Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקווגן ג'טה חדשה

gil_y7
שימו לב! השרשור הזה בן 2613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני אתן קצת רקע לפני הרכישה.

כיום אני בעלים של פיאט פונטו גרנדה 2008 ידנית מדהימה שמשרתת אותי נאמנה מזה 70 אלף ק"מ בין עירוניים בנסיעות לעבודה בהוד השרון. כ 200 ק"מ בסה"כ ליום.

עד כה עשה הרכב 210 אלף ק"מ, מרביתם (כ 85 אחוז) בינעירוניים.

את האמת שהאוטו כבר לא נוח לי כבעבר, אולי בגלל השעות הרבות שאני מבלה על הכביש.

מבצע של חברת ליסינג כלשהי משך את עיניי לגבי פולקסווגן ג'טה חדשה מליסינג 0 ק"מ והמבצע הוא כזה:

מקדמה 27,500 ותשלום חודשי של כ- 1400 ש"ח לחודש למשך 60 חודשים (5 שנים), האוטו שלי כמובן ומדובר בעסקת מימון.

לפני שאני ניגד לחישובים, הייתי שמח לשמוע חוות דעת אובייקטיביות בהשוואה שבין להישאר עם הרכב הקיים לבין מעבר לרכב חדש כמו ג'טה.

אגב, אם למישהו יש המלצות על הגטה, דיסהמלצות או אפילו הערות לרכב אחר שכדאי לרכוש בטווח המחירים הנ"ל, אשמח לשמוע.

למה אני מתלהב מהג'טה? בטיחות, צריכת דלק, נוחות נסיעה, ביצועים, רמת גימור (זה ממש סדר החשיבות בעיניי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב רגע DSG7, אולי הוא מדבר על ידני.

מה החבילה כוללת? טיפולים עליהם? כמה זמן אחריות? ביטוחים על מי?

אם יש לך יותר זמן, אני חושב שיהיה לך יותר כלכלי למכור את הגרנדה באופן פרטי (זו 1.2 או 1.4? איזו רמת גימור?). בהערכת גסה מאוד תקבל בסביבות 10K על הגרנדה, טריידאין ייתן לך בערך חצי מזה.

אם אתה מסתדר עם רכבים משומשים זו גם אופציה טובה- תחשוב שאתה יכול לקנות רכב בן 3 במצב טוב, עם היסטוריית טיפולים מסודרת ומיד פרטית שאהב ושמר עליה, בקצת יותר מחצי מהמחיר שעלתה לפני 3 שנים כחדשה. בנסועה שלך הייתי שוקל אפילו רכבי דיזל (נניח פלואנס או מגאן, אפילו 208 חדשה דיזל שתהייה חסכונית ונוחה). אם תקנה ממגרש גדול ויותר אמין (נניח סוכנויות הטרייד אין של החברות הגדולות) אני מניח שתוכל לקבל גם תנאי מימון נוחים אם זה מה שאתה חפש בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בבעלותי המלאה וזה כולל טיפולים, ביטוח וכו'...מדובר בקנייה לכל דבר, רק בהלוואה.

לגבי ה DSG, הוא באחריות יצרן, לא?

לגבי רכבי הדיזל שנכתבו כאן. לא ראיתי צריכת דלק מצוינת ברכבים כמו הפלואס דיזל שמצדיקים רכישה של רכב כזה.

אני אכן נוסע הרבה ועל כן רכב בן 3 שנים, בתוספת הנסועה הרבה שלי לא יהיה שווה הרבה אחרי 3-4 שנים, ויש לקחת בחשבון את הטיפולים שיבואו לרכב בן 3 שנים שלא יהיו קיימים בחדש.

בדיוק בשביל זה פתחתי את הדיון, להעלות כאן יתרונות וחסרונות של העסקה הזאת.

אגב, לגבי הגרנדה פונטו שלי.

מדובר בדגם הפשוט 1250 סמ"ק, ידני. הרכב עבר 210 ק"מ כמעט, יד שנייה, שנינו פרטיים. טופל מיומו הראשון בחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלואנס מעולה מבחינת דלק+ חזק+נוח. גרסת הדיזל גם תשמור מחירון טוב יותר. אם הכוונה היא להחזיק 3 שנים הוא בהחלט אחלה מועמד.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה הולך על הג'טה, שווה לבדוק את גרסת ה-1.4 שלדעתי כן מצדיקה תוספת של 5000 שקלים לעומת ה-1.2.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק דרך ליסינג גטה בת ארבעה חודשים עם כ 11,000 ק"מ, הרכב לטעמי האישי הוא בהחלט מהטובים בקטגוריה , מרווח, מצויד היטב גם ב 1.2 ליטר, שקט מאוד וחסכוני כ 14 קמ"ל.

אבל בנסועה כמו שלך אתה חייב ללכת על דיזל, קקטוס דיזל זו אופציה טובה ואם תצא מאגאן 5 דלתות דיזל זו אופציה טובה מאוד.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק דרך ליסינג גטה בת ארבעה חודשים עם כ 11,000 ק"מ, הרכב לטעמי האישי הוא בהחלט מהטובים בקטגוריה , מרווח, מצויד היטב גם ב 1.2 ליטר, שקט מאוד וחסכוני כ 14 קמ"ל.

אבל בנסועה כמו שלך אתה חייב ללכת על דיזל, קקטוס דיזל זו אופציה טובה ואם תצא מאגאן 5 דלתות דיזל זו אופציה טובה מאוד.

על פי מבחני הרכב שראיתי לפלואס, צריכת הדלק שלה עומדת על כ 13 ק"מ לליטר. דיי דומה לג'טה, אם כך, מה ההבדל? למה היא עדיפה? האם קיים רכב דיזל בעל צריכת דלק משמעותית טובה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלואנס דיזל תעשה הרבה יותר מזה, הבנזין כנראה תעשה 1:13.

חוץ מזה שעדיף מגאן, יש היצע מנועים יותר טוב ולדעתי נוחה יותר. (נהגתי בשתיהן)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי שוקל רכב הברידי. מחירה של היונדאי איוניק דומה לזה של הג'טה, ושם מדובר על צריכת דלק של 17 ק"מ לליטר לפחות + אבזור חביב ומערכות בטיחות מתקדמות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי במה עדיפים רכבים כמו בפלואנס . המגאן?

מישהו יודע להגיד מהי צריכת הדלק שלהם?

יונדאי איוניק רק שווקה, אני לא באמת יודע מהי צריכת הדלק שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבצע של חברת ליסינג כלשהי משך את עיניי לגבי פולקסווגן ג'טה חדשה מליסינג 0 ק"מ והמבצע הוא כזה:

מקדמה 27,500 ותשלום חודשי של כ- 1400 ש"ח לחודש למשך 60 חודשים (5 שנים), האוטו שלי כמובן ומדובר בעסקת מימון.

.

ידני? ואיזה מנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני? ואיזה מנוע?

אוטומט, 1.2T

בכל מקרה, ראיתי כרגע את הקליאו דיזל . קפצו'ר דיזל. עם צריכת שלק של 23-24 ק"מ לליטר במבחן "אוטו".

לאחי יש קליאו בנזין 1.2 אוטומטית חדשה והוא מבסוט עליה רצח, מישהו יודע להשוות בין הדגמים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ברשותי גם פלואנס דיזל, בנהיגה רגועה ניתן לראות בקלות 18 קמ"ל , והייתה לנו גם אחת שעשתה 20 קמ"ל עם נהגת עדינה מאוד שלא חצתה את ה 110 ק"מ שעה...

הדבר תלו בצורת הנהיגה שלך.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...