היא מעבירה את כל המכשיר מהישן לחדש?חוץ מזה אין לה שום אפליקציות חוץ מווטסאפ. לי יש אייפון השאלה אם יש איזה תוכנה רשמית ומקורית של סמסונג לגיבוי? משהו דומה לאייטיונס? הכי חשוב לי שזה יהיה משהו רישמי של סמסונג. לא ענן או אפליקציות או גוגל דרייב(בכל מקרה אין לה אימייל אז ככה זה לא רלוונטי) ואני לא יכול לקחת שום סיכון שימחק לה דברים...

ממש תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה דרכים.

1. עם כבל באמצעות המתאם שמצורף ל ן

2. ענן.

3. מצמידים גב לגב והמכשירים מזהים אחד את השני לצורך ההעברה לחדש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו הייתי בחנות של סמסונג וקניתי את הגלקסי 7, המוכר אמר לי שאת תוכן המכשיר אפר להעביר ע״י אפליקציות smartswich,אבל את הוווצאפ אם אין לי אימייל וגיבוי בענן אז אי אפשר להעביר,אבל אני ראיתי באינטרנט שכתוב שכן אפשר,מישהו יודע? המוכר בחנות אמר שבוודאות אין מצב....השאלה היא איך אני מעביר את הווצאפ אם אין לי אימייל וגיבוי בענן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשבון ה-google שלה הרשום בטלפון?

את הטלפון החדש רשום באותו חשבון, התקן וואטסאפ, האפליקציה כבר תשחזר את הנתונים בעצמה.

חשבון זה הוא חשבון ג'ימייל לכל דבר, כך שיש לה מייל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך, פתח לה חשבון כעת והוסף אותו לטלפון.

גבה אליו את המכשיר הישן.

את המכשיר החדש הגדר עם אותו חשבון, וחומר (אפליקציות, תמונות וכו') יעבור אליו אוטומטית.

החשוב ביותר - אל תפרמט את המכשיר הישן לפני שוידאת שחומר השתחזר אליו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא הפעלתי מכשיר אנדרואיד בלי להגדיר לו חשבון google. זה מאפשר גיבוי אוטומטי, העברה ממכשיר למכשיר בלי גיבוי ידני וכו'. נדמה לי שהיו לי מצבים בהם החזקתי את אותו חשבון גוגל, כולל גם ואטסאפ, על יותר ממכשיר אחד במקביל, אבל אני כבר לא בטוח שכן עברתי למכשירי dual SIM, כך שאני לוקח אתי לחו"ל רק מכשיר אחד, וכל החשבונות נתמכים על ידי שני מספרים (ישראלי ומקומי בחו"ל)

מכל מקום, אל תחשוש לפתוח לאמך חשבון ג'ימייל\גוגל, זה שימושי לעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שהsmartswitch לא מעביר אפליקציות דוגמת ווטסאפ. אתה יודע אחרת?

אני מפחד שאם אני יפתח את הווטסאפ במכשיר החדש, ואני יגלה שהתוכן לא הועבר אז במכשיר הישן הווטסאפ ינעל והתוכן הישן ימחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...