Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס 2012 או גולף פלוס 2009?

yonatan.s.
שימו לב! השרשור הזה בן 2593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משפחה עם 3 ילדים, 2 מושבי בטיחות ובוסטר. צריך בגאז' גדול. תקציב עד 30 אלף וממש קצת.

היתה לנו גולף 2001 שמאוד נהננו ממנה ומיצינו אותה עד תום (שבקה חיים לפני חודש והורדה מהכביש).

הגולף פלוס די עונה על הצרכים שלנו, ק"מ נמוך יושבת בתקציב מכלולים מוכרים, מקווה שהאמינות גם באותה מידה. היא יד ראשונה פרטית עם 108 אלף ק"מ.

פוקוס גם עונה על האמור לעיל, נוחה יפה, יד 2 פרטית ראשונה ליסינג, 92 אלף ק"מ שמורה מאוד, ראיתי תוצאות בדיקה שבוצעו לה, על ידי אדם פרטי, אחלה תוצאות. אין ריג'קטים למעט בלמים שצריך לבדוק, פגיעות פח, והאימרה הסטנדרטית שאין אחריות לגיר מערכת חשמל וכו'. היא יושבת בתקציב אמממה...הגיר הידוע. מזייף עם רעידות בהתחלה, אחר כך חלק. הגיר על כל מכלוליו עדיין באחריות מורחבת לעוד חצי שנה, והמחשב גיר עד 2022.

הנסועה תהיה באזור 12,000 לשנה רובה ככולה רגועה מאוד (על ידי אשתי) ובאזור סמי עירוני.

מאוד אהבתי את הפוקוס, לא סגור אבל לגבי הגיר, קצת מפחד מהעניין.

הערה - היפניות שבתקציב/ק"מרצוי/ידיים ישנות בכ 4-5 שנים בממוצע. מבחינת קוראניות - מחפש פורטה 2011 ומעלה ואז זה נסחר רק באזור ה 40, שזה מעבר לתקציב.

אשמח לדעתכם.

א

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות הפוקוס אין להן מה לעשות עם הפוקוסים האלו,

יושבות במגרשים משתזפות במאות-אלפים בלי אוויר בגלגלים בשמש כמו אבן שאין לה הופכין - רכב רע גיר בעייתי מאוד, תתרחק.

בנוסף אל תסתמך אף פעם על הבדיקה של החברת ליסינג כי היא מוזמנת, תיקח לבדיקה משלך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אהיה קצת בוטה ואומר זאת נבלה וזאת טרפה.. ושניהן בגלל הגיר (בהנחה ובגולף יש dsg כן?) .

אם כבר מתעקשים אני הייתי הולך על הגולף אבל זה רק אני.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס נמצא במגרש של סוזוקי, מישהו עשה שם טרייד, הרכב עומד שם פחות משבוע. הבדיקה בוצעה על ידי המוכר כי הוא התבקש לבצע בדיקה על ידי סוזוקי. לא מסתמך עליה בלבד וכמובן שוקל לקחת אותה לבדיקה בעצמי, אבל סך הכל הבדיקה נראית אמינה, וגם שוחחתי עם הבן אדם שהשאיר את הרכב, טיפל בה בצורה סדירה ואני עובד על לקבל היסטורית טיפולים מהמוסך.

כמו כן שוחחתי עם מרכז שירות פורד, אמרו לי שאם אני מרגיש רעידות וכו', להגיע אליהם כדי לממש אחריות, אז למה לא בעצם?

בגולף לדעתי מדובר בגיל רגיל ולא DSG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאוטו מחלה כרונית בגיר, לא קשור לטיב הטיפול ברכב.

נכון, כל עוד הרכב באחריות מורחבת על הגיר , ובמידה ולא אכפת לך מהעובדה שהגיר יתקלקל שוב ושוב, אז אפשר להבין את הקניה.

בתום תקופת האחריות (שזה 2019? אם כן לא כזה רחוק) הרכב הזה פשוט יהיה גמור מבחינת שוק (יותר ממה שהוא עכשיו).

עדיף לרדת שנה או שנתיים כדי לחזור לתקציב מאשר לקנות משהו ולהצטער.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...