Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרסו טרייד אין

zvigolden
שימו לב! השרשור הזה בן 2606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחי קנה מהם ניסאן נוט והוא מרוצה מאוד מהרכב.

לכן גם אני החלטתי להזמין מהם רכב.

בבקשה מבעלי הנסיון בקנייה מהם - טיפים ודגשים יתקבלו בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פער בין החלטה לבין ביצועה

לכן הוא מבקש סיוע

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, החלטת לקנות מהם רכב ועכשיו אתה שואל אם פעלת נכון?

זה דברים ששואלים לפני שמקבלים החלטות כאלה :)

ידידי - לא הבנת את השאלה : הזמנתי מהם רכב וטרם קיבלתי וכמובן לא בדקתי . שילמתי מקדמה שתוחזר אם לא ארצה אותו

במקרה שארצה - על מה כדאי להקפיד איתם ? איך לסגור את העסקה לשביעות רצוני ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עיניין תשלום המקדמה זה בעיה,

ברגע ששילמת מקדמה אתה "בידיים שלהם" - אני נוהג לשאול היכן הרכב שאני מעוניין לקנות וליסוע לראות אותו באתר.

עכשיו במידה ולא תרצה את הרכב הם יכולים למרוח אותך עם החזר המקדמה(כמו שקורה פעמים רבות) או לבקש חלק מהמקדמה כדמי "הובלה" לרכב.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם התחייבו בכתב להחזיר אם לא ארצה.

השאלה היא יותר בכוון של מצב הרכב , יישור קו , אחריות , צ'ופרים שניתן אולי להוציא מהם וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם התחייבו בכתב להחזיר אם לא ארצה.

השאלה היא יותר בכוון של מצב הרכב , יישור קו , אחריות , צ'ופרים שניתן אולי להוציא מהם וכו'

לגבי מצב הרכב אתה יכול לעבור על המסמך המצורף, הוא מבוסס על הודעה בפורום של orankohn שנמצאת http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?598055-%D7%98%D7%95%D7%A4%D7%A1-%D7%9E%D7%A1%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91&p=5065636&viewfull=1#post5065636

(מסומן שם כל מה שאני בדקתי מולם, יש שם כמה סעיפים של הצ'ופרים שאני קיבלתי מהם)

כמובן שזה לא מחליף בדיקה של מכון בדיקה (וגם הבדיקה שלהם לא), וכדאי במכון שלא קרוב לקרסו עצמם.

יישור קו - תרשום לעצמך את כל הרג'קטים שהמכון ואתה מצאתם - זה היישור קו שאתה הולך איתו.

אחריות - אתה מקבל מהם שנתיים, עם עלות השתתפות עצמית.

צ'ופרים - תסתכל פה - http://carassotradein.co.il/sales , אם יש לך חבר מגיע לך עוד הטבות

מחיר - למרות שסיכמת על מחיר עדיין יש על מה לדבר ואתה עוד יכול להוריד אותם עוד טיפה.

טופס מסירת רכב.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי מהם רנו מגאן 2014 לפני כשנה.

הסתמכתי על בדיקה שלהם + גילויי נאות (ואני מכיר שם את אחד המנהלים)

סה"כ השירות טוב, ישנו רצון אמיתי להביא רכב שתיהיה מרוצה ממנו ויקלע לתקציב שלך. לא הרגשתי בשום שלב שמנסים למשוך את התקציב שלי עוד ועוד.

קבלתי 3 שנים אחריות על הרכב מתוכן שנה אחריות מלאה + שנתיים גיר ומנוע.

גם עשו לי הנחה בביטוח וקיבלתי התקנה של מובילאיי וחיישנים קדימה (לא בוצע - חרד לשילוב של מתקין ישראלי + רכב צרפתי)

סה"כ החוויה חיובית

Alfa 159 TBi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת לסמוך על בדיקות של הטריידאין בכל רכישה זה אמיץ(ולא משנה אם זה מגרש דוד ובניו בנתניה או סוכנות של קרסו טרייד),

תמיד לוקחים לבדיקה משלך שהמכון בדיקה מקבל ממך את הכסף ולא מהמגרש רכב - לרוב גם הבדיקה תיראה אחרת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא לסמוך על הבדיקה של קרסו טרייד אין זו העצה הטובה ביותר שאני יכול לתת לך.

תמיד אבל תמיד לקחת את הרכב לבדיקה שאתה משלם עליה, במכון שאתה בוחר. ומה שימצאו שם, אלו, לפחות, הריג'קטים שדורשים טיפול.

לנסיוני הם מכבדים את האחריות שניתנת לרכב במלואה.

ברכישה מהם הייתי ממליץ לך להתמקד ברכבים פרי היבואן (רנו\ניסאן\דאצ'ה) כדי שהאחריות תמומש אצלם ברשת ולא במוסך מורשה משרד התחבורה שאף אחד לא שמע עליו, כזה או אחר (בנוסף, יישור קו במידה וצריך - כנראה שיתבצע אצלם במורשה, אצל מי שמכיר את הרכב)

האקסטרות שתוכל "להוציא" יכול להיות הכל בהתאם לכושר המיקוח שלך וללחץ של הנציג למכור.

מערכת מולטימדיה כלשהי,חיישני רוורס \ מצלמה, מובילאיי, העברת טסט, צמיגים חדשים, יישור קו טכני, ישור קו קוסמטי, ביצוע טיפולים יקרים אפילו לפני המועד, וכדומה.

יש להם ביטוח מטעמם עם מחירים מאוד נמוכים, שווה לבדוק הצעת מחיר (אגב גם פה הנציג יכול להתערב ולעזור).

הם סה"כ בסדר, קח בחשבון שאם כתוב במחשב X קילומטרים שהרכב עבר, אל תתפלא אם תראה שהרכב עבר יותר בפועל (בגבול הסביר), ואל תפסול על זה רכב, ההפך, תשתמש בזה להתמקחות נוספת על המחיר, מעבר למחיר שכבר סוכם אם סוכם.

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...