Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 מלובינסקי טרייד

oren29at
שימו לב! השרשור הזה בן 2602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

קיבלתי מלובינסקי טרייד בראשון הצעה לקניית סיטרואן C4 משנת 2013, 95,000 ק"מ, במחיר של 40,000 ש"ח. יהיה רכב שני במשפחה.

לובינסקי מעניקים לי שנתיים אחריות למנוע, גיר, הגה ומזגן, וגם טיפול ראשון מתנה (הטיפול הבא הוא ב 100,000 ק"מ).

הרכב הוא אקס-ליסינג, ונמצא אצלם כחודש שבמהלכו עבר השבחה. כמובן שאני מתכוון לקחת אותו לבדיקה במכון שאני אבחר, והם יתחייבו לתיקון כל מה שאמצא (אם אמצא)

השאלות שלי הן:

1) האם הדיל, כשלעצמו, הוא דיל טוב? אני מודע לכך שהרכב לא ממש סחיר, אבל אני מתכוון להשתמש בו כ 3-4 שנים אם לא יותר, כך שמחיר המכירה פחות חשוב לי.

2) האם אני צריך לחשוש מקריסת מערכות שמחוץ לתחום האחריות הדו שנתית שלובינסקי מעניקים לי?

3) האם כדאי לי לנסות ולהתמקח גם על המחיר הזה?

4) האם יש חלופות שכדאי לשקול למחיר הזה (40,000 ש"ח) ולשנתון הזה (2013)?

תודה מראש,

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לשאול אותם בדיוק מה כלול באחריות.

למשל :שאל אותם אם שרשרת תזמון כלולה באחריות .

משאבת מים (יש לה נטייה לדלוף)

לאחרונה פה ממש: ממיר קטליטי

ניקוי מנוע מפיח,

משאבת דלק קידמית (נטייה לקרוס ב 100K)

טרמוסטט

מכסה שסתומים (אטימה ונזילות שמן )

נשם גיר )גיר רובוטי(

טורבו על כל מכלוליו

מדחס מזגן.

אם אלה מכוסים אז שיכתבו אותם במפורש על החוזה ורוץ לקנות בידיעה שאולי תבקר במוסך פעמיים בשנה אבל זה כלום כסף להרבה אוטו.

מבחינת שימושיות אין מתחרים במחיר שכזה.

כמובן לבקש היסטורית טיפולים מלאה.

בהצלחה.

הכי חשוב שירשמו בטופס את הטורבו והשרשרת. השאר תכנס איתם למו"מ

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לשאול אותם בדיוק מה כלול באחריות.

למשל :שאל אותם אם שרשרת תזמון כלולה באחריות .

משאבת מים (יש לה נטייה לדלוף)

לאחרונה פה ממש: ממיר קטליטי

ניקוי מנוע מפיח,

משאבת דלק קידמית (נטייה לקרוס ב 100K)

טרמוסטט

מכסה שסתומים (אטימה ונזילות שמן )

נשם גיר )גיר רובוטי(

טורבו על כל מכלוליו

מדחס מזגן.

אם אלה מכוסים אז שיכתבו אותם במפורש על החוזה ורוץ לקנות בידיעה שאולי תבקר במוסך פעמיים בשנה אבל זה כלום כסף להרבה אוטו.

מבחינת שימושיות אין מתחרים במחיר שכזה.

כמובן לבקש היסטורית טיפולים מלאה.

בהצלחה.

הכי חשוב שירשמו בטופס את הטורבו והשרשרת. השאר תכנס איתם למו"מ

אתה מדבר על ה1.6 THP ולדעתי הבחור מדבר על המנוע 1.2 האטמוספרי עם ה120 כ"ס.

לגבי הליסינג אם הרכב היה בפריים-ליס הם מטפלים ברכבים שלהם במוסך מורשה וברמה גבוהה(בניסיון עם כמה רכבים שלהם), אם חברה אחרת גם הייתי מוותר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן 29, רק שים לב שחבר פורום save התייחס בתגובתו לדגם C4 פיקאסו, ואתה ככל הנראה התעניינת ב C4 רגיל, לכן חלק (גדול) מהדברים לא רלוונטיים. למשל אין טורבו, אין פיח, אין משאבה קידמית, אין גיר רובוטי, אין שימושיות יוצאת דופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל התשובות.

מדובר ב C4 רגיל, מנוע 1600 לא טורבו, אקס ליסינג.

האחריות היא לשנתיים או ל 20,000 ק"מ. הרכב הוא רכב שני, ומנסיון העבר האחריות תתקרב לשנתיים, אולי אפילו תכסה שנתיים מלאות.

