Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרטיס דלק האם זה משתלם?

yahavz10
שימו לב! השרשור הזה בן 2590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשות אבא שלי כרטיס דלק של דור אלון(כמו כרטיס אשראי) שבו בעצם הוא רשאי לתדלק איתו רק בתחנות החברה ו"בתמורה" מקבל הנחה בסוף החודש של מס' אחוזים,להבנתי לא משלם עמלות או דמי ניהול כלשהם וכו',אשמח לדעת אם לדעתכם עניין הכרטיס משתלם(באמת תורם לחיסכון כלשהו בתמורה "להתחייבות" לתדלוק בתחנת דלק ספציפית) ובנוסף אם כן לדעתכם איזה כרטיס מבין מבחר חברות הדלק שיש ברשותנו בארץ,אני מאזור השרון אז חברות מקומיות מהצפון ודרום לא באות בחשבון.

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקר שוק שאני עשיתי, כל ההנחות מביאות אותך למצב שאתה חייב לתדלק רק ברשת אחת, ולאחר כל ההנחות, מחיר הדלק הוא זהה.

יש תחנות דלק שאתה יכול לכרטיס מועדון ולקבל הנחה ולצבור נקודות. יש כרטיסי הנחה בהוראת קבע ולרכוש מוצרים בזול. יש גם כרטיס הנחה מסוג של אשראי חוץ בנקאי כמו בדור אלון. יש גם תחנות דלק שנותנות הנחה ללא כרטיס מועדון (כמו סדש, יעד).

לכן אני ממליץ: לעשות סקר שוק באזור מגוריך ולראות איזה הנחה אתה יכול לקבל מבלי להתחייב להשתמש בכרטיס. להבין גם איזה באיזה מקומות אתה מתדלק (האם אתה מתדלק רק באזור מגורים או שגם אתה מתדלק גם באזורים שלא קרובים למקום מגוריך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנחה מאיזה מחיר? שירות עצמי או שירות מלא?

ממה שידוע לי בכל מחיר,סך כל התדלוקים מצטברים ובסוף החודש יורד לו מס' אחוזים מהמחיר הכולל.

מסקר שוק שאני עשיתי, כל ההנחות מביאות אותך למצב שאתה חייב לתדלק רק ברשת אחת, ולאחר כל ההנחות, מחיר הדלק הוא זהה.

יש תחנות דלק שאתה יכול לכרטיס מועדון ולקבל הנחה ולצבור נקודות. יש כרטיסי הנחה בהוראת קבע ולרכוש מוצרים בזול. יש גם כרטיס הנחה מסוג של אשראי חוץ בנקאי כמו בדור אלון. יש גם תחנות דלק שנותנות הנחה ללא כרטיס מועדון (כמו סדש, יעד).

לכן אני ממליץ: לעשות סקר שוק באזור מגוריך ולראות איזה הנחה אתה יכול לקבל מבלי להתחייב להשתמש בכרטיס. להבין גם איזה באיזה מקומות אתה מתדלק (האם אתה מתדלק רק באזור מגורים או שגם אתה מתדלק גם באזורים שלא קרובים למקום מגוריך).

זה העניין,לכן שאלתי אולי מישהו עשה סקר או השוואה לפחות באזור המרכז,באזור המגורים שלי רוב התחנות הגדלות Ten,דור אלון,פז,דלק,סונול נמצאים קרוב במרוכז,אני לדוגמה תמיד מתדלק מראש בתחנה הקבועה שלי לכן אם יהיה לי כרטיס של תחנה ספציפית אלך רק לתחנה שקרובה אלי,תחנות רחוקות וכו' לעיתים רחוקות וגם אני מתדלק רק בשירות עצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם מתדלקים רק באזור המרכז, אז החשבון הוא פשוט ותבדוק כמה זה מוזיל לך את המחיר לליטר. אם אתם נוסעים ברחבי המדינה חבל לקשור את עצמך רק לרשת אחת שלא נמצאת בכל מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטן יש כרטיס חבר שלא עולה כסף.

