Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת רזונטור

saharmen
שימו לב! השרשור הזה בן 2580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי סקודה פאביה 1.4 ידנית ורגילה, הרעש של המנוע שלה סבבה בעיניי אבל טיפה אנמי(מרגיש שיש פוטנציאל למשהו יותר מגרגר ובשרני).

רציתי לדעת האם הורדת הרזונטור תתרום למשהו בסאונד-ברכבים אחרים ששמעתי שהורידו בהם את הרזונטור הרעש היה ממש לטעמי, כל המנועים היו מוגדשים כך שיכול להיות שמשם בא רוב האפקט של הרעש.

במידה וכן איפה ניתן לבצע את זה באיזור חדרה-נתניה-תל אביב ומה העלות המשוערת של זה?

בנוסף אם זה עושה בעיות בטסט או דברים דומים(הדלקת נורות ברכב ואם אפשר לאפל בזה באמצעות עדכון תוכנה טו משהו).

במידה וזה לא מומלץ, יש משהו שכן יעזור לתת לאוטו סאונד יותר נחמד? תזכרו שמדובר בפאביה ככה שלהחליף מערכת פליטה ודברים דומים פשוט לא שווים את ההשקעה הכספית.

תודה רבה,

סהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה פילטר אוויר פתוח של k&n

שיושב במקום המקורי יהיה לך רעש נחמד שתחלץ

דייהטסו שרייד סדאן 97 sold

פונטו 2002 sold hgt

שברולט ספארק 2011 sold

פונטו ספייס 2002 16v 1.2 מונמכת מאוד ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה, מחיפוש באתר שלהם מצאתי פילטרים רק לרכבי ה-tsi אך שלי הוא מנוע אטמוספרי רגיל, אשמח אם תוכל לכוון אותי איפה ניתן לרכוש בארץ או בחול פילטר כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסירים רזנטור במנוע אטמוספרי, הוא שומר על לחץ נגדי.

אפשר להסיר במנועי טורבו, שם חשוב לפלוט גזים במהירות.

נראה לי שהוא מדבר על רזונטור ביניקה

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי K&N יש לבצע ניקוי וטיפול לפילטר כל 80,000 קילומטר.

בשביל השקט הנפשי הייתי מקצר את זה ל 40,000-50,000 קילומטר, אותו קילומטר שלרוב בוא צריך להחליף פילטר אויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבודד את מכסה המנוע בידוד אקוסטי בתור צעד ראשון - תאמין או לא - זה מוריד את כל הרזוננס של מכסה המנוע מתחת לגבול שמיע וזה נותן למנוע באופן מיידי סאונד בתדר נמוך יותר.

אם אתה ממש רוצה לעשות שינויים אולי כדאי שתבדוק אם בכלל מה שחסר לך זה דווקא רעש אגזוז - שם יש פתרונות זמינים יותר לדעתי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיביי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגדש טורבו בעצמו משתיק את הרכב, אז יכול להיות שהורדת הרזונטור ברכב מוגדש העלתה בקטנה את רמת הויברציות.

רזונטור אמור להפחית ויברציות קוליות בתדרים מסוימים ולאו דווקא ליצור לחץ נגדי.

כשמורידים אותו יכול להיות לא נעים להיות בתא הנוסעים עקב סאונד חופר בתדרים נמוכים. זה תלוי ברכב ובצנרת.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...