Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה ראשונה של דגם 1:18

שימו לב! השרשור הזה בן 2592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

רציתי לקנות 3 מכוניות בגודל 1:18. אני חדש בתחום ולא מבין בזה יותר מדי, ולכן דרישותיי בהתאם. לא מחפש משהו גרנדיוזי.

שלושת המכוניות שאני חושק בהן הן:

- Ferrari 458 (אדום עם ג'אנטים שחורים)

- Lamborghini Aventador (שחור מאט)

- Audi TT/BMW Z4/משהו אחר שתוכלו להמליץ עליו (בצבע כסוף/לבן)

את שתי המכוניות הראשונות חפשתי ומצאתי דרך אייבי. המחירים נעים בסביבות ה-300-400 ש"ח. האם זה מחיר הגיוני?

יש איזשהו קאץ' שאני מפספס?

בגדול, אם יש לכם המלצה מאיפה לקנות כדי להיות בטוח שהרכישה תהיה כדאית, אשמח לדעת.

תודה.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לתחום!

בגדול 300-400 שקל לדגם 1:18 סכום סביר-נמוך.

אנחנו קונים בעיקר באיביי. אני אשמח אם תצרף קישורים כדי שאוכל להגיד לך מה טיב הדגמים בפועל.

אם תשים לב, בשרשורים הדביקים יש הסברים על תחום האיסוף הנפלא הזה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה :lol:

כשאתה אומר שזה סכום סביר-נמוך, מה אמורות להיות הציפיות שלי לגבי אותו דגם? מה יהיו ההבדלים ביניו לבין אחד שעולה באיזור ה-500 ש"ח?

קישורים לדגמים:

- Ferrari 458

-

Lamborghini Aventador (לא נשארו הרבה, אז אולי כדאי למהר :turn-l:)

..או זה (במחיר הרבה יותר זול)

- ועוד אחד שעדיין לא החלטתי איזה הוא יהיה.

עריכה אחרונה על ידי Style

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מפריעים לי הפסים השחורים האלה שיש באמצע הפרארי. חפשתי בלי זה, וכל מה שמצאתי (באייבי) מגיע עם ג'אנטים כסופים.

יש לי הפרעה חזקה מדי ואני רוצה שהג'אנטים יהיו בצבע שחור, אבל שוב, שהרכב כולו יהיה אדום. יש לך מושג איפה אפשר להשיג כזה? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תמהר.

קודם כל, הדגמים מאיכות יחסית נמוכה. זה בא לידי ביטוי באיכות הגימור, דיוק בפרטים וכו׳.

בדגם איכותי תקבל ריפודי שטיח, התאמה יותר גבוהה בחריצים וכו׳.

כנראה אפשר למצוא גם דגמים איכותיים (ויקרים יותר) או באותה הרמה אבל זולים יותר.

לפי דעתי, תקנה כרגע דגם אחד ולפי יחס מחיר-איכות תחליט לאן להתקדם.

לגבי הג׳אנטים השחורים, הם מגיעים בגרסאת ספציאלה או משהו כזה שכוללת את הפסים על הבודי ושלל ספויילרים נוספים

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיצד?

אם הדגם מגיע עם צמיגי גומי, אפשר די בקלות להסיר אותם. אין צורך לפרק את הג'אנט מהציר, הוא עלול להישבר. להכניס את הרכב לתוך ניילון לא עבה, לעשות חור בניילון לייד כל ג'אנט, להוציא אותו החוצה. לסגור עם מסקינטייפ אם נוצרו איזורים חשופים שהניילון לא מכסה.

להניח את הדגם על הצד כאשר שניי ג'אנטים כלפי מעלה, לרסס בספריי צבע יסוד, לאחר הייבוש ספריי צבע שחור (לדעתי עדיך מאט לרכב ספורט)

או כל צבע אחר שתבחר.

אם יש מדבקות של סמל על הג'אנט אס אפשר להסיר אותם או להדפיס על נייר פוטו חדשות ולהדביק לאחר הצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדגם מגיע עם צמיגי גומי, אפשר די בקלות להסיר אותם. אין צורך לפרק את הג'אנט מהציר, הוא עלול להישבר. להכניס את הרכב לתוך ניילון לא עבה, לעשות חור בניילון לייד כל ג'אנט, להוציא אותו החוצה. לסגור עם מסקינטייפ אם נוצרו איזורים חשופים שהניילון לא מכסה.

להניח את הדגם על הצד כאשר שניי ג'אנטים כלפי מעלה, לרסס בספריי צבע יסוד, לאחר הייבוש ספריי צבע שחור (לדעתי עדיך מאט לרכב ספורט)

או כל צבע אחר שתבחר.

אם יש מדבקות של סמל על הג'אנט אס אפשר להסיר אותם או להדפיס על נייר פוטו חדשות ולהדביק לאחר הצבע.

לא!

מתחת לג׳אנט יש דיסק בלימה עם קאליפר, סיכוי סביר שפות״ש לא יצליח לכסות בצורה מושלמת אותם וזה יעשה סימנים עליהם

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו מה הבעיה, בברקס הראשון כל הצבע מהדיסק ירד (בצחוק כן..)

ברור שעדיף למצוא דגם בצבע הרצוי מקורי מהיצרן. אבל לא כזו בעיה במידה הזו (זה די גדול) לצבוע.

הדיסק הוא סטטי והגלגל מסתובב. הם שני חלקים נפרדים. אפשר עם קצת יצירתיות לכסות את החלקים שלא רוצים שיצבעו.

עריכה אחרונה על ידי silence
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס, אני לא באמת מחפש דגם באיכות מטורפת, עם ריפודים וכל הטוב הזה שבעולם.

מחפש משהו פשוט, שיהיה על מדף בחדר, וישלים את הלוק שאני מחפש.

ברמת העקרון - הדגמים שנעים סביב המחירים שציינתי פה יעשו את העבודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני חושב שהגעתי להחלטה מעניינת.

בגדול, יש לי 2 תמונות תלויות בחדר של פרארי 458 לבנה ואוונטדור שחורה.

IMG_1314.jpg

רציתי לקנות את הדגמי רכבים בהתאם, הבעיה שלא מצאתי פרארי 458 לבנה במחיר שפוי.

אוונדטור יש בשלל הצבעים ובמחירים שאני מחפש. אז אני עושה הפוך על הפוך.

אני חושב על לקנות את הפרארי הזאת (הקליפרים שלה שחורים, אז אם ארצה בעתיד לצבוע

את הג'אנט לא אמורה להיות בעיה), ובנוגע לאוונטדור לבחור בזאת (מדהימה לדעתי).

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין בדגמים לקישוט אני מאמין שהאיכות תספיק. אני מקווה שבלילה יהיה לי זמן לבדוק אם יש יותר זול

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין בדגמים לקישוט אני מאמין שהאיכות תספיק. אני מקווה שבלילה יהיה לי זמן לבדוק אם יש יותר זול

תודה רבה. עדכן אותי אם תמצא משהו מעניין.

תנסה אצל ולינצ'יק בתל אביב אולי להם יש מה שאתה מחפש.

קראתי בנושאים ישנים פה בפורום שוילנצ'יק יקרן. כמו שאני מכיר את הארץ, מניח שגם בתחום הדגמי רכבים עדיף לקנות באינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...