הכרטיס הוא בעצם במקום אשראי - אלא כרטיס חיוב עם הרשאה בנקאית - מה שחוסך את העמלת האשראי ואז אתה מקבל מחיר עדיף.

אם אתה מתדלק אצלהם - זה עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי בדיקה קצרה,לפז יש כרטיס שהוא כמו הימור קנית לדוג' 100 ליטר בנזין 95 שילמת במחיר הנוכחי שלו,ואז בעצם עם בעוד שבועיים המחיר עלה\ירד הפסדת\הרווחת בהתאמה,ובטן יש כרטיס שהחיוב שלו יורד בהוראת קבע,בימי שני יש הנחה של 30 אג' לליטר ובשאר ימי השבוע הנחה של 5 אג' לליטר, ללא חיובים נוספים. ככל הנראה אעשה את הכרטיס של טן לניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנחה קבועה? לשירות מלא? שירות עצמי?

לקרוב משפחה שלי יש כרטיס כזה, עם הנחה לשירות מלא.

פעם אחת השתמשתי בו, ומילאתי בשירות עצמי. המחיר שהופיע היה של שירות מלא מינוס כמה אגורות(יצא לי יותר יקר).

צריך לשים לב לכל התנאים והאותיות הקטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטן יש כרטיס חבר שלא עולה כסף.

הכרטיס הוא בעצם במקום אשראי - אלא כרטיס חיוב עם הרשאה בנקאית - מה שחוסך את העמלת האשראי ואז אתה מקבל מחיר עדיף.

אם אתה מתדלק אצלהם - זה עדיף.

יש לי את הכרטיס של טן.

אני מתדלק בטן מאז נוסדו, נדיר שאני

מתדלק בתחנה אחרת וגם משתדל לתדלק רק בתחנה אחת,

לגבי הכרטיס לא כ''כ בדקתי הנחות אבל זה מאד נוח.

יש לי שם משתמש לאתר אבדוק בערב,

וכל הקבלות מרוכזות גם באתר וגם באי מייל,

ממש אידיאלי למי שיש החזרי דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הכרטיס של טן.

אני מתדלק בטן מאז נוסדו, נדיר שאני

מתדלק בתחנה אחרת וגם משתדל לתדלק רק בתחנה אחת,

לגבי הכרטיס לא כ''כ בדקתי הנחות אבל זה מאד נוח.

יש לי שם משתמש לאתר אבדוק בערב,

וכל הקבלות מרוכזות גם באתר וגם באי מייל,

ממש אידיאלי למי שיש החזרי דלק.

5 אגורות ממחיר התחנה לבנזין.

5% למחיר המוצרים בתחנה (לא כולל אוכל ושתיה בחנות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משתלם בעיקר אם החיוב של הכרטיס לא יוצא מחשבון הבנק שלך :-P

לי יש כרטיס של "דלק". ההנחה היא כמו שאמרו כאן, 25 אג' לליטר ממחיר שירות מלא, מה שמביא אותו, פחות או יותר למחיר של שירות עצמי...

כמו שיוסי אמר, זה בעיקר נוח מאד למי שמזדכה על דלק ברשות המיסים.

במקום שכל מי שנוהג ברכבי החברה יצטרך לאסוף קבלות נייר קטנות (וכנראה יאבד את חלקן), אני מקבל דו"ח בסוף החודש עם קבלה מקוונת על הכל.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש כרטיס של טן , מאוד נוח לא צריך להוציא מהאוטו , יש הנחה קבוע בימי שני כמו שנאמר פה ובשאר הזמן בתחנה הספציפית שאני מתדלק בה יש 15% הנחה ממחיר התחנה (שמראש בין הזולים באזור).

לדעתי זה הכי משתלם אבל אני מאזור אשדוד.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...