Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח על חניה בחנית נכים

שימו לב! השרשור הזה בן 2592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ברור אם יש תיבה או אין כי לא ברור עד עכשיו היכן חנה פות"ש, כי לחלק מהחניות יש תיבה ברורה.

מי אמר שהעמוד לא עגול?

תמרור 437 הוא לא עגול אלא מרובע 50X50 תסתכל בעמוד 63.

וכיוון שיש שם מספר חניות נכים לא צריך תיבה פרטית לכל רכב.

בנוסף אפשר לתלות גם על עץ אם אין ברירה או אפילו סתם על קיר

לך לתמרור 437 ותלמד שם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

lei1989 לדעתי אתה טועה. לא ראיתי בהנחיות שום חובה להתקין עמוד עגול, כך שפרט זה חסר משמעות. בינינו - מה עניין חתך העמוד למשמעות ולנראות התמרור?

לגבי התיבה - תמרור 819 אינו מחייב תיבה סגורה אלא רק סימונים להתחלת ולסיום מקום החניה, בצילומים שהעלה פות"ש יש סימון כזה ליד התמרור הראשון ולאחר החניה השניה (תחילת ה"מעטפה", הלא היא תמרור 820 שמול השער) - ולא הראה לנו את הסימון בין שני המקומות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאתה לא יודע מה זה קוטר, לא במקרה כל העמודים התקניים הם עגולים בקוטר ובגובהה אחיד (העמוד משתנה משימוש לשימוש כמובן), החתך אולי תורם ואולי לא (בכל זאת, סתם לא קבעו פרמטרים לעמודים), אבל זה מה שהחוק קובע וזה לא עומד בדרישות החוק, לא רק אתה צריך לציית לחוקים ולעמוד בדרישות החוק, גם העיריות צריכות, פשוט אותך הרגילו שהעירייה תמיד צודקת, אז היא לא, אם הם רוצים לתת דוחות הם צריכים ל"שחק לפי הכללים".

אין לי מושג על מה אתה מדבר, שום דבר שם לא מסומן (יש כמה "שרידים") חוץ מה"איקס" שבהתחלה (שנראה ממש דנדש), הוא לא קשור לתמרורים, זאת כניסה לחניון שאסור לחנות שם בכלל, אתה חולמת...

הכל שם נמחק, ככה זה היה עד לא מזמן:

nyzcz0dt2jwc.jpg

עריכה אחרונה על ידי lei1989
Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור אם יש תיבה או אין כי לא ברור עד עכשיו היכן חנה פות"ש, כי לחלק מהחניות יש תיבה ברורה.

מי אמר שהעמוד לא עגול?

תמרור 437 הוא לא עגול אלא מרובע 50X50 תסתכל בעמוד 63.

וכיוון שיש שם מספר חניות נכים לא צריך תיבה פרטית לכל רכב.

בנוסף אפשר לתלות גם על עץ אם אין ברירה או אפילו סתם על קיר

לך לתמרור 437 ותלמד שם.

ישה אם עדיין לא הבנת, פות"ש חנה לפני האיקס והוא בעל הקליאו הלבנה, לאף אחת מהחניות אין תיבה ברורה כי הרוב מחוק, יש רק איקס שהוא ממש חדש (מוזר לא?), אם לא ראיתם את התמונה של הגוגל מאפס עדיין אז פעם הייתה לכל חנייה תיבה, אני יודע שהתמרור 437 מרובע אף פעם לא טענתי אחרת, העמוד השני שעליו תמרור 437 לא עגול ולא תקני, אפשר לתלות תמרורים על עץ ועל עמודי חשמל, אבל זה לא יהיה תקני וזה גם לא המצב פה.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע.

אם העמוד אינו עומד בדרישות חוברת הנהלים אזי הוא חסר תוקף חוקי? או שזה רק נסיבות מקלות?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור

ביקשתי התחננתי כי יראה לנו פות"ש במדוייק היכן חנה.

נאדא גורנישט אפס התייחסות

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל בהודעת הפתיחה, תמונה ראשונה - "לא נגעתי", כך הרכב חנה.

יש סימון התחלת מקום חניה (819), רק שהסוזוקי חונה ממש עליו אז זה לא נראה.

