Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרסו טרייד אין

zvigolden
שימו לב! השרשור הזה בן 2613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המלצות חיוביות או שליליות למכון בדיקה באשדוד תתקבלנה בברכה

יש לך בכניסה הצפונית באשדוד(מכיוון הנמל), על שד' בני ברית, מוסך רלקס (זה מורשה טויוטה), יש להם שם בדיקת רכב!

באזור התעשייה ברח' העבודה ליד מוסך מורשה הונדה יש את קמפיוטסט.

BESTRONG BEbeautiful BEYOU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להתקרב לצערי הרב אני חיכיתי זמן מה לניסן טידה מהם, נאמר לי מאחד העובדים שהגיע טידה לראות סיכמתי איתו שאני מגיע בשעה 2 את הרכב ושישמור לי בבקשה. הגעתי למגרש שלהם בשעה 2:05 נאמר לי שמישהו הספיק לשים מקדמה על הרכב מסניף אחר ואני לא יכול לבדוק בכלל. לצערי הרב כעסתי ממש כי חיכיתי המון זמן לרכב וביקשתי ממש שישמור לי עליו עד שעה מסויימת.

לצערי הרב לי אין שום אמון בשום מגרש יום אח"כ קבעתי עם מישהו פרטי וקניתי רכב עם נתונים יותר טובים במחיר יותר שפוי.

לפי דעתי אין על פרטי וקח בחשבון ששם אתה לא יכול להתמקח על מחיר כ"כ לעומת מישהו פרטי.

בנוסף לניסן נוט בגלל שאין הרבה בשוק יש לו מחיר די גבוהה.

אשמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית יכול לשריין את הרכב טלפונית תמורת דמי רצינות ולא עשית זאת, ומישהו אחר כן.

לכן אינני רואה בעיה בהתנהלות של קרסו טרייד אין במקרה הנ"ל.

אני רכשתי מהם לפני שנה רכב זול שנכנס אליהם בטרייד אין לאחי הקטן.

לאחר בדיקה מטעמי הטופס היה זהה לטופס שלהם (2 מכונים שונים) אבל זה לא אומר כלום- תמיד לבדוק במכון מטעמך.

קיבלתי אחלה מחיר ושירות מצויין (מי שירצה את שם הנציג- אוכל לתת בפרטי פרטי התקשרות) לאורך כל העסקה וגם לאחריה.

כמו כן הנציג דאג להוציא לנו וואוצ'ר לפוליש ווקס כדי שהרכב ינצנץ וייראה ממש כמו חדש.

סייג- אמנם קיבלתי מחיר מצויין, אבל זה היה לאחר משא ומתן מאוד עיקש ולא קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית יכול לשריין את הרכב טלפונית תמורת דמי רצינות ולא עשית זאת, ומישהו אחר כן.

לכן אינני רואה בעיה בהתנהלות של קרסו טרייד אין במקרה הנ"ל.

אני רכשתי מהם לפני שנה רכב זול שנכנס אליהם בטרייד אין לאחי הקטן.

לאחר בדיקה מטעמי הטופס היה זהה לטופס שלהם (2 מכונים שונים) אבל זה לא אומר כלום- תמיד לבדוק במכון מטעמך.

קיבלתי אחלה מחיר ושירות מצויין (מי שירצה את שם הנציג- אוכל לתת בפרטי פרטי התקשרות) לאורך כל העסקה וגם לאחריה.

כמו כן הנציג דאג להוציא לנו וואוצ'ר לפוליש ווקס כדי שהרכב ינצנץ וייראה ממש כמו חדש.

סייג- אמנם קיבלתי מחיר מצויין, אבל זה היה לאחר משא ומתן מאוד עיקש ולא קל.

אם הכוונה שלך היתה אלי אז יש לך טעות ידידי מכיוון שהרכב היה בסניף אליו הייתי אמור להגיע לא היה צורך לתת מקדמה כי הרכב נמצא שם. אני ממש התאכזבתי ולכן אני לא ממליץ לשום שום עסקה במגרשים גם כמו קארסו אלא רק ביד הפרטי. באת ראית לקחת:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכוונה שלך היתה אלי אז יש לך טעות ידידי מכיוון שהרכב היה בסניף אליו הייתי אמור להגיע לא היה צורך לתת מקדמה כי הרכב נמצא שם. אני ממש התאכזבתי ולכן אני לא ממליץ לשום שום עסקה במגרשים גם כמו קארסו אלא רק ביד הפרטי. באת ראית לקחת:)

קרסו מתנהלים קצת אחרת ואם יודעים לנצל (לטובה) את העניין זה דווקא יתרון ולא חיסרון לדעתי.

אני קניתי מהם רנו מגאן שבוע שעבר בחמישי, הבטיחו שהרכב יהיה מוכן (אחרי התיקוני רג'קטים שלי) עד אתמול ולא הצליחו לעמוד בהבטחה, הרכב יהיה מוכן היום או בראשון. חוץ מזה החוויה היא חיובית וצריך לדעת לעמוד על שלך, אפשר למצוא רכבים במצב טוב יחסית אם מחכים מספיק זמן.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי nimrodsv
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה קניתי מהם ניסאן נוט 2013 פרטית יד ראשונה עם 22500 ק"מ

הבדיקה שהם הראו לי היתה זהה לבדיקה מטעמי כך שאני רגוע

הליקויים שעלו בבדיקה הם :

- 2 צמיגים

- כוון פרונט

- בלמים קדמיים

פרט לכך הרכב במצב מצויין ובנוסף דברתי עם המוכרת שאישרה שהרכב היה מטופל ושמור וכן ראיתי קבלות על טיפול במוסך מרכזי כל שנה.

הם הבטיחו לתקן את כל הליקויים ועמדו בדיבורם .

קיבלתי מהם שובר ל2 צמיגים (סיניים זולים , אלא מה ?) שכמובן שדרגתי לרביעיית FALKEN טריים

גם כוון הפרונט בוצע עם שובר מהם

הם נתנו גם שובר לטיפול שנתי על פי מפרט יצרן ונכללו בו הבלמים הקדמיים.

הטיפול בוצע במלואו על חשבונם במוסך מנור פ"ת

הטבות נוספות בעסקה :

ביטוח חובה במתנה אם מבטחים ב"קרסו ביטוחים" מה שבחרתי לעשות

תשלום אגרת הרישוי כי הרכב כמה ימים לפני טסט

אחריות שנתיים על מנוע וגיר

לסיכום , חווית הקנייה שלי טובה בהחלט ואני ממליץ.

בעזרת ה' ניסע בדרכים ישרות ובטוחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...