שאלתי אותם לגבי החלקים השונים, הממיר הקטליטי לא באחריות, אבל נאמר לי שללא טורבו סכנת הקריסה שלו קטנה. בניכוי הדברים שאינם רלבנטיים, כל השאר מכוסה באחריות.

החלטתי להתקדם עם הרכישה. תודה רבה על העצות והמידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בחירה טובה, סע בדרכים טובות!

המון אוטו במעט (יחסית) כסף. קנה בזול, תהנה 4 שנים (כמו שכתבת), מכור בזול.

דגם ה-120 סובל משמעותית פחות מהמחלות של אחיו המטורבת,

ומניסיון, האחריות של לובינסקי טרייד לא רעה.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי לוקח רכב שהיה בבעלות ליסינג בגלל רמת תחזוקה נמוכה.

אם הרכב היה ב"פריים ליס" ( בבעלות לובינסקי ), וזה לרוב מה שנמכר בלובינסקי טרייד עם רישום ליסינג, הוא טופל לפי הוראות היצרן, במוסך מורשה היבואן, ויש תעוד מלא של כל מה שנעשה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל התשובות.

מדובר ב C4 רגיל, מנוע 1600 לא טורבו, אקס ליסינג.

האחריות היא לשנתיים או ל 20,000 ק"מ. הרכב הוא רכב שני, ומנסיון העבר האחריות תתקרב לשנתיים, אולי אפילו תכסה שנתיים מלאות.

שאלתי אותם לגבי החלקים השונים, הממיר הקטליטי לא באחריות, אבל נאמר לי שללא טורבו סכנת הקריסה שלו קטנה. בניכוי הדברים שאינם רלבנטיים, כל השאר מכוסה באחריות.

החלטתי להתקדם עם הרכישה. תודה רבה על העצות והמידע.

אשמח לדעת את נתוני הרכב שרכשת ובאיזה מחיר ועם אילו הטבות והיקף אחריות. אני גם מתעניין ברכב זהה למה שחיפשת ורוצה לדעת כמה לובינסקי מוכנים לרדת במחיר ומה אפשר להשיג מהם במחיר הזה (סקר שוק בין הסניפים)

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת את נתוני הרכב שרכשת ובאיזה מחיר ועם אילו הטבות והיקף אחריות. אני גם מתעניין ברכב זהה למה שחיפשת ורוצה לדעת כמה לובינסקי מוכנים לרדת במחיר ומה אפשר להשיג מהם במחיר הזה (סקר שוק בין הסניפים)

תודה!

יקח לי כשבוע עד שאשלים את הרכישה- הרכב משונע כרגע לראשל"צ מהצפון, אני לא זמין החל ממחר ולמשך כל סוף השבוע. ברגע שאסיים עם הרכישה אני אשמח לכתוב סיכום של כל התהליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
יקח לי כשבוע עד שאשלים את הרכישה- הרכב משונע כרגע לראשל"צ מהצפון, אני לא זמין החל ממחר ולמשך כל סוף השבוע. ברגע שאסיים עם הרכישה אני אשמח לכתוב סיכום של כל התהליך.

יש חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ומדובר ברכב שני מציע לך לקנות דווקא את הדגם הקודם של ה c4, מנוע ה NFU הוא מנוע הרבה יותר אמין מהמנוע שפותח עם BMW, פחות רגיש, אמנם יש בו רצועת טיימינג שצריך להחליף כל 100000 קמ,סיפור של בערך 1000 שח ,אבל הרכב הרבה יותר זול וגם ירידת הערך שממנה המכוניות האלה כלכך סובלות לא תורגש, חפש רכב שלא עבד קשה, מעריך שתוכל למצוא בכרבע עד חצי מהמחיר שאותו אתה מתכנן להוציא, הגיר הוא פחות או יותר אותו גיר,רכשתי רכב כזה בכ 11000 שח מודל 2008, רכשתי את הרכב עם תקלה באלטרנטור (350 שח) ולא מזמן החלפתי טרמוסטט (160 שח)שהיה תפוס וזהו בינתיים, אשתי חורשת על הרכב ומעדיפה אותו על סניק חדש יותר. הרכב זריז ונוח מאוד.טיפול שכולל החלפת שמנים, פילטרים ופלאגים עולה כמה מאות שקלים, אל תסתנוור מזה.

עריכה אחרונה על ידי FixTrics
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה הולך על העסקה שיקחו אחריות על השרשרת טיימינג שנותה להתקלקל מדובר בתיקון יקר של 2000 שח + . מחיר סביר לחלוטין. רכב מפנק וחזק !

קומפוננט: ‏6.5 ‏אינטש PULSE Morel

רדיו דיסק: Pioneer DEHP4050UB

מגבר : HIFONICS TXI640

סאב : 12'' pioneer impp 450w

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...