Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

qd

שימו לב! השרשור הזה בן 2562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני משתמש בmeguires ultimate quik detailer לסיום השקיפות שלי ולניקיון חירום נגד הטרוריסטים המעופפים.

עוד רגע נגמר לי הבקבוק ולמרות שאני מרוצה מהחומר, זה הראשון והיחיד שניסיתי, יש המלצות על עוד Quick detailers ששווה לנסות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לניקיון נטו בלבד של לשלשת ומעופפים וכו', onr

לפיניש/סימני מים אחרי יבוש/ברק , גם אני חיפשתי QD ניסיתי פשוטים וחלק גם מאוד יקרים (לא משנה איזה [לא ממליץ] אבל 100 מ"ל ב100שקל לשואלים כמה יקר) וניסיתי וניסיתי ובסוף אחרי הכל , אני תמיד חוזר למוצר המדהים של סונקס שנקרא BSD מוצר זול וכ"כ יעיל שכל פעם מחדש אני מתלהב מהברק שהוא נותן, המחיר בדיחה והמוצר מאה אחוז ככה שאין טעם לחפש דברים אחרים

שים אותו במרסס קצת יותר יעיל ותהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^הייתי ממליץ לך לנסות שיקוי של BSD+V7 ביחס 1:1 :)

אני משתמש בBSD אחרי כל שטיפה ככלי עזר לייבוש הרכב(מקצר את העבודה בערך ב10-15ד')

ONR בדילול QD תמיד זרוק בבגאז' עם מטלית נורמלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני משתמש ב-BSD כעזר לייבוש, תורם לייבוש ולשכבה טובה של ה-BSD הניקיון עוזר ליישום.

אני משתמש גם ב-ONR כחול וירוק והולך בקרוב לרכוש CG V7 ובכך לסגור את מגירת ה-QD

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוזר בייבוש? התהליך שלי הוא לייבש קודם ואז להעלים את הכתמים שנשארו בעזרת הqd. אתם שמים אותו על המשטח הרטוב?

האם onr משמש גם כqd או רק לניקוי לשלשת?

אני אזמין את הcg ואת הסונקס ונראה איך הם משתווים למגווירס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ONR זה חומר פלא, הוא משנה את התכונות שלו בהתאם לדילול, היא יכול לשמש כשמפו/חומר סיכוך לפלסטלינה/QD הכל תלוי כמה ממנו אתה תשים.

בBSD אכן הרבה אנשים משתמשים בוא ככלי עזר לישוב הרכב(אגב אם פיספסת שפריץ של BSD ללא ניגוב כנראה תצתרך להוציא אותו עם שיפשופים טובים בשטיפה שאחרי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

האם ניתן להשתמש בסונקס BSD כנוזל סיכוך ביחד עם כפפת פלסטלינה?

ההיגיון אומר לדלל אותו עם מים לטובת סיכוך חלש במעט על המשטח.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^לא, בשוני מONR הסונקס BSD הוא ללא יכולות שינוי תכונות בהתאם לדילול.

אני אישית מחזיק בשפריצר מעורבב של V7+BSD ושני שפריצרים של ONR שאחד מהם הוא בדילול לחומר סיכוך והשני בדילול מתאים להורדת לשלשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כדי לחדד את העניין, הבנתי מהתגובה שלך כי לא ניתן לדלל את הסונקס.

אך האם ניתן להשתמש בו בנוזל סיכוך כמו שהוא?

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרתי קשר עם סונקס ארה"ב, ממליצים לא להשתמש עם bsd כנוזל סיכוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...