Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולו s60 שנת 2011 -2012

ronkram
שימו לב! השרשור הזה בן 2612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב שיהיה קצת יוקרתי, מעין רכב מנהלים שאוכל להרשות לי בתקציב שלי 70 עד 80 אלף ש"ח וממש נדלקתי על הוולו s60 שנים 2011 עד 2012, שם כבר הs60 קיבלה צורה חדש ויפה ויש שם מנועים חדשים עם הספקים טובים ועל פניו נראה שיש תמורה לכסף. גם קראתי בביקורות ביד 2 שהרכב אמין וחסכוני יחסית לרכב בסגמנט הזה. מצד שני היום דברתי עם חבר שהוא מנהל מגרש של חברת ליסינג גדולה ואמר לי להתרחק מהרכב שהטיפולים והאחזקה מאוד יקרה והרכב לא סחיר.

מה אתם אומרים (עדיך לאנשים עם ניסיון ברכב הזה או בכלל בגרסה החדשה של ה s60. יש אולי איזה רכב אחר שאתה חושבים עליו שיכול גם להתאים לי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי את הטענות של אנשים לגבי סחירות ביד שנייה. אתה קונה רכב עם סחירות נמוכה בפחות כסף - וגם מוכר בפחות כסף. זה יוצא אותו הדבר.

לגבי עלויות אחזקה - אתה מוזמן להתקשר לשירות לקוחות של "מאיר" ולקבל הצעת מחיר לטיפול. הרכב לא יהיה זול יותר לטיפול מאשר קורולה, אבל גם לא הרבה יותר יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו היא בחירה מעט הרפתקנית בהתחשב בכך שיש אופציות כמו מאזדה 6 או טויוטה איוונסיס/קאמרי בטווח התקציב שלךל.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו עם שמאי רכב שאומר לי שהחלפת בלמים בוולו מסתכמת ב-5000 ש"ח !!! נשמע לי לא הגיוני בעליל גם עבור החלפת צלחות. מכירים משהו כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו היא בחירה מעט הרפתקנית בהתחשב בכך שיש אופציות כמו מאזדה 6 או טויוטה איוונסיס/קאמרי בטווח התקציב שלךל.
טויוטה קמארי שנתון 2011 2012 עולה בסביבות 90 אלף שקלים ומעלה שזה הבדל גדול בטווח תקציב שלי. המאזדה 6 פשוט לא עושה לי את זה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו עם שמאי רכב שאומר לי שהחלפת בלמים בוולו מסתכמת ב-5000 ש"ח !!! נשמע לי לא הגיוני בעליל גם עבור החלפת צלחות. מכירים משהו כזה?

אולי השמאי התכוון להחליף את כל השמנים ברכב. כולל גירוז צירים של תא המטען, וגם אז - זה לא יעלה 5000 שח. תחליף שמאי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הביאו את השטויות האלו?!?!

אמא שלי מחזיקה בחולון s60 2010, וחבר שלי מחזיקה בחולון xc60 מנוע 3.0t שנת 2011. עלות אחזקת שני הרכבים נמוכה מאחזקת פולקסווגן גולף. לא מאמין? - גם אני לא האמנתי עד שראיתי חשבוניות. טיפול גדול ב xc60 הכולל החלפת שמנים ופלאג במורשה ארז עולה 1800 שקלים, ב s60 טיפול 90k הכולל בתוכו גם החלפת רצועת טיימינג עולה 2750 בארז. החלפת ברקסים קדמיים ב xc60 עולה 600 שקלים במורשה.

בגולף הטיפול הכי בסיסי של החלפת שמן ופלטר שמן עולה בין 700 ל 800 שקלים, לטיפול הכולל שמנים, פילטרים ופלאג עולה מעל 2000 שקלים בצ'מפיונס.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שמחזיק מכוניות וולוו ב-25 שנה האחרונות - הדבר האחרון שאפשר להגיד עליהן הוא שהן יקרות לאחזקה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הביאו את השטויות האלו?!?!

אמא שלי מחזיקה בחולון s60 2010, וחבר שלי מחזיקה בחולון xc60 מנוע 3.0t שנת 2011. עלות אחזקת שני הרכבים נמוכה מאחזקת פולקסווגן גולף. לא מאמין? - גם אני לא האמנתי עד שראיתי חשבוניות. טיפול גדול ב xc60 הכולל החלפת שמנים ופלאג במורשה ארז עולה 1800 שקלים, ב s60 טיפול 90k הכולל בתוכו גם החלפת רצועת טיימינג עולה 2750 בארז. החלפת ברקסים קדמיים ב xc60 עולה 600 שקלים במורשה.

בגולף הטיפול הכי בסיסי של החלפת שמן ופלטר שמן עולה בין 700 ל 800 שקלים, לטיפול הכולל שמנים, פילטרים ופלאג עולה מעל 2000 שקלים בצ'מפיונס.

תודה רבה הרגעת אותי. גם לי לא נשמע הגיוני. היום אני הולך לדבר עם מישהו מארז להבין קצת יותר טוב מחירים. מה מבחינת אמינות- אמא שלך מרוצה מה-s60?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה הרגעת אותי. גם לי לא נשמע הגיוני. היום אני הולך לדבר עם מישהו מארז להבין קצת יותר טוב מחירים. מה מבחינת אמינות- אמא שלך מרוצה מה-s60?

האמינות טובה מאוד. לפני כן הייתה לאימי וולוו s60 שנת 2001 עם אותו המנוע 2.4 V5, הרכב הפגין אמינות למופת למעט חיישנים ומשולשים.

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמינות טובה מאוד. לפני כן הייתה לאימי וולוו s60 שנת 2001 עם אותו המנוע 2.4 V5, הרכב הפגין אמינות למופת למעט חיישנים ומשולשים.
יש לה את הצורה החדשה מנוע 2000 או צורה ישנה עם 2400 סמ"ק?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לה את הצורה החדשה מנוע 2000 או צורה ישנה עם 2400 סמ"ק?

2400 במקום.

שכחתי לציין גם שלבוס שלי יש וולוו s80 שנת 2008 עם מנוע 2.5t עם 160k על השעון. הרכב נוסע ללא רבב כמו חדש ללא אף תקלה למעט טיפולים. מקווה שזה עוזר לסטטיסטיקה

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להגיד הרבה על וולו, יקרות לאחזקה הן לא. בטוח שהשמאי לא וטרינר או משהו כזה?

אני אישית חולה על הרכב, תמורה מצויינת למחיר בהתאם לקטגורייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...