Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד קוגה 2016

Fadi Hag Yehya
שימו לב! השרשור הזה בן 2604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש גיפון או גיפ שהוא גבוה ונראה גדול , שמתי עיין על פורד קוגה .

מה דעתכם על פורד קוגה ?

אני מעוניין לקנות מודל 2016, איך האמינות שלו ואיך צריכת הדלק ?

קוגה 2016 נסע קרוב ל20אלף ק"מ ב140אלף שח 1.5 טיטיניום 4X2 , האם המחיר משתלם ?

האם יש לכם הצעות לגיפונים או גיפים אחרים?

אני מחפש גיפון מהנה לנהיגה כי יש לי פורד פוקוס , גיפון מרווח וגדול מחוץ ומבפנים , אמין שלא אצטרך ללכת למוסך הרבה פעמים , מחיר אחזקה סביר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מאזדה CX5 עדיף אבל הביצועים של פורד עדיפים בזכות מנוע טורבו.

ב-140K שווה לבדוק את פיג'ו 3008 החדש בדגם הדיזל או את סיאט אטקה סטייל פלוס.

לגבי הקוגה, אני יודע שהיה מלאי מכובד של רכבים שעברו יד ליבואן ולא נמכרו והמחיר לא היה רחוק ממחיר הרכב שהוצע לך, נסה לבדוק בטופ טרייד מוטורס שהם זרוע הטרייד אין של היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרכב המאזדה CX5 רכב ביינוני להחריד, מנוע חלש, כבד ומושב פשוט לא נוח,

הקוגה עדיפה מבחינת מנוע-גיר בטוח אבל כן - מבחינת שוק המצב שלה לא מצדיק מחיר גבוהה שכזה כמו שאמרו לך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסיעה לארה"ב הייתה לי פורד אסקייפ שכורה - האחות התאומה של קוגה, עם מנוע 1.6EB וגיר אוטומטי פלנטרי. עשיתי איתה כ700 ק"מ ביומיים.

לא יודע להגיד לגבי אמינות, אבל כמה דברים אחרים יש לי להגיד עליה.

א) מושבים מאוד נוחים. אחרי הנסיעה מלוס אנג'לס למונטריי לא הרגשתי סחוט מעייפות או כאבים כלשהם.

ב) כח לא חסר לה. לא הרגשתי בחוסר סחיבה בעליה או האצה.

ג) גיר אוטומטי הססן.

ד) התנהגות - יצא לי לנהוג בכבישים מפותלים, לא הרגשתי זוויות גלגול או חוסר אחיזה.

ה) מערכת מקורית SYNC מעצבנת לתפעול, וגם נשמעת לא משהו.

ו) מרווחת מאוד. לגבי מושב אחורי לא יודע, לא ישבתי שם. בגאז' ענק.

ז) מתלה חזק. לא הרגשתי אותו מתרסק על בורות (ובורות לא חסר שם).

ח) צריכת דלק לא להיט. הלך לי טנק וחצי על נסיעה של 700 ק"מ. אולי בגירסה אירופאית שמותאמת לדלק שהוא לא דלק אמריקאי מחורבן עם אוקטן 87 המצב יהיה יותר טוב.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוגה כחדש נמכר ב-160 אלף, אני די בטוח שאפשר למצוא את הדגם ב-0 קילומטר במחיר שקרוב למה שמציעים לך על קוגה משומש.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.בגאז' ענק.

אלא אם כן האסקייפ היא לא לגמרי האחות התאומה של הקוגה (ולפי מה שאני זוכר, היא כן) הבגאז׳ ממש לא ״ענק״ לרכב שכזה. סה״כ כ455 ליטר.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסיעה לארה"ב הייתה לי פורד אסקייפ שכורה - האחות התאומה של קוגה, עם מנוע 1.6EB וגיר אוטומטי פלנטרי. עשיתי איתה כ700 ק"מ ביומיים.

לא יודע להגיד לגבי אמינות, אבל כמה דברים אחרים יש לי להגיד עליה.

א) מושבים מאוד נוחים. אחרי הנסיעה מלוס אנג'לס למונטריי לא הרגשתי סחוט מעייפות או כאבים כלשהם.

ב) כח לא חסר לה. לא הרגשתי בחוסר סחיבה בעליה או האצה.

ג) גיר אוטומטי הססן.

.

האסקייפ לימיטד שהיה לי לפני כמה שנים טובות היה V6 3.0 חציתי איתו את הרוקיז ולא היה שום כח מיותר. איך הרכבים האלה מהשנים האחרונות נוסעים עם מנוע 1500 לא יודע.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכרים אותו ליסינג 0 ק"מ ב 145. כבעל קוגה כשנה + 18K ק"מ מרוצה מאוד מלבד הפתעה לרעה בנושא הדלק כ 1:10 במשולב יחסית רגוע. רק לשם ההשוואה אותו סוג נסיעה ביטי 1:13 1:14. המערכת היא התקנה מקומית ולא ה SYNC - החיסרון - קשה להגיע אליה פיזית תוך כדי נסיעה אפילו עם ידיים ארוכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רכב. חזק נוח ומאובזר בגרסאת הטיטניום. מניסיון של חצי שנה במשפחה. החסרונות הם צריכת דלק לא משהו בכלל 1 ל9 בממוצע ומערכת המולטימדיה אנדרואיד בהתקנה מקומית שאמנם אחלה מערכת אבל לא נוחה לתפעל בגלל המרחק מהנהג וסובלת מבעיית אמינות. למעשה הוחלפה מערכת כזאת עקב תקלות חוזרות במסגרת האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר שהוצע לי הוא מטופ טרייד .

אתמול ראיתי קוגה 2013 שהחליפו לה ראש מנוע :crazyeyes , אז אני חשדתי ואמרתי לעצמי למה להכניס את עצמי למיטה חולה , אחר כך נזכרתי שב2015 הם החליפו את המנוע ל1.5 , האם המנוע החדש סובל מבעיות אמינות או שפתרו אותם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וקוגה חדשה הם בכלל לא מוכרים , הלכתי לפורד לקחת הצעה על קוגה חדש והם אמרו שהם לא מוכרים ואין להם מועד מדויק להשקה הדגם החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על קוגה 2016 מס' פעמים ואלו הם הדברים הפחות טובים לדעתי,

1. לא חסכוני בדלק

2. תיבת ההילוכים הססנית - תגובה איטית כאשר נותנים קיק-דאון (הופתעתי לרעה)

3. התקנה מקומית של WAZE ע"ג מערכת אנדרואיד איטית. המעבר בין הרדיו ל-WAZE, מתבצע ע"י לחיצה על כפתור חיצוני שמודבק על הפלסטיקה ליד ההגה בצד ימין

4. מסך המגע אינו מגיב כפי שהיית מצפה ממסך מגע להגיב בשנת 2017 :)

5. תכנון לקוי של הקונסולה המרכזית - רחוקה מהנהג וחלק מהכפתורים נמצאים מאוחרי בורר ההילוכים שנמצא קרוב אליהם יחסית

6. יש שטח מת בצדי הרכב

7. חלון אחורי קטן ולכן חשוב לוודא שיש מצלמת רוורס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...