Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה ג'אז היברדית 2012

אינומדג
שימו לב! השרשור הזה בן 2614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבקש את עזרתכם:

האם כדאי לרכוש ג'אז היברידית בת חמש שנים?

מה אורך החיים של הסוללות החשמליות המקוריות?

מה עלות החלפתן?

יש לי ג'אז היברידית סוף 2011 מזה כשנה וחצי. אז אני משוחד...בכל מקרה, סוללה יכולה באופן תיאורטי (ומעשי) להחזיק גם עשר שנים ויותר. זה תלוי נסועה. הבנתי מבעלים של מוסך מורשה הונדה שניתן לרכוש כיום סוללה הרבה יותר בזול מאשר מה שמפחידים את כולם; אחת השיטות היא לרכוש סוללות מפירוק, כלומר, מרכבים משנתונים חדשים יותר, שעברו תאונה.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות סוללה משומשת מרכב מפורק זה שווה ערך ללקנות סוללה משומשת לטלפון, אולי זה ישפר את המצב אולי זה יריע - בכל מקרה לדעתי פתרון מוצלח זה לא(לכן גם אף אחד לא מוכן לתת אחריות על סוללות משומשות),

סוללות זה לא משהו שקונים משומש.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך העניין, גם אם הרכב מפירוק, לא צריכה להיות בעיה עם סוללה של רכב בן שנתיים -שלוש שגמע אפילו 100 אלף ק"מ. ובכלל, כבר ציינתי שאורך חיי הסוללה די מרשים.

Sent from my m2 note using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל עדיין תאורתי. לדעתי אין עדיין ג'אז היברידיות שנאלצו להחליף סוללה. במקרה של טויוטה פריוס כבר יש ניסיון ואפילו אפשרויות שמוזילות וכבר דיסקסו על כך בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלא הקמ גומרים את הסוללה.

ואתה לא יכול לדעת מתי זה יקרה.

חבר מכר ג'אז היברידית 230 אלף ק"מ, הסוללה תפקדה כמו חדשה.

אין כללים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בהכרח הק"מ אבל מן הסתם כשהרכב נוסע הרבה אז גם המערכת ההיברידית עובדת הרבה כלומר, טעינות מרובות, מה שמקצר את חיי הסוללה. ואגב 200 אלף ק"מ למכלולי רכב ועוד יפניים זה לא הרבה בכלל. וגם לא ידוע על מחלות כרוניות של הסוללות או המערכות ההיברידיות של רכבי הונדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...