Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לשמן סינטטי 5W30

GrassCube
שימו לב! השרשור הזה בן 2594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אביעד, תחזיר אותו. הוא לא עומד בתקן.

דוחפים אותו לכולם בטענה שהוא המקורי. אין קשר בינו לבין המנוע של פות"ש. וכנראה שגם למנוע שלך.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשר היחיד בין פורד למזדה הוא היבואן.

ואם אני לא טועה היה שת"פ על מנת לייצר ששמנו יצא השלדה של מאזדה 3 ופוקוס והוולבו s40 ממה שזכור לי.

הרכבים שונים בסוגי השמנים שצריך לשים במנוע וגם במנועים(אם אני לא טועה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^המנדאו עם מנוע 2000 אם אני זוכר נכון חולק את אותו מנוע 2000 של הספיריט עם עוד קצת סלט מסביב.

בכל אופן מסכים עם אסף לגבי קסטרול מגנטיק A5, משתמש אישית בשמן הזה כבר כשנה, הרכב מרגיש יותר בריא מאשר מה שהיה אצלו בזמן שרכשתי(מוטוקרפט :\)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביעד, תחזיר אותו. הוא לא עומד בתקן.

דוחפים אותו לכולם בטענה שהוא המקורי. אין קשר בינו לבין המנוע של פות"ש. וכנראה שגם למנוע שלך.

על איזה שמן מדובר? זאת אומרת לפי מה אתה יודע שהוא לא עומד בתקן?

ושאלה נוספת, מה הבדל בין 913B ל C ו D, והאם אין תקין יותר מודרני שתואם אחורה לתקן הנ"ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקן שרשום בדר"כ בספר רכב זה התקן שמגיע עם תחילת הייצור של הדגם.

אני בדקתי לאחרונה(לפני כמה חודשים) באתר מוטוקראפט היחיד שעמד בתקן השמן שמגיע באריזה שחורה והוא גם סינטטי מלא אבל זה פחות חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי,

יש פה את הפירוט לתקני פורד:

http://www.oilspecifications.org/ford.php

ולגבי השמן הספציפי הזה, פשוט כי זה מה שיש בארץ. אני מניח שלמוטוקראפט יש ליין שלם בחו"ל, ואולי אחד השמנים שלהם כן עומד הזה.

אבל במקרה הזה, הוא לא סינטטי מלא, ועומד בתקן WSS-M2C946-A, שלא ברור כל כך מה הוא.

71ac5lBB95L._SL1500_.jpg714FVPXeZSL._SL1500_.jpg

אפשר להמשיך לחקור בפורומים בחו"ל עוד על תקני פורד, אבל במקרה הזה חבל על המאמץ, שים קסטרול A5 שעומד בתקן הדרוש וזה הכל.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית, פוקוס 2.0 2007, באוטודטה רשום 5-30 בתקן 913C.

שמן של מוטורקראפט שיש בחניות היום הוא בתקן אחר, 946 או 948 אם אני לא טועה. האם מתאים או לא ואם לא אז מה כן מתאים חוץ מהתקן הנ"ל?

עריכה אחרי התגובה של אסף, אני לא בטוח ש 946 לא תואם אחורה ל 913. בדרך כלל כל תקן חדש תואם אחורה לתקנים ישנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...