אני חושב שאם רוצים לאכוף ולקנוס בסכומים כאלה, מן הראוי לא להשאיר ספק לגבי העבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

lei1979 -כבוגר מוסד מדעי מכובד אני יודע מה זה קוטר.

למדתי גם לקרוא עברית.

ההתיחסות בתקנות הוא לקוטרם של תמרורים עגולים, כמו גם לאורך צלעם או אלכסוניהם של תמרורים מצולעים. ממש לא לקוטר העמודים, אם כי אני מניח שיש להם איזה תקן הנדסי, כדי שלא יתמוטטו על ראשו של עובר אורח. אני מסופק אם יש תמרורים (למעט שלטי ענק) המוצבים על עמודים שקוטרם 60 ס"מ, או אפילו 45 ס"מ.

ההנחיות להצבת תמרורים אינן כוללות התיחסות לעמוד עליו מותקן התרור, לפחות לא בפרק העוסק בפירוט לכל תמרור ותמרור. יתרה מזאת, תמרור לא חיב להיות מוצב על עמוד. הוא יכול להיות מותקן על קיר או על התקן אחר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל בהודעת הפתיחה, תמונה ראשונה - "לא נגעתי", כך הרכב חנה.

יש סימון התחלת מקום חניה (819), רק שהסוזוקי חונה ממש עליו אז זה לא נראה.

אני חושב שאם רוצים לאכוף ולקנוס בסכומים כאלה, מן הראוי לא להשאיר ספק לגבי העבירה.

בהודעה ראשונה יש 3 תמונות

אם חנית כמו שבתמונה הימנית חנית בחניית נכים = קנס 1000 ש"ח

אם חנית כמו בתמונה השמאלית חנית על מעטפה תמרור 820 = קנס 250 ש"ח

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

lei1979 -כבוגר מוסד מדעי מכובד אני יודע מה זה קוטר.

למדתי גם לקרוא עברית.

ההתיחסות בתקנות הוא לקוטרם של תמרורים עגולים, כמו גם לאורך צלעם או אלכסוניהם של תמרורים מצולעים. ממש לא לקוטר העמודים, אם כי אני מניח שיש להם איזה תקן הנדסי, כדי שלא יתמוטטו על ראשו של עובר אורח. אני מסופק אם יש תמרורים (למעט שלטי ענק) המוצבים על עמודים שקוטרם 60 ס"מ, או אפילו 45 ס"מ.

ההנחיות להצבת תמרורים אינן כוללות התיחסות לעמוד עליו מותקן התרור, לפחות לא בפרק העוסק בפירוט לכל תמרור ותמרור. יתרה מזאת, תמרור לא חיב להיות מוצב על עמוד. הוא יכול להיות מותקן על קיר או על התקן אחר.

כנראה שהעברית שלך לא משהו...

(עדיין עמוד 60 סעיף 4 מתחת לגובה העמודים).

"4 לשלטי הדרכה גדולים - - " 1 לתמרורים, או " 6 " קוטר העמודים יהיה " 3

בהתאמה לאורך העמוד, לכמות התמרורים עליהם ולעומס הרוח במקום.

)**( המידות הנתונות כאן ניתנות לשינויים, ע"פ תנאי השטח והמקום.

. ראה גם בת"י 1146 חלק 2.1"

אבל מדובר על עמודים לשלטי הדרכה, יש תקן כלשהו שאני לא מוצא אותו בדיוק, אבל זה קיים.

יכול להיות שבמקרים מסויימים, תמרור יכול להיות מוצב על קיר או התקן מיועד אחר (בטח שלא על עץ או עמוד חשמל), אבל לא במקרה הזה.

לפי מה שאני מבין, העמוד צריך להיות בגובה 2.2 והתמרור צריך להיות מוצב בגובה 1.8, לפי התמונה לא נראה שזה המצב אבל את זה רק מי שימדוד ידע, יש עוד כמה פרמטרים שצריכים להתקיים כמו: זווית ההצבה, מרחק התמרור משפת הכביש ומרחק הצבה (סעיפים 6,7,8 בעמודים 73-74).

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

כל מה שאתה כותב ולא מתקיים לא יפסול אף תמרור מלבד אולי גובה ונראות התמרור

אם הוא מוצב על עמוד מרובע או על עמוד עגול זה מיועד לצד הטכני של התקנת התמרור.

