Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המוזיקה הקטנצ'יק שלא מתקרב לגיבוב אפילו

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את גודל האנסמבל הבאתי כדוגמה לכך שמוזיקה שנכתבה לאולם הקולנוע הולכת ותופסת מקום מוביל בעולם של המוזיקה התזמורתית, ועוזרת לשמור את אולם הקונצרטים רלוונטי.

ומה הסיבה שזה צריך להישמר רלוונטי, ולא ללכת בדרכם של דיסקו ו-Hair Metal?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עשיתי סדר באוסף התקליטים שלי וחזרתי לתקופות אחרות.

לפני כמה תקופות חיים, בסוף בילוי עם חברתי דאז שאהבתי מאוד, ליוויתי אותה הביתה ונפרדתי ממנה שם, בחדר המדרגות, היא בכתה ורצתה לדעת למה, אבל אני פשוט הלכתי משם, וממנה.

אחרי חודש, שמתי לה בתיבת הדואר קסטה עם השיר הזה, עם פתק שרשום עליו "סליחה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצוע מדהים (בעיניי) לאחד השירים המוכרים של הביטלס:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוי!

כל מה שחסר לנו זה שסרטים יחזרו לסגנון הזה במקום פסקולים סימפוניים ואופראיים שמקובלים היום.

אם אין ברקע של הסרט תזמורת, או שהיא בת פחות משמונים חברים אני לא קם מהמיטה. רצוי גם שיהיו מקהלה מעורבת גדולה, מקהלת ילדים וסולנית.

תלוי בסרט עצמו.

כשמדובר ברשימת שירים רנדומלית שנבחרת לפי משחק מילים מטופש שרלוונטי למה שמופיע על המסך באותה שניה (ע"ע Suicide Squad) - אכן, איום ונורא.

כשהפסקול משתלב תמית בסרט (Guardians of the galaxy, Baby driver לדוגמא) זה עובד מעולה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והסרטים הללו הם ביסודם Tongue-in-cheek כך גם בחירת המוזיקה שלהם, כך שאני מניח שזה בסדר. שאר סרטי מארוול, לצורך השוואה, כן כוללים הלחנה סימפונית, אם כי מאיכות ירודה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחת הפסקול הזה, בגיל 15 היתה הנשיקה הראשונה שלי.

זריחה, בסוף מסיבה, מתודלקים, ישבנו שנינו בתחנת האוטובוס והשיר הזה התנגן ברקע מפיצוציה.

קראו לו יותם, וזאת הפעם הראשונה ששנינו בכלל העלנו על דעתינו.

אני חצי מתגעגע לימים הללו של גילוי עצמי, מסע שכל צעד שעשיתי גילה לי עוד טפח ממי שאני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[video=youtube_share;3j_oAhp6Nuo]

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האח, השרשור סופסוף נטש את ימי הקולנוע האילם, הביטלס והסטונז וחוזר להתקרב לימינו אנו.

אחת הלהקות הטובות שראיתי באחרונה - במקרה תפסתי אותם בהופעה אדירה בסיאטל - pallbearer, נציגים בולטים של doom metal אמריקאי עדכני.

שיר ענק מאלבום מוקדם שלהם:

[video=youtube_share;ZOst311K8V0]

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסינכל החדש של מוריסי מתוך האלבום החדש שתיכף יוצא.

מזמזם לעצמי כל היום בראש: "No bus, no boss, no rain, no train"

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי סיפור קורע לב מאחורי זה.

זאת יצירת מופת:

[video=youtube_share;xVBT6wktF5E]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתמונה כמעט חשבתי שאני עומד לשמוע פלגיאט של מארש הלוויה של זיגפריד. :lol:

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להקת אואזיס מלווה אותי בערך משנת 94 והפכה ללהקה החביבה עלי.

אשתי חזרה הבוקר מכנס באנגליה וקנתה לי תמונה נדירה ומרגשת ממנצ'סטר משנת 95, אולי קצת אחרי, שחתומה אישית ע"י כל הלהקה. התמונה כוללת בדיקת מקוריות ע"י צד ג'.

אחת המתנות הכי יפות שיכולתי לקבל.

מצורף שיר מעולה נוסף של הלהקה, שליאם גלאגר נותן בראש בביצוע מרשים, מתוך אלבום המופת The Masterplan.

שבת שלום לכולם.

1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת היית בנבוורת'?

הופעה של פעם בחיים.

הם אחד הלהקות האהובות עליי.

גם אני ממליץ לצפות בדוקומנטרי שיצא עליהם (Supersonic)- מעניין למדיי.

לעניות דעתי, אחרי האיחוד של G'n'R, זה האיחוד שהמעריצים הכי מצפים לו.

יש לי הרגשה\ אני מקווה שזה יקרה כבר במהלך השנה הבאה, באחד הפסטיבלים הגדולים באנגליה או סיבוב הופעות באי הבריטי.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת היית בנבוורת'?

הופעה של פעם בחיים.

הם אחד הלהקות האהובות עליי.

גם אני ממליץ לצפות בדוקומנטרי שיצא עליהם (Supersonic)- מעניין למדיי.

לעניות דעתי, אחרי האיחוד של G'n'R, זה האיחוד שהמעריצים הכי מצפים לו.

יש לי הרגשה\ אני מקווה שזה יקרה כבר במהלך השנה הבאה, באחד הפסטיבלים הגדולים באנגליה או סיבוב הופעות באי הבריטי.

הימים היו טרום האינטרנט ולארגן כרטיס היה כמעט בלתי אפשרי.

למזלנו הרב, אחד השותפים המופרעים שלי בדירת הרווקים בלונדון, היה חבר של הפקידה במשרד הכרטיסים ורכש לנו 4 כרטיסים להופעה.

זו באמת היתה ההופעה הטובה שראיתי בימי חיי.

מכיוון שהם לא יתאחדו בזמן הקרוב אני נוסע, ככל הנראה, עם האישה להופעה במינכן של נואל גלאגר בחודש אפריל.

אם יש עוד חבר'ה שבא להם להצטרף אלינו, בשמחה.

עריכה אחרונה על ידי NirLevi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...