אני לא מציע לנגן או לבנות על הדברים האלה כסיבות לביטול הדו"ח

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

lei1989 - שיהיה לך בהצלחה במשפט כאשר תטען שהתמרור לא חוקי כיון שהעמוד בחתך מרובע ולא עגול.

אפילו המשך המשפט שציטטת הוא:

)**( המידות הנתונות כאן ניתנות לשינויים, ע"פ תנאי השטח והמקום
. לא טרחתי לחפש את התקן המצוטט בהמשך.

ובקיצור - מדובר באיזה כלל אצבע, שניתן לשינוי לפי הצרכים.

לגבי גובה התמרור - אפשר לגשת למדוד, אם כי לפי הצילומים שהובאו הוא עומד בתקן או קרוב אליו מאד, כך שגם מכאן לא תבוא ישועתו של פות"ש. התמרור השני נראה קצת יותר נמוך אבל מדובר בכביש משופע בכיוון הירידה, כך שנראה שההפרש קטן עד לא קיים. התמרור הבעייתי הוא שלט ההכון למנהרות הכרמל, המוסתר מאחוריו.

עריכה - אתה בטוח שהביטול היה בגלל עמוד התאורה? לפי הצילום במקרה שלך מדובר בתמרור דהוי ובלתי קריא, כנראה שהשלט עצמו פסול ולא דווקא העמוד עליו הוא תלוי. אבל נשמח אם תעלה את ההאסמכתא לביטול. ד"א - גם אני הצלחתי לבטל קנס חניה של עיריית חיפה בגלל שלט מוסתר וצבע אבני שפה דהוי אבל לא זה המקרה כאן. ניסיון לבטל קנס על חניה בחניית נכים בגלל תמרור המוצב בצורה לא ברורה (עמוד גבוה מהתקן) וציון של כתובת שגויה בהודעת הקנס (צוינה הכתובת של תחנת מוניות הנמצאת בצידו השני של אותו מגרש) נכשל. נושא חניית נכים נאכף באופן נוקשה במיוחד.

קרוב לודאי שבימים הקרובים אעבור במקום, ואם אזכור אסתכל איך הוא נראה כעת.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אני לא יודע איך להגיד לך את זה, אבל הבנת הנקרא שלך לוקה בחסר (בלשון המעטה באופן מוגזם), כפי שכתוב הציטוט מתייחס אך ורק לשלטי הדרכה, התקן שרשום שם מתייחס לאורך העמוד, לכמות התמרורים עליהם ולעומס הרוח במקום, כתבתי את הציטוט כי אמרת שההתיחסות בתקנות היא לקוטר של תמרורים עגולים(?!) ולא לקוטר של עמודים.

אף אחד לא אמר שהתמרור לא חוקי בגלל שהעמוד מרובע, אמרתי שהעמוד לא תקני (אין קרוב, זה או תקני או לא) ולכן לא חוקי.

בנוגע לדו"ח שלי שבוטל (לא הראשון וכנראה שגם לא האחרון), התמונה מגוגל קצת לא מעודכנת, ביקשת קיבלת, הנה האסמכתא ישירות מהאתר.

שיאכפו באופן נוקשה חניות נכים זה מצויין, זה לא אומר שהם יכולים להזניח, (אם האיקס המסומן שם כזה חדש וסימון חניות הנכים מחוקות ככה, אז זאת הזנחה) ולנצל את זה שהחניה מסומנת באופן לא ברור / תקני כדי "לאכוף", מנסים להגיש ערעור אם יבוטל מה טוב, אם לא אז אפשר לגשת להשפט אם אתה בטוח בצדקתך, (או שאתה מגיש ערעור לעריית ראשון, אז אתה נדחה בכל מצב ואז אתה הולך למשפט).

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אם השילוט והסימונים על הכביש לא חוקיים, אחו שילינג יכול לתבוע את העירייה. לפני שמגיש ערעור תעשה שיעורי בית, תבדוק בדיוק מה התקן לסימון חניית נכים.

הנה דוגמא מעולה : http://boazohana.com/%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%9C-%D7%93%D7%95%D7%97-%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%94-%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%A0%D7%9B%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%9B%D7%94-%D7%A2%D7%A9%D7%99%D7%AA%D7%99-%D7%90/

קרא בעיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...